[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Εύχομαι το καλύτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Google is your friend. Κάνε μία αναζήτηση: Κλιμάκωση Γ.Β.Π xxxx χρονιάς.

2005----> 960
2006----> 1177
2007----> 1969
2008----> 3186
2009----> 3446
2010----> 3325
2011----> 2316
2012----> 3100
2013-----> end of the world...

Από αυτές τις χρονιές έχω βρει... :)

2005 είχε πέσει 3 φορά επιτάφιος του θουκιδίδη....!!!!!!!!!!χαμός έγινε!!!!!!!!!!:P:P:P βγήκε το τσεκούρι και πέρυσι σε εμάς!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sleep12

Νεοφερμένος

Η sleep12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Κριμα που δε ζει πια ο Paul,μονο αυτος θα μπορουσε να κανει τις πιο ακριβεις και πιο ευστοχες προβλεψεις για τις φετινες βασεις.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annoubi

Νεοφερμένος

Η Annoubi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Είμαστε στο παρά πέντε πριν "κλείσουν" τα μηχανογραφικά.Μια πρόβλεψη για τις βάσεις των Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών;;; Πιστεύετε πως μια πτώση των 178 μορίων θα υπάρξει;;;

Ακόμη,μεταξύ των χημικών μηχανικών κ' φαρμακευτική ποια θεωρείται ότι έχει περισσότερες προοπτικές τόσο στην χώρα μας όσο και στο εξωτερικό;;;

Ελπίζω να υπάρξει μια απάντηση,κ σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
Χημικός μηχανικός ειδικά έξω είναι πολύ καλά, μάθε και γερμανικά ;) φαρμακευτική άμα ανοίξει κιόλας το επάγγελμα κάθε πολυκατοικία και φαρμακείο το κόβω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hackerspy

Νεοφερμένος

Ο Hackerspy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Έχω profficiency αγγλικά και Β2 γερμανικά,πιστεύω πως απο γλώσσες είμαι κομπλέ μέχρι στιγμής.Σε αυτό που λες,ότι άνοιξε το επάγγελμα έχεις ένα δίκιο..αλλά μου φαίνεται κάπως πιο ενδιαφέρων σχολή.,δεν ξέρω..Ευχαριστώ πολύ πάντως Αννουβι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
έχουνε βγει οι εκτιμήσεις του edu4u??? έχω αγωνία για μια φίλη :) αν όχι για πότε λένε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena88

Νεοφερμένος

Η elena88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ναι μενω Αθηνα και ειναι καθαρα οικονομικο το ζητημα! Απλως οι περισσοτεροι με συμβουλευουν να παω κ εκτος Αθηνων γιατι και η Νομικη ειναι πο τις πιο υψηλοβαθμες σχολες και να μην χασω την χρονια μου! Βεβαια και οι γονεις μου εχουν αρχισει και σκεφτονται το ενδεχομενο "εκτος Αθηνων"! Αλλα μαλλον θα ξαναδωσω.. ααα! και πιστευω ειναι κριμα να εχουν την Νομικη Κομοτηνης (εστω και επαρχια) τοσο χαμηλα:\
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Ναι μενω Αθηνα και ειναι καθαρα οικονομικο το ζητημα! Απλως οι περισσοτεροι με συμβουλευουν να παω κ εκτος Αθηνων γιατι και η Νομικη ειναι πο τις πιο υψηλοβαθμες σχολες και να μην χασω την χρονια μου! Βεβαια και οι γονεις μου εχουν αρχισει και σκεφτονται το ενδεχομενο "εκτος Αθηνων"! Αλλα μαλλον θα ξαναδωσω.. ααα! και πιστευω ειναι κριμα να εχουν την Νομικη Κομοτηνης (εστω και επαρχια) τοσο χαμηλα:\
Κοίτα πέρυσι ήταν μία πολύ δύσκολη χρονιά......!!!!σου το λέω γιατί έδωσα πέρυσι. και 17883 που είχε η βάση της κομοτηνης δεν είναι λίγα μόρια. ειδικά πέρυσι με δυσκολία τα έφτανες....!!!!! τώρα αν πιάνεις τη νομικη και εκτός αθήνας είναι κρίμα να τη χάσεις. σκέψου οικονομικές λύσεις όπως η εστία.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena88

Νεοφερμένος

Η elena88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εννοειται πως δεν ειναι λιγα τα μορια, συγκριτικα με αλλες χρονιες ομως επεσε αισθητα! Ελεγαν με τοση σιγουρια οτι τα θεματα της Θεωρητικης φετος ηταν πανευκολα και πιστευαν ακραδαντα πως ολοι εχουν γραψει "τελεια", παραλειποντας το γεγονος οτι καπου θα μας τσεκουρωναν! Κατ' εμε αυτο εγινε στη Λογοτεχνια! Γι'αυτο ρωταω και αλλες αποψεις για τις Νομικες εκτος Αθηνων αν ειναι εξισσου σε υψηλο επιπεδο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Εννοειται πως δεν ειναι λιγα τα μορια, συγκριτικα με αλλες χρονιες ομως επεσε αισθητα! Ελεγαν με τοση σιγουρια οτι τα θεματα της Θεωρητικης φετος ηταν πανευκολα και πιστευαν ακραδαντα πως ολοι εχουν γραψει "τελεια", παραλειποντας το γεγονος οτι καπου θα μας τσεκουρωναν! Κατ' εμε αυτο εγινε στη Λογοτεχνια! Γι'αυτο ρωταω και αλλες αποψεις για τις Νομικες εκτος Αθηνων αν ειναι εξισσου σε υψηλο επιπεδο!
Κοίτα τα μόρια που έχει μία σχολή δεν καθορίζουν την ποιότητα της πολλές φορές....κύριο λόγο παίζει η απόσταση και η αδυναμία πολλών να μετακινηθούν σε άλλες πόλεις, μακριά από τον τόπο κατοικίας του. π.χ. φιλολογία ιωαννίνων έπεσε 1300 μόρια πέρυσι και είναι από τις καλύτερες σε όλη την ελλάδα....:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewnh

Νεοφερμένος

Η thewnh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Με 13835(5 πεδίο) λέτε να πιάσω οικονομικό Ρεθύμνου(13491 πέρυσι )?

εννοείται ότι το πιάνεις! θα πέσει κ όλα, είναι περηφέρεια!
ευχομαι να πέσει κ του χρονου να είμαστε συμφοιτητες! εγω θέλω να πέσει 729 μόρια, π το θεωρώ αδύνατο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
έχουνε βγει οι εκτιμήσεις του edu4u??? έχω αγωνία για μια φίλη :) αν όχι για πότε λένε?

Μην θεοποιείτε αυτό το site. Οι εκτιμήσεις που θα κάνει δεν θα είναι τίποτα διαφορετικό ή σίγουρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Μην θεοποιείτε αυτό το site. Οι εκτιμήσεις που θα κάνει δεν θα είναι τίποτα διαφορετικό ή σίγουρο.
ως περσινή, το ξέρω πολύ καλά αυτό!! απλά υπάρχουν ορισμένες σχολές που πέφτει μέσα.... και ειναι πιο αξιοπιστο απο αλλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hackerspy

Νεοφερμένος

Ο Hackerspy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Απ τ τπτ,καλό θα ήταν να έχουμε μια όσο να 'ναι πιο έγκυρη εκτίμηση...απ τις εφημερίδες και τους εκτός του χώρου ανθρώπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Τα στατιστικά στοιχεία τα έχει το www.minedu.gov.gr σε ποσοστιαία κατάταξη.
Το 2009 οι αριστούχοι της θεωρητικής ήταν πολύ περισσότεροι απ' ό,τι ακόμη και το 2010.
Γι'αυτό οι βάσεις τότε είχαν φτάσει στο Θεό.
Λοιπον, δε θελω να σε τρομαξω, αλλα το 2009, 2010 και 2012, οι αριστουχοι της θεωρητικης κατευθυνσης δεν εχουν καμια χαοτικη διαφορα απ'οτι ειδα. Επισης μην ξεχνας πως το 2009 ειχε γινει ο τρελος χαμος με τα παιδαγωγικα τμηματα και πολλοι αριστουχοι της θεωρητικης κατευθυνσης πηγαιναν σε αυτα. Τωρα που εχει σκασει η φουσκα με τα παιδαγωγικα τμηματα, πιστευω πως η βαση σε πολλα τμηματα θα ειναι περιπου στα ιδια, ισως και λιγο μεγαλυτερη, με εκεινη του 2009 και 2010. Βεβαια σημαντικο ρολο παιζει και ο αριθμος των ατομων που εξεταστηκαν, που αν ηταν μειωμενος, τοτε λειτουργει ως ανασταλτικος παραγοντας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Λοιπον, δε θελω να σε τρομαξω, αλλα το 2009, 2010 και 2012, οι αριστουχοι της θεωρητικης κατευθυνσης δεν εχουν καμια χαοτικη διαφορα απ'οτι ειδα. Επισης μην ξεχνας πως το 2009 ειχε γινει ο τρελος χαμος με τα παιδαγωγικα τμηματα και πολλοι αριστουχοι της θεωρητικης κατευθυνσης πηγαιναν σε αυτα. Τωρα που εχει σκασει η φουσκα με τα παιδαγωγικα τμηματα, πιστευω πως η βαση σε πολλα τμηματα θα ειναι περιπου στα ιδια, ισως και λιγο μεγαλυτερη, με εκεινη του 2009 και 2010. Βεβαια σημαντικο ρολο παιζει και ο αριθμος των ατομων που εξεταστηκαν, που αν ηταν μειωμενος, τοτε λειτουργει ως ανασταλτικος παραγοντας.

Ναι, δεν έχουν μεγάλη διαφορά. Γι'αυτό πιστεύω ότι οι βάσεις θα μοιάζουν αρκετά με αυτές του 2010 - ίσως λίγο χαμηλότερες οι φετινές.

Υγ. Δεν τρόμαξα, μη φοβάσαι. Αυτή την έρευνα την είχα κάνει προ πολλού. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Ναι, δεν έχουν μεγάλη διαφορά. Γι'αυτό πιστεύω ότι οι βάσεις θα μοιάζουν αρκετά με αυτές του 2010 - ίσως λίγο χαμηλότερες οι φετινές.

Υγ. Δεν τρόμαξα, μη φοβάσαι. Αυτή την έρευνα την είχα κάνει προ πολλού. :P
ελπιζω το παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης να μην παει στις βασεις του 2010 γιατι θα τρελαθω!!! :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
ουτε εγω δεν πιστευω να ανεβουν τα παιδαγωγικα τοσο πολυ οπως το 2010
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimitralda

Νεοφερμένος

Η δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
πείτε τη γνώμη σας ρε παιδιά..πόσο λέτε να πέσει το χημικό της Κρήτης απο 14.805? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rainbow.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rainbow. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
γεια σας!ενδιαφερομαι για το τει κοινωνικης εργασιας στην αθηνα κ για την πολιτικων επιστημων και ιστοριας στην παντειο.ξερετε αν θα πεσουν;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top