[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Προφανως τρολλαρει.Και η αθηνα θα ανεβει 4 μορια οχι παραπανω.Αντε μην τα παρω:mad:.

ας κανουν οτι θελουν!! ας μην ανεβει πανω απο 150 μορια η ιατρικη θρακης :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,652 μηνύματα.
Παιδιά δυο περιπτώσεις παίζουν.

Πρώτη, έχουμε τεράστιες μειώσεις βάσεων σε σχολές που δεν περιμένουμε. Αυτά λόγω οικονομικής κρίσης και δύσκολων θεμάτων μαζί. Μην ξεχνάτε πέρυσι δεν είχε ψηφιστεί ακόμα το δεύτερο μνημόνιο ούτε οι μειώσεις μισθών. Τώρα είναι σε ακόμη πιο δύσκολη θέση οι γονείς.

Δεύτερη, θα παραμείνουν σε σταθερά επίπεδα.

Μιλάω για 2ο-4ο πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Είμαι κάτω 563 μόρια από την Αγγλικη Θεσσαλονίκης...δεν παίζει να πέσει ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orpheas

Νεοφερμένος

Ο Ορφέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Είμαι κάτω 563 μόρια από την Αγγλικη Θεσσαλονίκης...δεν παίζει να πέσει ε;

Φαίνεται να έχει πατώσει αρκετός κόσμος φέτος στα αγγλικά, περίμενε μέχρι να βγουν τα επίσημα στατιστικά και θα μπορούμε να προβλέψουμε με μεγαλύτερη ασφάλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Ό,τι θα αρέσει θα πέσει, το θέμα είναι πόσο.... κι εγώ μάλλον σε αυτή τη σχολή θα μπω!
πόσο έβγαλες?
μακάρι να πέσει 86 μόρια :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
πόσο έβγαλες?
μακάρι να πέσει 86 μόρια :(
16760 έβγαλα..πιστεύω θα πέσει 200-400 μόρια οπότε είσαι καλυμένη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
16760 έβγαλα..πιστεύω θα πέσει 200-400 μόρια οπότε είσαι καλυμένη!:D

τοσα πολλά? :eek:
μακαρι αν και δεν ενδιαφερομαι για μένα άμεσα :redface:
καλά σου αποτελέσματα και αν τελικά επιλέξεις αυτή την σχολή καλό κουράγιο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostis24

Νεοφερμένος

Ο kostis24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια πιστευετε με 18725 μορια να υπαρχει περιπτωση να χασω ιατρικη ηρακλειου η εστω αλεξανδρουπολης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
τοσα πολλά? :eek:
μακαρι αν και δεν ενδιαφερομαι για μένα άμεσα :redface:
καλά σου αποτελέσματα και αν τελικά επιλέξεις αυτή την σχολή καλό κουράγιο :D
Ευχαριστώ!:)

Παιδια πιστευετε με 18725 μορια να υπαρχει περιπτωση να χασω ιατρικη ηρακλειου η εστω αλεξανδρουπολης?
Θέλει πολύ προσπάθεια για να τη χάσεις!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Noμιζω πως μπορεις να διατηρεις τις ελπιδες σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
παιδια με 21.200 περιπου μορια πιανω λετε την αγγλικη θεσσαλονικης??? περσινη βαση 20.463...ποσο να αναιβει πια??? 700+ μορια ?!!! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 865 μηνύματα.
παιδια με 21.200 περιπου μορια πιανω λετε την αγγλικη θεσσαλονικης??? περσινη βαση 20.463...ποσο να αναιβει πια??? 700+ μορια ?!!! :hmm:
Mονο απο εξω μπορεις να τη δεις τη σχολη δυστυχως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.

Severous

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
παιδια με 21.200 περιπου μορια πιανω λετε την αγγλικη θεσσαλονικης??? περσινη βαση 20.463...ποσο να αναιβει πια??? 700+ μορια ?!!! :hmm:
καλά πλάκα κάνεις; :P εσύ είσαι σίγουρη σιγα να μην ανέβει τόσο! εδώ με τόσο χάλια βαθμούς στα αγγλικά να πέσει είναι πιθάνο οχι να ανέβει 700 + μόρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
με 18400 στο 2ο-4ο λετε να πιανω ναυπηγων? (περσινη βαση 18421 :P !!! 21 μοριακιααα ειναι μονο αμαν!!!! εγω εχω μια εντυπωση παντως (η θελω να ελπιζω) οτι θα πεσει 200+ η συγκεκριμενη! συμφωνει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baremenosss

Νεοφερμένος

Ο baremenosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
με 18400 στο 2ο-4ο λετε να πιανω ναυπηγων? (περσινη βαση 18421 :P !!! 21 μοριακιααα ειναι μονο αμαν!!!! εγω εχω μια εντυπωση παντως (η θελω να ελπιζω) οτι θα πεσει 200+ η συγκεκριμενη! συμφωνει κανεις?


συμφωνω εγω...κι ενας φιλος μου θελει να μπει εκει με 18200+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ε λογικα την πιανεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
απο μικρος ηθελα να γινω μονο μαθηματικος,μα ΜΟΝΟ μαθηματικος και ακομα ετσι ειναι !ειναι μια επιστημη που την αγαπω,δεν θελω να περασω πουθενα αλλου,εχω βγαλει 15081 μορια και ειμαι τριτεκνος,και 20.000 μορια να ειχα βγαλει εκει θα ηθελα,αλλα δωξα τον θεο που δεν εβγαλα πανω απο 16(δεν κανω καθολου πλακα)γιατι τα μορια επηρεαζαν σιγουρα τους γονεις μου(αν και ειναι πολυ χαλαροι στο θεμα των πανελ)εστω και σε ενα Χ βαθμο και ετσι ισως επιρρεαζαν και την δικη μου γνωμη,αλλα και παλι με πολυ δυσκολια!,τωρα αν σας πω απο που εχασα μορια στις πανελληνιες θα γελασετε,αν τα ειχε κανει τα λαθη μου αλλο παιδι θα τα ειχε παιξει,πιστευεται οτι θα πιασω το μαθηματικο αθηνας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
με 18400 στο 2ο-4ο λετε να πιανω ναυπηγων? (περσινη βαση 18421 :P !!! 21 μοριακιααα ειναι μονο αμαν!!!! εγω εχω μια εντυπωση παντως (η θελω να ελπιζω) οτι θα πεσει 200+ η συγκεκριμενη! συμφωνει κανεις?

χοχο και εγω 21 μορια κατω απο βιολογικο αθηνας ειμαι φιλε ,καλη επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Γενικη σειρα παρα πολυ δυσκολο να πεσει 700 μορια, για την ειδικη κατηγορια δεν ξερει κανεις και ουτε προβλεψεις υπαρχουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top