[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xavi -6-

Νεοφερμένος

Ο xavi -6- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
για την Σ.Υ.Δ. που λέτε ότι θα κυμανθεί η βάση της?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Κι εγώ για εκεί θέλω, Ρόδο. Την ξεπερνάω λίγο... Ποια η γνώμη σου για τα παιδαγωγικά και τις βάσεις? Τα δηλώνουν και οι άλλοι, από άλλες κατευθυνσεις - εγώ είμαι 1ο πεδίο - και μ΄ανησυχεί μήπως ανέβουν...
οπως εγω απο τεχνολογικη:D1η μου επιλογη το παιδαγωγικο ειναι.
btw σας αγχωνει που τη δηλωνουν και παιδια απο θετικη τεχνολογικη;
το αντιθετο δεν επρεπε να γινοταν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

letit.be

Νεοφερμένος

Η letit.be αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εχω 18747 στο 3ο πεδιο και ειμαι πολυτεκνος... Τι πιστευετε για Ιατρικη ΑΠΘ δεδομενου οτι οι αποκλισεις φετος των ειδικων κατηγοριων θα ειναι μικρες, ειδικα σε Αθηνα-Θεσ/νκη...?
Ναι πολυ πιθανο! και εμενα με απασχολει το θεμα με τισ βασεισ τριτεκνων , γιατι ενδιαφερομαι για ιατρικη αθηνων οπου περιση ειχε βαση στην ειδικη κατηγορια τριτεκνων 17.9 ενω εγω φετοσ εβγαλα στο 3 πεδιο 17.4 . Εχω ακουσει για πτωση στην ιατρικη , λετε ομωσ να πεσει τοσο ωστε να την πιασω???? βεβαια θαυματα γινονται στισ ειδικεσ κατηγοριεσ...ποιοσ ξερει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billck2

Νεοφερμένος

Ο billck2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
για οικονομικο θεσσαλονικης τι πιστευετε?? αυξηση?? ειμαι 450 μορια πανω απο την περσινη βαση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xavi -6-

Νεοφερμένος

Ο xavi -6- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ας μου απαντήσει κάποιος που μπορεί να γνωρίζει...Ευχαριστώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iro94

Νεοφερμένος

Η iro94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Υπάρχει περίπτωση να αυξηθεί η βάση της Κτηνιατρικής ΑΠΘ; Με τα μόρια μου (18025) είμαι πάνω από τη περσινή βάση αλλά φοβάμαι μην τη χάσω! Ευχαριστώ!

Και εγώ έχω 18.045. Ας ελπίσουμε ότι θα περάσουμε και οι δύο.:D:D: Αλλιώς Καρδίτσα...:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Παιδια και εγω ελπιζω σε πτωση της ιατρικης αλεξανδρουπολης κατα 100 μορια!εβγαλα 18210 αλλα ειμαι ειδικη κατηγορια!αντε thrile αν περασουμε θα ειμαστε συμφοιτητες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
ενας με 18250 σε ποιες ιατρικες μπορει να ελπιζει;;
χωρις να ανηκει σε καποια ειδικη κατηγορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisnats16

Νεοφερμένος

Ο chrisnats16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
τι λέτε για αγγλική φιλολογία θεσσαλονίκης ; οι περισσότεροι με τους οποίους έχω μιλήσει που έδιναν αγγλικά μου είπαν οτι τα βρήκαν πιο δύσκολα απο παλαιότερα θέματα και οι σχολιασμοί που έχω διαβάσει λένε οτι ήταν απαιτητικά! προσωπικά στα αγγλικά δεν έγραψα όσο περίμενα...
βέβαια μόνο εκτιμήσεις μπορούμε να κάνουμε τώρα!
Και εγώ για αγγλική φιλολογία θεσσαλονίκης ελπίζω... Θα δούμε... Τα θέματα όντως ήταν δυσκολότερα σε σχέση με προηγούμενες χρονιές και δεν είμαι ούτε και εγώ ευχαριστημένος... Πάντως με δεδομένο οτι υπάρχει ζήτηση φέτος για αγγλικά φοβάμαι πολύ... Μακάρι να πάνε όλα καλά, να γράψαμε καλά στα αγγλικά και να έχουν και μια -μικρή τουλάχιστον- πτώση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Παιδια και εγω ελπιζω σε πτωση της ιατρικης αλεξανδρουπολης κατα 100 μορια!εβγαλα 18210 αλλα ειμαι ειδικη κατηγορια!αντε thrile αν περασουμε θα ειμαστε συμφοιτητες!

Αλάνι σου το εύχομαι ολόψυχα μακάρι να είμαστε του χρόνου συμφοιτητές!!!! Εσύ πιστεύεις ότι θα πέσει τουλάχιστον 100 μόρια???? (εγώ χρειάζομαι 72 ακριβώς για να είμαι 100% σίγουρος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Αλάνι σου το εύχομαι ολόψυχα μακάρι να είμαστε του χρόνου συμφοιτητές!!!! Εσύ πιστεύεις ότι θα πέσει τουλάχιστον 100 μόρια???? (εγώ χρειάζομαι 72 ακριβώς για να είμαι 100% σίγουρος)

Που πηγα στο φροντιστηριο χτες για να κανω το μηχανογραφικο μου ειπαν οτι ειμαι στο οριο αλλα κατα 90% ειμαι μεσα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaterlo

Νεοφερμένος

Ο vaterlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
το πως θα κυμανθουν οι βασεις φιλογιας ιωαννινων-πατρασ???θα εχουμε αυξηση βασης?
πιστευω στα ιδια με περυσι θα κυμανθουν

έχει πάρε παράταση μέχρι την παρασκευή.Αλλά δεν είμαστε δίδυμοι:( Λέτε να ίσχυει και για μας? Ιδέα δεν είχα πριν !

δε το γνωριζω αυτο:(

Κι εγώ για εκεί θέλω, Ρόδο. Την ξεπερνάω λίγο... Ποια η γνώμη σου για τα παιδαγωγικά και τις βάσεις? Τα δηλώνουν και οι άλλοι, από άλλες κατευθυνσεις - εγώ είμαι 1ο πεδίο - και μ΄ανησυχεί μήπως ανέβουν...


και εγω θεωρητικη ειμαι.. πιστευω Θεσσαλονικη ,Αθηνα , Πατρα, Ιωννινα δε θα κατεβουν.. ειδικα στις 2 πρωτες μπορει να δουμε και μικρη ανοδο... αλλα Ροδο ,Αλεξανδρουπολη ,Κρητη νομιζω θα υπαξει μια πτωση... βεβαια κανεις δε μπορει να ξερει με σιγουρια.. και εγω ο,τι μου λενε οι καθηγητες μου και ο΄τι διαβαζω σας λεω.. θα δουμε παιδια.. μην αγχωνεστε απλα απολαυστε το καλοκαιρι.. εμεις εχουμε και γαμο σημερα:clapup::clapup::clapup::whistle::whistle::whistle:

Λες να πέσουν τα παιδαγωγικά? Οι άλλες κατευθύνσεις που τα δηλώνουν? Δεν ξέρω....

ποσα μορια εβγαλες??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Tsig

Νεοφερμένος

Ο Kostas Tsig αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Πόση πτώση αναμένεται να έχουμε στο τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Η/Υ Πάτρας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewnh

Νεοφερμένος

Η thewnh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Πτώση για Οικιακη Οικονομια & Οικολογία Χαροκ. ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spirosmac1994

Νεοφερμένος

Ο spirosmac1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια χαρά παιδιά! Πιστεύετε μπορώ να ελπίζω για Ιατρική με 17795; Είμαι και τρίτεκνος και μπορώ και επαρχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pianistas21

Νεοφερμένος

Ο pianistas21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια με 16400 λετε να πιασω το πολιτικων μηχ βολου που ειχε 16700
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Γεια χαρά παιδιά! Πιστεύετε μπορώ να ελπίζω για Ιατρική με 17795; Είμαι και τρίτεκνος και μπορώ και επαρχία!
πέρσι στην Ιατρική Αθηνών υπήρχαν 16 επιπλέον θέσεις για τρίτεκνους...ο 16ος μπήκε με 17.960 περίπου ..παίζει και να περάσεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mad1kas

Νεοφερμένος

Ο Mad1kas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Παιδιά οι σχολές Ψυχολογίας πόσο λέτε να ανεβούνε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Ρε παιδια για αστυφυλακων τι λετε να παιχτει? Βεβαια οι δηλωσεις δεν εχουν ακομα πραγματοποιηθει για να ξερουμε τον αριθμο των ατομων που θα δηλωσουν,αλλα πανω κατω? Ακουω αλλοι λενε 14.800-15000 ενω αλλοι 15600-16000.
Ελπιζω να μην παει πανω απο 15200.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γωγώ Μπούκα

Νεοφερμένος

Ο Γωγώ Μπούκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ειμαι θεωρητικη κατευθυνση και εβγαλα 18.350 μορια..θελω να περασω παιδαγωγικο αθηνας..περσυ ειχε 17.809 μορια..λετε να ανεβει?και αν ναι κατα ποσα μορια ?ακουσα παντωσ οτι θα υπαρχει πτωση στα παιδαγωγικα.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top