[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Ίσως κάτι να είδαν στην ανάλυση του ΓΒΠ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κι εγώ άμα πάρω χαπάκια,βλέπω τα πάντα στην αναλυση :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

actinium

Νεοφερμένος

Ο actinium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αν και έκανα εγγραφή στο edu4u, στη σελίδα του μηχανογραφικού δεν μου επιτρέπει να συμπληρώσω τα μόρια ούτε με Internet Explorer ούτε με Firefox. Ο Internet Explorer μου βγάζει μήνυμα "error" στο κάτω αριστερά μέρος.
Μπορεί κάποιος να μου γράψει τις εκτιμήσεις για Πολιτικούς Μηχανικούς και Αρχιτέκτονες.
Ευχαριστώ.

ΥΓ.
Για πιο λόγο δεν αναρτούν ένα αρχείο με τις εκτιμήσεις, να το κατεβάσουν όλα τα παιδιά;
Κάτι δεν μου πάει καλά αλλά δεν θέλω να γράψω κάτι προσβλητικό για τους διαχειριστές της σελίδας edu4u.
Αν η ποιότητα της στατιστικής επεξεργασίας που έκαναν είναι η ίδια με την ποιότητα των σελίδων του site τότε χαθήκαμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Κι εγώ άμα πάρω χαπάκια,βλέπω τα πάντα στην αναλυση :p
Κάνε την δική σου ανάλυση και βγάλε τις εκτιμήσεις σου με ή χωρίς χαπάκια τότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Ιατρικη θρακης 18,3 λεει χαχ0χα00χα0χα0αχ0.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάνε την δική σου ανάλυση και βγάλε τις εκτιμήσεις σου με ή χωρίς χαπάκια τότε...


Ωπ ωπ νευράκια; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Ρε παιδιά, επειδή εγώ δεν μπορώ να το βρω:( , μπορεί κάποιος να μου πει τι εκτίμηση δίνουν για την βάση της Νομικής Θράκης;Ευχαριστώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Ρε παιδιά, επειδή εγώ δεν μπορώ να το βρω:( , μπορεί κάποιος να μου πει τι εκτίμηση δίνουν για την βάση της Νομικής Θράκης;Ευχαριστώ:)

17910
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 216 μηνύματα.

makis07

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
δειχνει 15.550 το πολιτικων επιστημων στη θεσσαλονικη!!!!!!!!!!!!!!!βρε λετε?ειμαι 60 μορια κατω απο την περσινη βαση..(16.085 η περσινη βαση και εγω εχω 16.025)

κι εγω για αυτο το τμημα παω....εγω ειμαι 800 μορια πανω απο την περυσινη βαση!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Προσωπικη μου γνωμη..Ναι οι προβλεψεις του ειναι αισιοδοξες..αφου πλεον ειδαν τον ΓΒΠ εκαναν 2-3 μερες να ξανακανουν εκτιμησεις και πιθανον να εχουν στοιχεια για τα μηχανογραφικα..οπως και αλλοι απο το υπουργειο..εκαναν σιγουρα αναλυτικο ψαξιμο..για εμενα μια αποκλιση στις υψηλες σχολες μεχρι 100 μορια και στις πιο χαμηλοβαθμες και 200 μορια ειναι πιθανη..πιο πολυ οχι γιατι πλεον εχουν τον ΓΒΠ..το σημαντικοτερο δηλαδη..και πολλοι καθηγητες οπως και οι δικοι μου απο τα αποτελεσματα ελεγαν για ιατρικη θρακης κοντα στα 18400 και τους κοροιδευα..τωρα τους πιστευω οχι γιατι το ειπε το εντου αλλα γιατι οι αριστουχοι ειναι 488 οχι 1000 που νομιζουν καποιοι:P προσωπικη μου γνωμη παντα ολα αυτα..καλη επιτυχια σε ολους..εμενα με δινει 700 μορια πανω αποτ η σχολη που θελω..ε δεν νομιζω να πεσει ετσι εξω..μακαρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Προσωπικη μου γνωμη..Ναι οι προβλεψεις του ειναι αισιοδοξες..αφου πλεον ειδαν τον ΓΒΠ εκαναν 2-3 μερες να ξανακανουν εκτιμησεις και πιθανον να εχουν στοιχεια για τα μηχανογραφικα..οπως και αλλοι απο το υπουργειο..εκαναν σιγουρα αναλυτικο ψαξιμο..για εμενα μια αποκλιση στις υψηλες σχολες μεχρι 100 μορια και στις πιο χαμηλοβαθμες και 200 μορια ειναι πιθανη..πιο πολυ οχι γιατι πλεον εχουν τον ΓΒΠ..το σημαντικοτερο δηλαδη..και πολλοι καθηγητες οπως και οι δικοι μου απο τα αποτελεσματα ελεγαν για ιατρικη θρακης κοντα στα 18400 και τους κοροιδευα..τωρα τους πιστευω οχι γιατι το ειπε το εντου αλλα γιατι οι αριστουχοι ειναι 488 οχι 1000 που νομιζουν καποιοι:P προσωπικη μου γνωμη παντα ολα αυτα..καλη επιτυχια σε ολους..εμενα με δινει 700 μορια πανω αποτ η σχολη που θελω..ε δεν νομιζω να πεσει ετσι εξω..μακαρι

συμφωνω απολυτως με τα λεγομενα σου.εγω ειμαι 159 μορια παπανω απο εκει που θελω,μακαρι φιλε να μπουμε


καλη επιτυχια σε ολους:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
συμφωνω απολυτως με τα λεγομενα σου.εγω ειμαι 159 μορια παπανω απο εκει που θελω,μακαρι φιλε να μπουμε


καλη επιτυχια σε ολους:clapup::clapup::clapup:
ευχομαι να μπεις και ολοι δηλαδη και να χουμε μονο χαρουμενα προσωπα στο αισκουλ(εκτος απο 2-3 που ξερουμε που θα χουν φρηξει)..ποια σχολη θελεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Με τα νεα δεδομενα ποσο δινουν Πληροφορικη Γιαννενα και Εφαρμοσμενης Πληροφορικης Παμ.Μακ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Σήμερα κοίταξα στο edu4u κι έχει τη ΣΕΜΦΕ στα 16540 ενώ χθες την είχε στα 16950,τι ακριβώς παίζει?!Γιατί τόσο μεγάλη απόκλιση μέσα σε 24 ώρες?!Btw,έχω βγάλει 16,766 μόρια στο 2ο/4ο πεδίο.Υπάρχει πιθανότητα να την πιάσω ή μπα?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Σήμερα κοίταξα στο edu4u κι έχει τη ΣΕΜΦΕ στα 16540 ενώ χθες την είχε στα 16950,τι ακριβώς παίζει?!Γιατί τόσο μεγάλη απόκλιση μέσα σε 24 ώρες?!Btw,έχω βγάλει 16,766 μόρια στο 2ο/4ο πεδίο.Υπάρχει πιθανότητα να την πιάσω ή μπα?!

Βγήκαν οι νέες εκτιμήσεις μετά από την δημοσίευση της κλιμάκωσης των ΓΒΠ και των στατιστικών των ειδικών μαθημάτων.
Έχεις πολλές πιθανότητες btw :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Α,πολύ καλά.Σ'ευχαριστώ για την ενημέρωση φίλε Κώστα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Βγήκαν οι νέες εκτιμήσεις μετά από την δημοσίευση της κλιμάκωσης των ΓΒΠ και των στατιστικών των ειδικών μαθημάτων.
Έχεις πολλές πιθανότητες btw :)
ρε συ κωστα σχολιαζουμε τοσο καιρο εδω μεσα και δεν ξερω αν σε ρωτησα τι σχολη θες? και αν θες πες μου και ποσο εισαι απο την προβλεψη του edu..ειμαστε και γειτονες σχεδον:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
ρε συ κωστα σχολιαζουμε τοσο καιρο εδω μεσα και δεν ξερω αν σε ρωτησα τι σχολη θες? και αν θες πες μου και ποσο εισαι απο την προβλεψη του edu..ειμαστε και γειτονες σχεδον:P

Χαχα ναι ρε φίλε όντως δεν τα έχουμε πει.:P Αγγλική Φιλολογία Θεσσαλονίκης στοχεύω. :) Είμαι 800 μόρια πάνω από την πρόβλεψη του edu. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Χαχα ναι ρε φίλε όντως δεν τα έχουμε πει.:P Αγγλική Φιλολογία Θεσσαλονίκης στοχεύω. :) Είμαι 800 μόρια πάνω από την πρόβλεψη του edu. :D
αντε have a good study:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top