[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Γεια σας και απο μενα, καλως σας βρήκα,
Φετος εδινα και γω πανελληνιες και περιμενω τις βασεις.....
Η χριστοφιλοπουλου ειπε στην Νετ "τις τελευταιες 10 μερες του Ιουλη" ενω στο υπουργειο οταν πηρα τηλεφωνο μου ειπαν "Αυγουστο οπως ολα τα χρόνια"
Εσεις τι ξερετε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Γεια σας και απο μενα, καλως σας βρήκα,
Φετος εδινα και γω πανελληνιες και περιμενω τις βασεις.....
Η χριστοφιλοπουλου ειπε στην Νετ "τις τελευταιες 10 μερες του Ιουλη" ενω στο υπουργειο οταν πηρα τηλεφωνο μου ειπαν "Αυγουστο οπως ολα τα χρόνια"
Εσεις τι ξερετε???
Εμείς ξέρουμε ότι δεν υπάρχει οργάνωση και συνεννόηση !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μη μου πείτε τώρα ότι θα χάσω την Ιατρική Πάτρας για 30 μόρια αχαχαχαχαχαχαχχα
Νόμιζω ότι το edu υπερβαλει λιιιιιιιιιιιιιιιιιιιγο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εχω βγαλει 16109 μορια. Υπαρχουν ελπιδες-πιθανοτητες να περασω

1.Πληροφορικη Πειραια
2.ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
3.Mηχανικων Παραγωγης και Διοικησης Ξανθης;;;


ποια ειναι η προβλεψη ποσα μορια θα πανε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kou_nikos

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Μη μου πείτε τώρα ότι θα χάσω την Ιατρική Πάτρας για 30 μόρια αχαχαχαχαχαχαχχα
Νόμιζω ότι το edu υπερβαλει λιιιιιιιιιιιιιιιιιιιγο :P
Κάτσε , περίμενε και τις καινούργιες. Θα βγάλουν και καινούργιες απ'ότι κατάλαβα !!! Με τις καινούργιες λογικά θα περνάς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
που μπορω να βρω αυτες τις εκτιμησεις στο edu4u γιατι δεν εχω βγαλει ακρη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
;)Θέμα για το ΠΟΤΕ θα ανακοινωθούν οι βάσεις υπάρχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

loukas92

Νεοφερμένος

Ο loukas92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Μη μου πείτε τώρα ότι θα χάσω την Ιατρική Πάτρας για 30 μόρια αχαχαχαχαχαχαχχα
Νόμιζω ότι το edu υπερβαλει λιιιιιιιιιιιιιιιιιιιγο :P
ποσα μορια εχεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
18816
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
που μπορω να βρω αυτες τις εκτιμησεις στο edu4u γιατι δεν εχω βγαλει ακρη???

μπαινεις στο edu4u
γινεσαι μελος(ειναι πολυ ευκολο το username σου θα ειναι ενα email και μονο και βαζεις και ενα κωδικο και μπηκες)
μετα θα πατησεις
ο λογαριασμος μου
και θα βαλεις καποια στοιχεια(ονομα,πολη,τηλεφωνο-εγω εδωσα ψευτικα)
βαζεις ποσα μορια εβγαλες σ καθε πεδιο
πατας αποθηκευση και σε βγαζει μια εφαρμογη με ολες τις σχολες των πεδιων που διαλεξες
αυτη εχει 3στηλες
1.λεει την περσινη βαση της σχολης
2.λεει ποσα μορια εχεις(τα εχεις εισαγει απο πριν)
3.λεει την εκτιμηση(αν ειναι πρασινο χρωμα την πιανεις τη σχολη αλλιως κοκκινο δεν την πιανεις)


μπορει να ακουγεται περιπολοκο αλλα ειναι σχετικα απλο
αν θες λιγες σχολες(2-3 max στειλε με pm να σου πω εγω...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eftyxia

Νεοφερμένος

Η eftyxia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ενδιαφέρομαι για τη σχολή αστυφυλάκων. Είμαι με το 10% και πέρυσι έβγαλα 14300 μόρια. Έχω πιθανότητες φέτος να περάσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mouk

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας Μικρούτσικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ενδιαφέρομαι για τη σχολή αστυφυλάκων. Είμαι με το 10% και πέρυσι έβγαλα 14300 μόρια. Έχω πιθανότητες φέτος να περάσω;
Με αφορμή το post σου, θυμίζω ότι για τις βάσεις του 10% συζητάμε εδώ. :]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
βγηκαν οι βασεις του κοθτρουμπελη???αν ναι οποιος μπορει να μου πει την προβλεπομενη βαση για
1.Διεθνων και ευρωπαικων σπουδων μακεδονιας(θεσσαλονικη)
2.Διεθνων οικον. σχεσεων και αναπτυξης θρακης (κομοτηνη)
3.Ναυτιλιας και επιχειρηματικων υπηρεσιων αιγαιου (χιος)

ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ Μ ΠΕΙ..!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
βγηκαν οι βασεις του κοθτρουμπελη???αν ναι οποιος μπορει να μου πει την προβλεπομενη βαση για
1.Διεθνων και ευρωπαικων σπουδων μακεδονιας(θεσσαλονικη)
2.Διεθνων οικον. σχεσεων και αναπτυξης θρακης (κομοτηνη)
3.Ναυτιλιας και επιχειρηματικων υπηρεσιων αιγαιου (χιος)

ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ Μ ΠΕΙ..!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
δεν βγηκαν ακομα φιλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
οκ..αν μπορεσεις στειλτες μου εδω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Λολ βρε σεις.
Γιατί ασχολείστε και βγαίνετε και οφφ;
Μην δίνετε τροφή σε όποιον θέλει να σπάσει πλάκα.

Καλή τύχη σε όλους. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Λολ βρε σεις.
Γιατί ασχολείστε και βγαίνετε και οφφ;
Μην δίνετε τροφή σε όποιον θέλει να σπάσει πλάκα.

Καλή τύχη σε όλους. :)
καταρχην ευχαριστουμε πολυ;) μα και εμεις πλακα σπαμε...ε εχουμε κανει τοοσο συζητηση φετος για τις βασεις..μακαρι να επαληθευουμε βεβαια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Με αφορμή το post σου, θυμίζω ότι για τις βάσεις του 10% συζητάμε εδώ. :]

ΑΧχαΧΑΧΑΑΧΧΑαχχα Κλαίωωωωωωω. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εχω βγαλει 16109 μορια. Υπαρχουν ελπιδες-πιθανοτητες να περασω

1.Πληροφορικη Πειραια
2.ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
3.Mηχανικων Παραγωγης και Διοικησης Ξανθης;;;


καμια προβλεψη,τις πιανω;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top