[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

electra1993

Νεοφερμένος

Η electra1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Σίγουρα τα είδα, ναι. Και ξέρω κάτι παραπάνω από Στατιστική από ό,τι εσύ. Για αυτό διάβασε καλύτερα όσα γράφω. Και btw, δεν μπορεί να είναι λάθος οι 2 ή 3 βαθμολογητές που διορθώνουν ένα γραπτό και να είναι σωστός ο μαθητής. Τι λες;



Αν αποκαλείς κόμπλεξ την άποψη μου, που στηρίζεται σε μετρήσιμα δεδομένα και την λογική, δεν θα ήθελες να ξέρεις ποια απάντηση θα ταίριαζε σε σένα, ειλικρινά. Αν νομίζεις ότι έχω σκοπό να μειώσω κάποιον, να τον κάνω να νιώσει άσχημα, αν νομίζεις ότι είμαι κανένας μαλάκας που παίζει με τα παιδάκια της Γ' Λυκείου και το ευχαριστιέται, θα σου πρότεινα να δεις το πρώτο ποστ στο θεμα για τις συμβουλές στο μηχανογραφικό. Δες ποιος το έγραψε, πόσες θετικές έχει, και τι λέει αυτό το θέμα. Και μετά έλα και πες μου αν είμαι κομπλεξικός μαλάκας ή τι δουλειά έχω εγώ σε αυτό το ποστ. Σε παρακαλώ πολύ όμως, να το κάνεις.



Το παραλείπω γιατί κατά την γνώμη μου δεν έχει νόημα τι έγινε τις άλλες χρονιές, κάθε χρονιά είναι μια καινούργια διαδικασία από την αρχή. Αλλιώς, θα έβαζαν κάθε χρόνο τα ίδια θέματα.

Σίγουρα υπάρχουν μαθητές που υπερεκτιμούν τον εαυτό τους. Παρ' όλα αυτά, με ενοχλεί το γεγονός ότι θεωρείτε τους βαθμολογητές αψεγάδιαστους. Στην Χημεία (δηλαδή όχι σε ένα υποκειμενικό-θεωρητικό μάθημα), ο ένας βαθμολογητής μου έκοψε 8 (!) μόρια από μια ερώτηση που είμαι σίγουρη ότι την είχα γράψει ολόσωστη, γιατί είχα το κόλλημα να ελέγχω αυτά που έγραψα αμέσως μόλις γυρνούσα απ' το σχολείο. Επίσης, ο 2ος βαθμολογητής μου έβαλε άριστα στη συγκεκριμένη ερώτηση, οπότε σας παρακαλώ μην προσβάλλετε την νοημοσύνη μου λέγοντας ότι ο 1ος είχε δίκιο. Ας είμαστε σοβαροί. Μπορεί να μην υπήρξε κακή πρόθεση ή υπερβολική αυστηρότητα, σίγουρα όμως έγινε κάποιο λάθος. Και πιστεύω ότι υπάρχουν και πολλές άλλες ανάλογες περιπτώσεις. Για παράδειγμα, μια φίλη μου της Θεωρητικής έλαβε στην Ιστορία τους εξής βαθμούς απ' τους βαθμολογητές της:
1ος 19
2ος 12(!!!)
3ος 18.8
Τα σχόλια δικά σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Να σας πω την αλήθεια μου φαίνονται λίγο άκυρες εκτιμήσεις...Ας πούμε στο παιδαγωγικό Ιωαννίνων και Αλεξανδρούπολης δίνει την ίδια βάση (17.500).Γίνεται αυτό;Προχειροδουλειά μυρίζομαι!Τι λέτε εσείς;


πηγή


Νοσηλευτική ΕΚΠΑ βάζουν 500 μόρια πτώση ενω΄η βάση μαλλον θα αυξηθεί

ΠΡΟΧΕΙΡΟΔΟΥΛΕΙΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tonia_BAIL

Νεοφερμένος

Η Tonia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γιατί δε λέει για διεθνών και ευρωπαϊκών σπουδών; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adamadia22

Νεοφερμένος

Η adamadia22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα .. παιδια΄.. θέλω να ρωτήσω κάτι είμαι φιλολογιά Κρήτης.. εχω μόρια 15900 βεβαίωσης πρόσβασης 15850 και φέτος θα κάνω 10% για το τμήμα νηπιαγωγών όπου να ναι.. έχω ελπίδες να περάσω κάπου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Νομικη Αθηνων:19000

Ανοδος στη νομικη...

Άνοδος στη νομική, και θα πάει στα 19000 μόρια?:confused:
Λίγο απίθανο μου φαίνεται, ειδικά φέτος που στη θεωρητική οι αριστούχοι στα αρχαία ήταν ελάχιστοι, και γενικά οι αριστούχοι μειώθηκαν πολύ. Εδώ άλλες εφημερίδες δίνουν τη νομική Κομοτηνής στα 17900. Ο καθένας λέει ό,τι θέλει μάλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εκτιμήσεις βάσεων στο Έθνος της Κυριακής :
1o επιστημονικό πεδίο
2ο επιστημονικό πεδίο
3o επιστημονικό πεδίο
4o επιστημονικό πεδίο
5o επιστημονικό πεδίο


Να σας πω την αλήθεια μου φαίνονται λίγο άκυρες εκτιμήσεις...Ας πούμε στο παιδαγωγικό Ιωαννίνων και Αλεξανδρούπολης δίνει την ίδια βάση (17.500).Γίνεται αυτό;Προχειροδουλειά μυρίζομαι!Τι λέτε εσείς;


πηγή
Πως γινεται η μονη σχολη που ηθελα να μαθω την πιθανη βασ απο 3ο πεδιο να μην την εχει?:eek: βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων γιαννενα

Παιδια πιστευετε οτι θα πεσουν οι βασεις τ 3ου πεδιου στα παραιατρικα?Νομιζω εχει αναφερθει οτι θα υπαρξει αρκετα μεγαλη πτωση στο 3ο πεδιο αλλα δεν νομιζω στα παραιατρικα γιατι τα τελευταια χρονια εχουν γινει περιζητητες και ανεβαινουν 500-900 μορια καθε χρονο...:worry:
Μονο η πτωση στους αριστουχους της βιολογιας λεει για πτωση και οχι ανοδο των μοριων που εβαλες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

electra1993

Νεοφερμένος

Η electra1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ε, αυτός δεν είναι σκοπός; Οι *καλά* προετοιμασμένοι να γράψουν ακόμη και στα δύσκολα, αγχωτικά και ψαρωτικά θέματα;

Το πρόβλημα είναι ότι τα θέματα - στα Μαθηματικά και τη Φυσική - ήταν πολλά, κυρίως. Εμένα ούτε τα Μαθηματικά ούτε η Φυσική μου φάνηκαν ΤΡΑΓΙΚΑ δύσκολα, είχα κάνει αρκετά πιο απαιτητικά στο φροντιστήριο. Παρ' όλα αυτά ήταν εξαιρετικά δύσκολο σε 3 ώρες να παραδώσεις άρτιο γραπτό (προσωπική άποψη). Επίσης, σε προλαβαίνω, δεν είμαι από αυτούς που απογοητεύτηκαν από τα αποτελέσματα, οπότε μην βιαστείς να υποθέσεις ότι μιλάω με έντονη συναισθηματική φόρτιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Το πρόβλημα είναι ότι τα θέματα - στα Μαθηματικά και τη Φυσική - ήταν πολλά, κυρίως. Εμένα ούτε τα Μαθηματικά ούτε η Φυσική μου φάνηκαν ΤΡΑΓΙΚΑ δύσκολα, είχα κάνει αρκετά πιο απαιτητικά στο φροντιστήριο. Παρ' όλα αυτά ήταν εξαιρετικά δύσκολο σε 3 ώρες να παραδώσεις άρτιο γραπτό (προσωπική άποψη). Επίσης, σε προλαβαίνω, δεν είμαι από αυτούς που απογοητεύτηκαν από τα αποτελέσματα, οπότε μην βιαστείς να υποθέσεις ότι μιλάω με έντονη συναισθηματική φόρτιση.
Δηλαδη το 85-90% των παιδιων που ειναι απογοητευμενα ειναι απο συναισθηματικη φορτιση??????:confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

electra1993

Νεοφερμένος

Η electra1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Το πρόβλημα είναι ότι τα θέματα - στα Μαθηματικά και τη Φυσική - ήταν πολλά, κυρίως. Εμένα ούτε τα Μαθηματικά ούτε η Φυσική μου φάνηκαν ΤΡΑΓΙΚΑ δύσκολα, είχα κάνει αρκετά πιο απαιτητικά στο φροντιστήριο. Παρ' όλα αυτά ήταν εξαιρετικά δύσκολο σε 3 ώρες να παραδώσεις άρτιο γραπτό (προσωπική άποψη). Επίσης, σε προλαβαίνω, δεν είμαι από αυτούς που απογοητεύτηκαν από τα αποτελέσματα, οπότε μην βιαστείς να υποθέσεις ότι μιλάω με έντονη συναισθηματική φόρτιση.[/quotε
Δηλαδη το 85-90% των παιδιων που ειναι απογοητευμενα ειναι απο συναισθηματικη φορτιση??????:confused::confused:

Παρερμήνευσες αυτό που είπα χωρίς να υπάρχει λόγος. Εγώ απλά είπα ότι δεν λέω αυτά που λέω με συναισθηματική φόρτιση, αλλά με σχετική ψυχραιμία, και ήθελα να το τονίσω αυτό στον κύριο Sourotiri, για να μην θεωρεί ότι λέω μπαρούφες επειδή "υπερεκτίμησα τον εαυτό μου". Αν διάβασες τα post του, πιστεύω καταλαβαίνεις τι εννοώ. Δεν θυμάμαι να ανέφερα πουθενά ότι τα παιδιά απογοητεύτηκαν από συναισθηματική φόρτιση. Βασικά δεν καταλαβαίνω καν από πού το συμπέρανες αυτό? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dragonver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragonver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Για τμημα Βαλκανικών σπουδών του ΠΑΜΑΚ το βλέπετε να πέφτει καθόλου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bloodymary1993

Νεοφερμένος

Η bloodymary1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
καμία εκτίμηση για τα τει νοσηλευτικής???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
έχω βγάλει 16.133 μόρια και θέλω φιλολογία. στο μηχανογραφικό έχω βάλει 1.αθήνα, 2.θεσ/νίκη, 3.πάτρα, 4.ιωάννινα, 5.κρήτη, 6.καλαμάτα.

με βάση τα περσινά περνάω κρήτη και καλαμάτα, αν και η καλαμάτα δε μ' ενθουσιάζει, γιατί δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα για το συγκεκριμένο τμήμα. αθήνα και θεσ/νίκη τις έχω ξεχάσει ήδη, ενώ παίζει πολύ σε περίπτωση πτώσεων των βάσεων ιωάννινα και λίγο πάτρα.

θεωρείτε ότι υπάρχει περίπτωση η φιλολογία κρήτης ν' ανέβει πάνω από 360 μόρια (πέρσι είχε 15.772);

πιστεύετε ότι τα γιάννενα και η πάτρα είναι δυνατόν από τα 16.354 και 16.676 αντίστοιχα να πέσουν τόσο, ώστε να μπορώ να εισαχθώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cherryblossom

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
έχω βγάλει 16.133 μόρια και θέλω φιλολογία. στο μηχανογραφικό έχω βάλει 1.αθήνα, 2.θεσ/νίκη, 3.πάτρα, 4.ιωάννινα, 5.κρήτη, 6.καλαμάτα.

με βάση τα περσινά περνάω κρήτη και καλαμάτα, αν και η καλαμάτα δε μ' ενθουσιάζει, γιατί δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα για το συγκεκριμένο τμήμα. αθήνα και θεσ/νίκη τις έχω ξεχάσει ήδη, ενώ παίζει πολύ σε περίπτωση πτώσεων των βάσεων ιωάννινα και λίγο πάτρα.

θεωρείτε ότι υπάρχει περίπτωση η φιλολογία κρήτης ν' ανέβει πάνω από 360 μόρια πέρσι είχε 15.772;

πιστεύετε ότι τα γιάννενα και η πάτρα είναι δυνατόν από τα 16.354 και 16.676 αντίστοιχα να πέσουν τόσο, ώστε να μπορώ να εισαχθώ;

Πιστεύω ότι έχεις πολλές πιθανότητες να περάσεις Γιάννενα!Πάντως ακόμα κι αν δεν πέσει όσο θες,σίγουρα πιάνεις της κρήτης.Το Ρέθυμνο είναι ωραία πόλη με ενεργή φοιτητική ζωή και θα σου αρέσει!Αν θες επιπλεόν πληροφορίες για το τμήμα στην Κρήτη,στείλε μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Αααααααααα

Τις προβλεψεις που εβαλε καποιος πριν για τις βασεις που εδινε μια εφημεριδα χανω τα Γιαννενα για 100 μορια.Κριμα να τραβιεμε στην Κρητη για 100 μορια.Συνηθως πεφτουν μεσα αυτες οι προβλεψεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Για φπψ(πρόγραμμα ψυχολογίας) τι πιστεύετε?
Κάπου διάβασα για άνοδο και κάπου αλλού πτώση 300 και μόρια !
Τι πιστεύετε θα γίνει? Θα πέσει? Και αν ναι 300 μόρια ή λιγότερο ?
ευχαριστώ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cherryblossom

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Αααααααααα

Τις προβλεψεις που εβαλε καποιος πριν για τις βασεις που εδινε μια εφημεριδα χανω τα Γιαννενα για 100 μορια.Κριμα να τραβιεμε στην Κρητη για 100 μορια.Συνηθως πεφτουν μεσα αυτες οι προβλεψεις?

Πέρισυ και πρόπερσυ πάντως,δεν έπεσαν μέσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandros S.

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
έχω βγάλει 16.133 μόρια και θέλω φιλολογία. στο μηχανογραφικό έχω βάλει 1.αθήνα, 2.θεσ/νίκη, 3.πάτρα, 4.ιωάννινα, 5.κρήτη, 6.καλαμάτα.

με βάση τα περσινά περνάω κρήτη και καλαμάτα, αν και η καλαμάτα δε μ' ενθουσιάζει, γιατί δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα για το συγκεκριμένο τμήμα. αθήνα και θεσ/νίκη τις έχω ξεχάσει ήδη, ενώ παίζει πολύ σε περίπτωση πτώσεων των βάσεων ιωάννινα και λίγο πάτρα.

θεωρείτε ότι υπάρχει περίπτωση η φιλολογία κρήτης ν' ανέβει πάνω από 360 μόρια πέρσι είχε 15.772;

πιστεύετε ότι τα γιάννενα και η πάτρα είναι δυνατόν από τα 16.354 και 16.676 αντίστοιχα να πέσουν τόσο, ώστε να μπορώ να εισαχθώ;

Θεωρώ πως έχεις σοβαρές πιθανότητες να πιάσεις τα Γιάννενα (δηλαδή πτώση 200 μορίων είναι μάλλον σίγουρη) και τα Γιάννενα έχουν ιδιαίτερα καλό φιλολογικό τμήμα από ότι μου έχουν πει καθηγητές του σχολείου μου!..Τώρα για την Πάτρα δύσκολο αν και όχι απίθανο μιας και είναι μεγάλη πόλη θαρρώ...Τώρα για την Κρήτη το θεωρώ λίγο παράλιγο να υπάρχει τέτοια αυξηση από την στιγμή που πρόπερσι μ πέρσι είχε οριακή μείωση αν δεν κάνω λά8ος..Ετσι πιθανολογώ εγώ πως θα πάνε η βάσεις..Τέλος πάντων...Καλή τύχηηη σου εύχομαι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
καμία εκτίμηση για τα τει νοσηλευτικής???

Πέρισυ και πρόπερσυ πάντως,δεν έπεσαν μέσα!
μεσα επεσαν:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandros S.

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Αααααααααα

Τις προβλεψεις που εβαλε καποιος πριν για τις βασεις που εδινε μια εφημεριδα χανω τα Γιαννενα για 100 μορια.Κριμα να τραβιεμε στην Κρητη για 100 μορια.Συνηθως πεφτουν μεσα αυτες οι προβλεψεις?

Φίλε σε παρακαλώ μπορείς να μου πεις από πού το διάβασες ή το είδες για προβλέψεις βάσεων?? Γιατί ψάχνω και δεν βρίσκω τπτ τόσες ώρες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Θεωρώ πως έχεις σοβαρές πιθανότητες να πιάσεις τα Γιάννενα (δηλαδή πτώση 200 μορίων είναι μάλλον σίγουρη) και τα Γιάννενα έχουν ιδιαίτερα καλό φιλολογικό τμήμα από ότι μου έχουν πει καθηγητές του σχολείου μου!..Τώρα για την Πάτρα δύσκολο αν και όχι απίθανο μιας και είναι μεγάλη πόλη θαρρώ...Τώρα για την Κρήτη το θεωρώ λίγο παράλιγο να υπάρχει τέτοια αυξηση από την στιγμή που πρόπερσι μ πέρσι είχε οριακή μείωση αν δεν κάνω λά8ος..Ετσι πιθανολογώ εγώ πως θα πάνε η βάσεις..Τέλος πάντων...Καλή τύχηηη σου εύχομαι!!

σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!

κι εγώ το θεωρώ, είναι η αλήθεια, αρκετά δύσκολο για πάτρα, αλλά θέλω να ελπίζω ότι τα γιάννενα μπορώ να τα προσεγγίσω.. μακάρι να 'χεις δίκιο κι εσύ και η διώνη όσον αφορά στο αν θα ανέβουν τόσο τα μόρια στην κρήτη!

ως προς την ποιότητα σπουδών έχω ακούσει κι εγώ από του καθηγητές μου εξίσου πολύ καλά λόγια για πάτρα-γιάννενα-κρήτη! μου 'χουν πει μάλιστα ότι τα συγκεκριμένα είναι καλύτερα κι από της αθήνας!

καλή επιτυχία και σε 'σένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top