[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Kαλησπερα,

Τα ΤΕΙ αθηνας και συγκεκριμενα οσα ειναι στο 4ο πεδιο λετε να εχουν πτωτικη πορεια οι βασεις??
ετσι ακουγεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Άντε να ρωτήσω κι εσάς. Εγώ έχω 110 μόρια κάτω από την περσινή βάση στο φυσικό απθ. Λέτε να το πιάνω;
Και κάτι άλλο. Πόσο λέτε να πέσει φέτος των χημικών μηχανικών απθ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kosou

Νεοφερμένος

Ο kosou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ρ παιδια εβγαλα 17663 κ θελω ιατρικες..δν εχω θεμα με το μερος ακομα κ αλεξανδρουπολη..λετε ν μειωθει αρκετα η ζητηση ωστε να πιασω ή να προετοιμαζομαι γ βιολογικο θεσσαλονικη ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ρ παιδια εβγαλα 17663 κ θελω ιατρικες..δν εχω θεμα με το μερος ακομα κ αλεξανδρουπολη..λετε ν μειωθει αρκετα η ζητηση ωστε να πιασω ή να προετοιμαζομαι γ βιολογικο θεσσαλονικη ;

Κοιτα νομιζω οτι ειναι λιγο δυσκολο να μπεις ιατρικη αλεξανδρουπολης διοτι θα πρεπει να ''πεσει'' η βαση πολλα μορια (περσι ειχε 18369):/: Βεβαια ποτε μην λες ποτε γιατι στις σχολες της επαρχια οι βασεις υφιστανται μεγαλυτερες πτωσεις σε σχεση φυσικα με την Αθηνα και την Θεσσαλονικη. Να φανταστεις προπερσυ η ιατρικη της αλεξανδουπολης ειχε βαση 19011 και επεσε περσυ στα 18369 μορια:D. Οπωτε δηλωσε την δεν χανεις και τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kosou

Νεοφερμένος

Ο kosou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ολα τα δηλωσα εγω γ καλο κ γ κακο..τωρα ζω με την ελπιδα ν τους φαει ολους η κριση κ ν πεσει η ιατρικη ωστε να μπω εστω κ ν ειμαι η βαση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
ολα τα δηλωσα εγω γ καλο κ γ κακο..τωρα ζω με την ελπιδα ν τους φαει ολους η κριση κ ν πεσει η ιατρικη ωστε να μπω εστω κ ν ειμαι η βαση

Εγώ κοπελιά έχω βγάλει 18298... Λες να πέσει κάνα 72 μόρια και να περνάω??? Αγχώνομαι γιατί άλλα λένε κάποιοι και άλλα άλλοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Εγώ κοπελιά έχω βγάλει 18298... Λες να πέσει κάνα 72 μόρια και να περνάω??? Αγχώνομαι γιατί άλλα λένε κάποιοι και άλλα άλλοι!
τόσο απέχω και εγώ ακριβώς από τη νομική θράκης.....όλοι μου λένε ότι δεν θα πέσει....:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
τόσο απέχω και εγώ ακριβώς από τη νομική θράκης.....όλοι μου λένε ότι δεν θα πέσει....:(:(:(

Η νομική ή η ιατρική???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkispanorama

Νεοφερμένος

Ο alkispanorama αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εβγαλα 17131 και ειμαι τριτεκνος. Υπαρχει καμια περιπτωση να περασω στην νομικη κομοτηνης με βαση την ειδικη κατηγορια των τριτεκνων; Αν γνωριζει κανεις περαιτερω πληροφοριες ας απαντησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δύσκολα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kosou

Νεοφερμένος

Ο kosou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
δν ειμαι κοπελια φιλε :Ρ εννοειται πως θ περασεις αν ειναι γ 100 μορια..απο λαρισα ειμαι κ οσοι εγραψαν καλα απο θετικη θελουν λαρισα ιατρικη πολλοι θελουν πολυτεχνεια αλλοι βιολογικα..εγω ακομα πιστευω οτι μπορει ν φτασει κ στ 17500 η αλεξανδρουπολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iro94

Νεοφερμένος

Η iro94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγώ κοπελιά έχω βγάλει 18298... Λες να πέσει κάνα 72 μόρια και να περνάω??? Αγχώνομαι γιατί άλλα λένε κάποιοι και άλλα άλλοι!
Eγώ παιδιά έβγαλα 18045 ( μ΄έφαγε η Χημεία) και θέλω Κτηνιατρική ΑΠΘ. Είμαι 117 μόρια πάνω από τα περσινά. Επειδή μιλούν για αυξομειώσεις γενικά στο 3ο έχω ανησυχήσει γιατί πήγα στη θετική μόνο γι΄αυτή τη σχολή. Εννοείται ότι θα βάλω και Κτηνιατρική Καρδίτσας αλλά προτιμώ ΑΠΘ.Τι λέτε ??:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Eγώ παιδιά παιδιά έβγαλα 18045 ( μ΄έφαγε η Χημεία) και θέλω Κτηνιατρική ΑΠΘ. Είμαι 117 μόρια πάνω από τα περσινά. Επειδή μιλούν για αυξομειώσεις γενικά στο 3ο έχω ανησυχήσει γιατί πήγα στη θετική μόνο γι΄αυτή τη σχολή. Εννοείται ότι θα βάλω και Κτηνιατρική Καρδίτσας αλλά προτιμώ ΑΠΘ.Τι λέτε ??:hmm::hmm::hmm:
το ιδιο που ειπα και σε προηγουμενους......χρειαζεσαι την τυχη με το μερος σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Αυτό που βλέπω (πολύ περισσότερο από πέρυσι) στον κύκλο μου (φίλοι, γνωστοί, συγγενείς, γείτονες) είναι η ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΧΟΛΩΝ ΜΟΝΟΝ ΑΘΗΝΑΣ. Παιδιά που με τα μόριά τους θα μπορούσαν να σπουδάσουν στη σχολή που τους αρέσει αλλά σε άλλη πόλη, το αποκλείουν (για προφανείς λόγους) και διαλέγουν άλλη σχολή. Αν αυτό είναι γενικό, δεν σημαίνει αισθητή άνοδο των βάσεων στην Αθήνα?


Συγχρονως ομως πολλοι αριστουχοι απο την επαρχια θα επιλεξουν σχολες που ειναι πιο κοντα σε αυτους,λογω της κρισης.
Αυτο δεν θα εξισορροπησει την ανοδο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Συγχρονως ομως πολλοι αριστουχοι απο την επαρχια θα επιλεξουν σχολες που ειναι πιο κοντα σε αυτους,λογω της κρισης.
Αυτο δεν θα εξισορροπησει την ανοδο;
ο,τι ειναι να γινει θα γινει παιδια μη το ψυριζετε αλλο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Σιγά μην ανέβουν με τέτοια τραγωδία στην φυσική. Δεν υπάρχει περίπτωση.
Εξ οικογενειακής πείρας, σου προτείνω να αποφύγεις το ΤΕΙ Χαλκίδας, όπως ο διάολος το λιβάνι.
Οι εγκαταστάσεις, τα μαθήματα, τα τμήματα, το όνομα ΚΑΙ η περιοχή, είναι ΧΑΛΙΑ.
Η φήμη του ΤΕΙ Χαλκίδας είναι η χειρότερη.

Αν μπορέσεις πέρνα σε οποιοδήποτε άλλο.

Καλή επιτυχία. :)

Ενημερωτικά, το ΤΕΙ δεν βρίσκεται στην Χαλκίδα, αλλά στα Ψαχνά, ήτοι, ένα χωριό έξω από την Χαλκίδα. Το ΤΕΙ είναι απομακρισμένο. Γείτονες δεν έχεις εκεί. Οι κατσίκες μόνο και οι λεγόμενες "ψαχνόμυγες" σου κάνουν παρέα μόνιμα.

Ξανασκέψου και ψάξε τα όλα.

Edit:

Στην Κρήτη υπάρχει τμήμα αυτοματισμού; Το έχεις ψάξει; Τα πράγματα είναι πολύ καλά εκεί.
Δυστηχως οχι δεν εχει Κρητη.Οποτε ειμαι αναμεσα σε Μεσολλογι και Χαλκιδα.Αν και ολοι λενε οτι η Χαλκιδα μεσες ακρες ειναι καλη σχολη.Ειδικα το συγκεκριμενο τμημα Αυτοματισμου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Παιδια λετε ΗΜΤΥ Στην πατρα να πεσει πανω απο 300 μορια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωσ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κωσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
εχει κανεις καμια προβλεψη γοα το χημικων μηχανικων εμπ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Brainiac

Νεοφερμένος

Ο Mr.Brainiac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγω θελω ιστοριας και αρχαιολογιας αθηνας.Υπαρχει περιπτωση να ανεβει πανω απο 500 μορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giwrgos-G7

Νεοφερμένος

Ο γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μαραθώνας (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω εχω 14775 για 5ο πεδιο και θελω οικονομικων επιστημων αθηνας( περσινη βαση 15004) εχω ελπιδες ? ευχαριστω εκ των προτερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top