[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
με 17060 τριτεκνοσ πιστευεται περναιει καποιοσ ηλεκτρολογουσ πατρασ?

Μισό. Βρισκόμαστε σε επικοινωνία με το υπερπέραν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
ναιπ... ολα αυτο δειχνουν τουλαχιστον οι εκτιμησεις... πλακα ειχε αυτη η χρονια! "Μαιος" συγκλωνιστικα καταστροφηκα υπερτατα θεματα πανελληνιων μονο για τα παιδια του Einstein! Πτωση στην Ιατρικη Αθηνας μεχρι και 18800 "Ιουλιος" ο αριθμος των αριστουχων αυξηθηκε, η Ιατρικη Αθηνας σημειωνει ανοδο καθως και πολλες σχολες του 1-3ου πεδιου θα εχουν σημαντικη ανοδο... Μικρη πτωση μπορει να εχει 2-4ο πεδιο. 3ης μηνες μαλακιες ακουμε και διαβαζουμε................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
θα πεσουν γυρω στα 500 μορια οι τριτεκνοι της πατρας ...μπορει και πιο πολυ...μπορει και 800 οποτε κομπλε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thorin

Νεοφερμένος

Ο thorin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
που το βασιζεισ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
η διαισθηση μου μου λεει πως ΕΜΠ αθηνα θα πεσει καμια 200ρα γενικη σειρα (τριτεκνους εχει μεγαλυτερη πτωση) . οι ΗΜΤΥ επειδη ειναι πατρα θα εχουν καμια 300ρα πτωση αρα νομιζω καμια 500ρα για τριτεκνους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Δηλαδη η ιατρικη αθηνας ποσο μπορει να ανεβει;
21 ατομα περισσοτερα σε σχεση με περυσι βγαλανε πανω απο 19 στη θετικη.Επισης ,λογω οικονομικης κρισης πολλα παιδια που δηλωναν αθηνα απο επαρχια τωρα θα δηλωσουν ιωαννινα,λαρισα, ή κρητη.Και να μην ξεχασουμε οτι δεν θελουν ολοι ιατρικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thorin

Νεοφερμένος

Ο thorin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ρε συ αμα δεν τα ψαχνεισ μην τα λεσ ετσ...ειναι δραματικα λιγοι οι ισακτεοι τριτεκνοι...πραγμα το οποιο το βρισκω δικαιο

στο μετσοβιο θα ανεβουνε οι τριτεκνοι και πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Εγω ανεφερα απλως μια σχολη για την οποια ειχαν υποθει πολλα και πριν και μετα τα αποτελεσματα, για να δειξω οτι ο,τι θελουν λενε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
στο μετσοβιο θα ανεβουνε οι τριτεκνοι και πολυ...

μετσοβιο με τοσα μορια εχεισ παρα πολλεσ πιθανοτητες για ΜΜ...

Δηλαδη η ιατρικη αθηνας ποσο μπορει να ανεβει;
21 ατομα περισσοτερα σε σχεση με περυσι βγαλανε πανω απο 19 στη θετικη.Επισης ,λογω οικονομικης κρισης πολλα παιδια που δηλωναν αθηνα απο επαρχια τωρα θα δηλωσουν ιωαννινα,λαρισα, ή κρητη.Και να μην ξεχασουμε οτι δεν θελουν ολοι ιατρικη.
πως λες οτι ειναι μονο 21 ατομα? εγω σε σιτε εγω δει για 100 περισσοτερα και αλλο για 180 περισσοτερα 19ρια στην θετικη...δν ξερω γιατι λενε οτι ναναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PSholic_xD

Νεοφερμένος

Ο PSholic_xD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
πως λες οτι ειναι μονο 21 ατομα? εγω σε σιτε εγω δει για 100 περισσοτερα και αλλο για 180 περισσοτερα 19ρια στην θετικη...δν ξερω γιατι λενε οτι ναναι...

Το είδες στο edu4u και είναι λάθος.21 περισσότεροι στην κλίμακα 19-20.Και οι 18-19 είναι λιγότεροι από πέρυσι.Συνολικά οι 18-20 αυξήθηκαν κατα 5-6 άτομα αν θυμάμαι καλά.Δηλαδή,μιλάμε για σίγουρη άνοδο βάσεων 200-300 μόρια στο 3ο πεδίο. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Δηλαδη η ιατρικη αθηνας ποσο μπορει να ανεβει;
21 ατομα περισσοτερα σε σχεση με περυσι βγαλανε πανω απο 19 στη θετικη.Επισης ,λογω οικονομικης κρισης πολλα παιδια που δηλωναν αθηνα απο επαρχια τωρα θα δηλωσουν ιωαννινα,λαρισα, ή κρητη.Και να μην ξεχασουμε οτι δεν θελουν ολοι ιατρικη.

Και κάτι που όλοι το κάνουν γαργάρα... Φέτος έχουμε και αύξηση εισακτέων κατά 34 μόνο στις ιατρικές Αθηνών και Θεσσαλονίκης, και γενικότερη αύξηση εισακτέων στις ιατρικές αλλά δεν έχω τα στοιχεία εύκαιρα, οπότε η αύξηση αριστούχων υπερκαλύπτεται... ;)

Το είδες στο edu4u και είναι λάθος.21 περισσότεροι στην κλίμακα 19-20.Και οι 18-19 είναι λιγότεροι από πέρυσι.Συνολικά οι 18-20 αυξήθηκαν κατα 5-6 άτομα αν θυμάμαι καλά.Δηλαδή,μιλάμε για σίγουρη άνοδο βάσεων 200-300 μόρια στο 3ο πεδίο. :whistle:

Ποιος το λέει αυτό; 300 μόρια??? Δηλαδή θα φτάσουν στα επίπεδα του 2010; Ρε τι πίνουν; Ας δουν στατιστικά από διάφορες χρονιές... Τρομοκρατούν τον κόσμο... :ropalo:

Σίγουρη κιόλας.... χαοχοαοαχοαχοαχοαχοαχ :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thorin

Νεοφερμένος

Ο thorin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
μετσοβιο με τοσα μορια εχεισ παρα πολλεσ πιθανοτητες για ΜΜ...

μονο για ηλεκτρολογουσ ενδιαφερομαι φιλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Παραλογικός

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Παιδιά ποια είναι η άποψη σας για πληροφορική Θεσ/νίκης?Πέρσι ήταν στα 16.300 περίπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παιδιά ποια είναι η άποψη σας για πληροφορική Θεσ/νίκης?Πέρσι ήταν στα 16.300 περίπου

Στα 16.000-16.100 περίπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παραλογικός

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Οι εκτιμήσεις που δα χθες το βράδυ(της καθημερινής νομίζω) που ρίχνουν τις βάσεις μόνο 100 μόρια σε χαμηλόβαθμα ΑΕΙ 2ου πεδίου ενώ στο ΗΜΜΥ ΕΜΠ την ρίχνουν 350 μόρια με έκαναν και έτρεχα σα τρελός μέσα στο σπίτι.Για ζουρλομανδύα ήμουν :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Οι εκτιμήσεις που δα χθες το βράδυ(της καθημερινής νομίζω) που ρίχνουν τις βάσεις μόνο 100 μόρια σε χαμηλόβαθμα ΑΕΙ 2ου πεδίου ενώ στο ΗΜΜΥ ΕΜΠ την ρίχνουν 350 μόρια με έκαναν και έτρεχα σα τρελός μέσα στο σπίτι.Για ζουρλομανδύα ήμουν :(
Είναι εξωπραγματικές αυτές οι βάσεις.....σε όλα τα πεδία πιστεύω. μικρή πτώση στο 2ο-4ο τεράστια άνοδος στο 1ο. Εγώ πιστεύω πως θα έχουμε μεγάλη πτώση σε 2ο-4ο και μικρότερη άνοδο στο πρωτο.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Το είδες στο edu4u και είναι λάθος.21 περισσότεροι στην κλίμακα 19-20.Και οι 18-19 είναι λιγότεροι από πέρυσι.Συνολικά οι 18-20 αυξήθηκαν κατα 5-6 άτομα αν θυμάμαι καλά.Δηλαδή,μιλάμε για σίγουρη άνοδο βάσεων 200-300 μόρια στο 3ο πεδίο. :whistle:

χαχαχα καλα μας κοροιδευεις? :P ττα 5-6 ατομα δεν θα ανεβασουν τοσο πολλοι τις βασεις ...δεν υπαρχει η παραμικρη λογικη σ αυτο π λες. ετσι κ αλλιως δεν διαλεγουν ολοι οι αριστουχοι ιατρικη. αν ειναι ετσι οπως τα λες αντε να ανεβει 50 μορια η ιατρικη η αθηνων και οι αλλες μη σ πω θα πεσουν...ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
χαχαχα καλα μας κοροιδευεις? :P ττα 5-6 ατομα δεν θα ανεβασουν τοσο πολλοι τις βασεις ...δεν υπαρχει η παραμικρη λογικη σ αυτο π λες. ετσι κ αλλιως δεν διαλεγουν ολοι οι αριστουχοι ιατρικη. αν ειναι ετσι οπως τα λες αντε να ανεβει 50 μορια η ιατρικη η αθηνων και οι αλλες μη σ πω θα πεσουν...ελεος
Προφανως τρολλαρει.Και η αθηνα θα ανεβει 4 μορια οχι παραπανω.Αντε μην τα παρω:mad:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top