[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vasiliskiolas

Νεοφερμένος

Ο vasiliskiolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Μηπως ξερετε κανενα site με εγκυρες εκτιμησεις για τις βασεις ανα επιστημονικο πεδιο και ανα σχολη ??? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μηπως ξερετε κανενα site με εγκυρες εκτιμησεις για τις βασεις ανα επιστημονικο πεδιο και ανα σχολη ??? :/:
Πέρυσι οι πιο πετυχημένες ήταν του edu4u, οπότε θα σου πρότεινα να κοιτάξεις τις επίσημες προβλέψεις τους. Δεν έχουν βγεί ακόμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Aris^^

Νεοφερμένος

Ο ^^Aris^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Μέχρι τώρα υπάρχει μόνο αυτό για κάθε σχολή από την καθημερινή... https://wwk.kathimerini.gr/kath/edition/gif/010712s29.jpg (Μην το δέσεις και κόμπο όμως... :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thorin

Νεοφερμένος

Ο thorin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ρε στο τμημα ceid προβλεπω μεγαλη πτωση ... λετε να επηρεασει σοβαρα το επιπεδο τησ σχολησ...?

ρε πανε καλα εκει στην καθημερινη σε κατι τει στην κολοπετινιτσα μεχρι και ανοδο βαζει ελεοσ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Παιδιά οι πιο "έγκυρες" (που και πάλι έχω ενστάσεις) είναι αυτές που θα βγουν αρχές Αυγούστου γιατί:
- Έχει εννοείται ολοκληρωθεί η διαδικασία υποβολής μηχανογραφικών (κάτι που δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμα)
- Έχουν ανακοινωθεί αποτελέσματα ειδικών μαθημάτων που αποτελούν ρυθμιστικό παράγοντα θα έλεγα ( τα οποία ήδη ανακοινώθηκαν)
- Έχουν ανακοινωθεί τα στατιστικά των μαθημάτων (έχει γίνει και αυτό)
- Έχουν πάρει μια γεύση από τη ζήτηση των σχολών, η οποία ναι μεν ταιριάζει με αυτές των παλιότερων ετών αλλά ειδικά τα τελευταία χρόνια έχουν γίνει αρκετές μεταβολές στη ζήτηση αν βάλει κανείς στο παιχνίδι και την κρίση (δεν μιλάω για all time classic ιατρικές, νομικές κλπ)
- Έχουν κάνει και παλιότερα σωστές εκτιμήσεις.

Αυτά θα έλεγα είναι κάποια ασφαλή κριτήρια που θα πρέπει να συνεκτιμηθούν.
Οπότε η γνώμη μου λέει ότι οι προβλέψεις της καθημερινής δεν είναι και πολύ έγκυρες δεδομένου ότι είναι πάρα πολύ νωρίς ακόμα να εκτιμήσουν με ακρίβεια τις βάσεις. Πιο πιθανό είναι να έχουν εκτιμήσει τις τάσεις, αν δηλαδή έχουν αυξητική πορεία ή το αντίθετο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
το φπψ λεει εχει 16450 και εχω 16444!

αχ αν δεν περασω για 6 μορια θα κλαψω οσο δεν εχω κλαψει ποτε στη ματαιη ζωη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cham

Νεοφερμένος

Ο cham αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
για επιστημη υπολ κρητης ?? 12440 εχω τι λετε?? 12769 ειχε περυσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
για επιστημη υπολ κρητης ?? 12440 εχω τι λετε?? 12769 ειχε περυσι
εχεις περασει μπραβο!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Πλεον δε θελω να περασω στην πρωτη μου επιλογη αλλα στη δευτερη (οχι οτι εχει μεγαλη διαφορα βιολογια αθηνας(1) κρητης(2)) ελπιζω να μην πεσει 238 μορια η αθηνα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Κ εγω πιστευω οτι οι προβλεψεις βασεων ειναι λιγο αβασιμες εφοσον δεν εχει ολοκληρωθει ακομα η υποβολη των μχανογραφικων.Ακομα, οι βασεις που 'προβλεπει' η 'Καθημερινη' ειναι λιγο στρογγυλοποιημενες για να περιορισουν ο ευρος λαθους.Λεει για παραδειγμα Ιατρικη Αθηνας 19200 ενω ανετα μπορει να ειναι 19160...40 μορια ομως ειναι 40 μορια κ η στρογγυλοποιηση εδω δεν πρεπει να γινεται ετσι ελαφρα τη καρδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
νομιζω οτι εγραφαν +-150 μορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Αλλη μια αποδειξη οτι προσπαθουν να περιορισουν το ευρος λαθους...Γραφουν για να γραφουν ...Τζερτζελο να γινεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steliospap

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Παιδιά με 20658 περνάω λέτε Αγγλική Θεσσαλονίκης;; Ειδικά μετά τη δημοσέυση των στατιστικών προβλέπεται πτώση ή παραμονή στα περσινά επίπεδα. Υπάρχει καμιά πιθανότητα ανόδου;; Έχω αγχωθεί γιατί δεν είμαι και πολλά μόρια πάνω από τη περσινή βάση...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Παιδιά με 20658 περνάω λέτε Αγγλική Θεσσαλονίκης;; Ειδικά μετά τη δημοσέυση των στατιστικών προβλέπεται πτώση ή παραμονή στα περσινά επίπεδα. Υπάρχει καμιά πιθανότητα ανόδου;; Έχω αγχωθεί γιατί δεν είμαι και πολλά μόρια πάνω από τη περσινή βάση...:hmm:
στα αγγλικα εγινε σφαγη,οι βασεις το πολυ να μεινουν σταθερες η' κατα την γνωμη μου θα εχουν καθοδικη ταση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
αλλου ειδα πτωση στα παιδαγωγικα απο 300 μεχρι 500 μορια..εδω λεει μεχρι 70 ανοδο...ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του γραφει :xtipao:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewnh

Νεοφερμένος

Η thewnh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
καλημερα!

Οικονομικων επιστημών κρητης περυσι ηταν 13491 υπαρχει περιπτωση να παει φετος 12700?

8νξ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thorin

Νεοφερμένος

Ο thorin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
καλημερα!

Οικονομικων επιστημών κρητης περυσι ηταν 13491 υπαρχει περιπτωση να παει φετος 12700?

8νξ!
εχει κατα τη γνωμη καποιεσ μικρεσ πιθανοτητεσ λογω κρητησ...μπορει να κανω λαθοσ στο μεγεθοσ τησ πιθανοτητασ...οτι θα εχει πτωση παντωσ θα εχει σιγουρα...ασ ελπισουμε

στα αγγλικα εγινε σφαγη,οι βασεις το πολυ να μεινουν σταθερες η' κατα την γνωμη μου θα εχουν καθοδικη ταση!
ηταν δυσκολα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annoubi

Νεοφερμένος

Η Annoubi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Λοιπόν έβαλα βιολογία Αθήνας με 17712 στο 3ό (17773 πέρυσι) και μετά χημεία Αθήνας με 16780 στο 2ό (16851 πέρυσι) τι λέτε έχω ελπίδες η θα καταλήξω Πάτρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggos21

Νεοφερμένος

Ο vaggos21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
οι πολιτικοι μηχ μπορει να εχουν φετος μεγαλη πτωση λογω της μειωμενης ζητησης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annoubi

Νεοφερμένος

Η Annoubi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Λοιπόν έβαλα βιολογία Αθήνας με 17712 στο 3ό (17773 πέρυσι) και μετά χημεία Αθήνας με 16780 στο 2ό (16851 πέρυσι) τι λέτε έχω ελπίδες η θα καταλήξω Πάτρα;
εμένα θα μου πει κανείς άμα έχω ελπίδες ;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top