[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
χοχο και εγω 21 μορια κατω απο βιολογικο αθηνας ειμαι φιλε ,καλη επιτυχια!

ελπιζω να τα πιασουμε και να μν βγει αυτα που λενε περι αθηνας για ανοδο... αν την χασω μαλλον θα παω ιατρικη η μηχανολογων ΑΠΘ :(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
ελπιζω να τα πιασουμε και να μν βγει αυτα που λενε περι αθηνας για ανοδο... αν την χασω μαλλον θα παω ιατρικη η μηχανολογων ΑΠΘ :(:(

εσυ το πιθανοτερο ειναι να μπεις ,4ο πεδιο οι υψηλοβαθμες θα πεσουν 50-100 μορια πιστευω. Εγω δεν ξερω γιατι στο 3ο λενε θα ειναι στασιμες οι βασεις. Δυο εκτιμησεις που εχω δει βεβαια την ριχνουν στα 17700-17750 δηλαδη περναω ισα ισα 17752 εχω) .θα δουμε σε δυο μηνες. Δευτερη επιλογη εχω χημεια αθηνας που ειμαι περιπου 600 μορια πανω απο περσυ αρα εκει μπαινω σιγουρα!. καλη επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
υπαρχει κ η μεγαλη πιθανοτητα να το γυρισω στ βιολογικο...αντε συμφοιτητη !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
14! :)



2010----> 3325
2011----> 2316
2012----> 3100
2013-----> end of the world... :P

Που το βρηκες αυτο?? Το 2009 οι αριστουχοι της θεωρητικης κατευθυνσης ποσοι ηταν?? Καθαρη περιεργια:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitralda

Νεοφερμένος

Η δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα..έδωσα φέτος πανελλήνιες και δυστυχώς δεν τα πήγα όπως περίμενα.. πάντα ήθελα χημικό αλλα νομιζω πως σιγά σιγά χάνω τις ελπίδες γι αυτό :/: πόσο πιστεύετε οτι μπορεί να φτάσει το χημικό στην Κρήτη απο 14.805????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thorin

Νεοφερμένος

Ο thorin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
οι ηλεκτρολογοι φετοσ πεστευεται θα εχουν εξισου μεγαλη ζητηση?και κατι αλλο ...η πατρα ανηκει στα μεγαλα αστικα κεντρα που λενε?

απο καθημερινη

λογικα η πτωση σε ηλεκτρολογων πατρασ δεν θα ειναι μεγαλυτερη απο εμπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewnh

Νεοφερμένος

Η thewnh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Καλημέρα! Οικονομικό Κρήτης παίζει να πέσει ?
αν ναι, πόσο περίπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitralda

Νεοφερμένος

Η δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
καμιά ιδέα για το χημικό Κρήτης ; Πόσο πιστεύετε οτι μπορεί να πέσει απο 14,805;

Σημείωση: Το μήνυμα προήλθε από το θέμα Χημικό Ηρακλείου

Καλημέρα! Οικονομικό Κρήτης παίζει να πέσει ?
αν ναι, πόσο περίπου?

Εγώ θεωρώ πως οι σχολές τις επαρχίας δεν θα ανέβουν λόγω της οικονομικής κρίσης..αλλά ακομα κι αν ανέβουν πιστεύω πως άντε να φτάσουν 50-80 μόρια πιο πάνω στην χειρότερη περίπτωση :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Που το βρηκες αυτο?? Το 2009 οι αριστουχοι της θεωρητικης κατευθυνσης ποσοι ηταν?? Καθαρη περιεργεια:P...

Τα στατιστικά στοιχεία τα έχει το www.minedu.gov.gr σε ποσοστιαία κατάταξη.
Το 2009 οι αριστούχοι της θεωρητικής ήταν πολύ περισσότεροι απ' ό,τι ακόμη και το 2010.
Γι'αυτό οι βάσεις τότε είχαν φτάσει στο Θεό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_stav

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
ρε παιδια εχω συγχιστει τελειως! τελικα ποιες ειναι οι εκτιμησεις του Παιδαγωγικου τμηματος δημοτικής εκπαιδευσεις! Εχω ακουσει οτι θα ανεβουν το ιδιο πολλες εκτιμησεις με αυτες που λενε οτι θα πεσουν! Περισι στις εκτιμησεις ηταν σιγουρο οτι θα επεφταν! τωρα βλεπω διαφορα! Eχω βγαλει 15.460 μορια και με βαση τα περισυνα καπου μπαινω! αλλα αυτη η διχογνωμια με σκοτωνει! γτ αν ανεβουν δεν μπαινω πουθενα ενω αν πεσουν εχω ελπιδες τουλαχιστον για Ρεθυμνο! δηλαδη το Ρεθυμνο βρισκεται 789 μορια πανω και ο Βολος που θα ηθελα 835! ενω απο την Ροδο που πιανω με βαση τα περισινα ειμαι 213 μορια πανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Aris^^

Νεοφερμένος

Ο ^^Aris^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Με 13835(5 πεδίο) λέτε να πιάσω οικονομικό Ρεθύμνου(13491 πέρυσι )?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliskiolas

Νεοφερμένος

Ο vasiliskiolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ρε παιδια υπαρχει περιπτωση να ανεβει το φπψ αθηνας (16033) περιπου 700 μορια και να το χασω ???!!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Ρε παιδια υπαρχει περιπτωση να ανεβει το φπψ αθηνας (16033) περιπου 700 μορια και να το χασω ???!!! :(

Όχι, βέβαια! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Που το βρηκες αυτο?? Το 2009 οι αριστουχοι της θεωρητικης κατευθυνσης ποσοι ηταν?? Καθαρη περιεργια:P...

Google is your friend. Κάνε μία αναζήτηση: Κλιμάκωση Γ.Β.Π xxxx χρονιάς.

2005----> 960
2006----> 1177
2007----> 1969
2008----> 3186
2009----> 3446
2010----> 3325
2011----> 2316
2012----> 3100
2013-----> end of the world...

Από αυτές τις χρονιές έχω βρει... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliskiolas

Νεοφερμένος

Ο vasiliskiolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Όχι, βέβαια! :confused:
ειναι σιγουρο οτι δεν θα ανεβει τοσο πολυ γιατι με κατι εκτιμησεις που βλεπω εχω αρχισει και ανησυχω !!!!???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
και γω εχω 16444 και θελω φπψ...
τι να πω , το θετικο ειναι οτι δεν την προτιμουν τοσο σε σχεση με ιστορικο / φιλολογια οποτε πιστευω δεν θα ανεβει και τοσο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_stav

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
και γω εχω 16444 και θελω φπψ...
τι να πω , το θετικο ειναι οτι δεν την προτιμουν τοσο σε σχεση με ιστορικο / φιλολογια οποτε πιστευω δεν θα ανεβει και τοσο...
και εμενα δεν θα με χαλουσε κατι τετοιο!! Αλλα ανησυχω μηπως δεν πιασω παιδαγωγικο γτ εδωσα δευτερη φορα και λεω ειναι απαραδεκτο να μην το πιασω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hackerspy

Νεοφερμένος

Ο Hackerspy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Είμαστε στο παρά πέντε πριν "κλείσουν" τα μηχανογραφικά.Μια πρόβλεψη για τις βάσεις των Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών;;; Πιστεύετε πως μια πτώση των 178 μορίων θα υπάρξει;;;

Ακόμη,μεταξύ των χημικών μηχανικών κ' φαρμακευτική ποια θεωρείται ότι έχει περισσότερες προοπτικές τόσο στην χώρα μας όσο και στο εξωτερικό;;;

Ελπίζω να υπάρξει μια απάντηση,κ σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Λέγεται ότι οι Πολυτεχνικές θα έχουν πτώση από 200 έως 400 μόρια. Ελπίζω να είσαι μέσα. Σίγουρα θα έχουν πτώση.
Φαρμακοποιός στο εξωτερικό είναι διαφορετικά απ΄ότι στη χώρα μας. Συνήθως τα φαρμακεία λειτουργούν μέσα σε πολυκαταστήματα ή σε μεγάλα supermarkets ή είναι κάτι σαν καταστήματα λιανικής των μεγάλων φαρμακευτικών εταιριών. Καμιά σχέση μ΄εδώ.
Το έχω ξαναπεί. Δεν ξέρουμε σε 10 χρόνια πώς θα είναι τα πράγματα στην Ελλάδα για να ξέρουμε την επαγγελματική μας αποκατάσταση........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hackerspy

Νεοφερμένος

Ο Hackerspy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Αχά...κατάλαβα!!Μακάρι να πέσουν τόσο κ να τελειώσουν όλα καλά.Για τ χημικών μηχανικών κ' των φαρμακοποιών ρωτώ για να δω τι να βάλω πρώτο,κ τ δύο μου αρέσουν..!!Ευχαριστώ αλς!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top