[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
17370 η τελευταία εκτίμηση του edu4u για το Οικονομικό ΟΠΑ λοιπόν...
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Βγηκαν οι εκτιμησεις????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.

boo 41

Νεοφερμένος

Ο boo 41 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Βγηκαν οι εκτιμησεις στο Εdu4u...
Συμφωνα με αυτες περναω εκει που θελω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
και εγω συμφωνα με αυτες περναω..και οριακα χανω την πιο πανω..αλλα αυτην δεν την πιανω με τιποτα..αλλα αυτην που ηθελα πιο πολυ με βαση την εκτιμηση την περναω..μακαρι και στα αληθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Βγηκαν οι εκτιμησεις στο Εdu4u...
Συμφωνα με αυτες περναω εκει που θελω:D


και εγω και εγω και εγω

ΕΙΜΑΙ

ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Βγηκαν οι εκτιμησεις στο Εdu4u...
Συμφωνα με αυτες περναω εκει που θελω:D
μακαρι να περασεις και κανονικα φιλαρακι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Φυσικοθεραπεια κατω απο 14.000 μορια???? πιστευω οτι ειναι υπεραισιοδοξοι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
και εγω συμφωνα με αυτες περναω..και οριακα χανω την πιο πανω..αλλα αυτην δεν την πιανω με τιποτα..αλλα αυτην που ηθελα πιο πολυ με βαση την εκτιμηση την περναω..μακαρι και στα αληθεια
Οι νεες εκτιμησεις ειναι αυτες που δινουν την Νομικη Αθηνας 18610 ? :)και τη Κομοτηνη κατω απο 18000?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
και εγω και εγω και εγω

ΕΙΜΑΙ

ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ
μακαρι φιλαρακι και με τις κανονικες :D αν και η αποκλιση πλεον θα ναι μικρη

Φυσικοθεραπεια κατω απο 14.000 μορια???? πιστευω οτι ειναι υπεραισιοδοξοι....
οντως καποιες φαινονται πολυ αισιοδοξες..αλλα μην ξεχνας οτι πλεον εχουν ΓΒΠ και σιγουρα κατι για τα μηχανογραφικα

Οι νεες εκτιμησεις ειναι αυτες που δινουν την Νομικη Αθηνας 18710 ? :)και τη Κομοτηνη κατω απο 18000?
ναιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
:whistle: λίγο υπερβολικοί μου φαίνονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
:whistle: λίγο υπερβολικοί μου φαίνονται
δεν θα βρεις καποιον που να μην συμφωνει..απλα πιστευω πως αφου εχουν τα παντα στα χερια τους..η αποκλιση δεν θα ειναι μεγαλη..προσωπικη αποψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
δεν θα βρεις καποιον που να μην συμφωνει..απλα πιστευω πως αφου εχουν τα παντα στα χερια τους..η αποκλιση δεν θα ειναι μεγαλη..προσωπικη αποψη

σεβαστή! απλά θεωρώ ότι μας "χαιδέυουν" και λίγο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
σεβαστή! απλά θεωρώ ότι μας "χαιδέυουν" και λίγο !
δεν νομιζω πως εχουν λογο αλλα σεβαστη αποψη!περυσι τουλαχιστον σε ιατρικες ειχαν πεσει πολυ κοντα..απο τη στιγμη που εχουν τον ΓΒΠ πιστευω μια αποκλιση των 200 μοριων ισως υπαρχει..αλλα παλι δεν πιστευω να πεσουν πολυ εξω!αλλα ναι ειναι χαιδευτικες αρκετες εκτιμησεις αλλα οχι και απιθανες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ten_ten

Νεοφερμένος

Ο ten_ten αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
σεβαστή! απλά θεωρώ ότι μας "χαιδέυουν" και λίγο !

και εγω μεχρι εχτες ετσι ελεγα
υποψη οτι τον κουτρουμπελη τον παρακολουθω απο περυσι και πεφτει μεσα,
Σημερα με μια συζητηση που ειχα με την καθηγητρια του φροντιστηρίου μου και με βαση τα νεα δεδομενα (στατιστικα ΓΒΠ)
μου ειπε οτι αυτα που θα δουμε φετος δεν θα τα πιστευουμε.....!!!! και οσον αφορα τις προβλεψεις της σχετικα παντα για τις σχολες που με αφορουν ταυτιζεται απολυτα (ολως τυχαια) με τις προβλεψεις του κουτρουμπελη.... οποτε δεν εχω παρα να πιστεψω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
δεν θα βρεις καποιον που να μην συμφωνει..απλα πιστευω πως αφου εχουν τα παντα στα χερια τους..η αποκλιση δεν θα ειναι μεγαλη..προσωπικη αποψη
κ εγω το ιδιο πιστευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
:whistle: λίγο υπερβολικοί μου φαίνονται

συμφωνω αλλα εχουν τον ΓΒΠ


δεν μπορειε να κανουν τοσο λαθος εστω και με αποκλιση ποσο να ειναι 100 μορια max????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
συμφωνω αλλα εχουν τον ΓΒΠ


δεν μπορειε να κανουν τοσο λαθος εστω και με αποκλιση ποσο να ειναι 100 μορια max????
αντε 200 το παρα πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top