[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

melody92

Νεοφερμένος

Η melody92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παιδια το τι δικαιουται ο καθενας ειναι αλλο θεμα.Ας μην κλαιγομαστε.Ολοι το ιδιο ανησυχουμε.Νταξει παιδια οπως νομιζετε.Παω πασο.Αφου δεν θελετε και βλεπω να πεφτουν και αρνητικες,ο καθενας ας κοιταξει την παρτη του!:)

Δεν λέω πως δεν θα ήθελα να μάθω τα αποτελέσματα νωρίτερα ίσα ίσα θα μου έφευγε και το άγχος.Και θα ήταν καλό όποιος γνωρίζει κτ να το πει γτ σίγουρα θα υπάρχουν άτομα που έχουν τα μέσα.Απλά δεν μου άρεσε αυτό το εγώ το δικαιούμαι να το μάθω.Όλοι τα ίδια εχουμε περάσει και πιστεύω πως όλοι έχουμε τα ΊΔΙΑ δικαιώματα σε αυτό το θέμα τουλάχιστον,όλοι ανησυχούμε το ίδιο:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maletianoi

Νεοφερμένος

Ο maletianoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Georgekod92 αν μπορέσεις να με ενημερώσεις για νομική Αθήνας θα είμαι υποχρεος.ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
εγώ μονο για να πάρω αναβολή από το στρατό θέλω να μάθω τι γίνεται
έχω βγάλει 4.881
πιστεύεις θα περάσω σε καμια σχολη όπου νάναϊ?
δεν έχω δώσει ειδικό μάθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
εγώ μονο για να πάρω αναβολή από το στρατό θέλω να μάθω τι γίνεται
έχω βγάλει 4.881
πιστεύεις θα περάσω σε καμια σχολη όπου νάναϊ?
δεν έχω δώσει ειδικό μάθημα

Φίλε, εγώ δεν έχω ιδέα να σου πώ αλλά απ' τις πρώτες πρώτες εκτιμήσεις που κάνανε έλεγαν αυτό:

Εκτιμάται πως η βάση της πρώτης σχολής θα έχει διαφορά 14.000 μορίων από τη βάση της τελευταίας σχολής.

Οπότε, αν θεωρήσουμε ότι στην χειρότερη η πρώτη σχολή θα έχει 19.400 (Χωρίς αρχιτεκτονικές δηλαδή) τότε η τελευταία θα έχει βάση 5.400. Αλλά οι υποθέσεις σε κάτι τέτοιο δεν νομίζω ότι είναι εύκολες, καλή τύχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Δεν λέω πως δεν θα ήθελα να μάθω τα αποτελέσματα νωρίτερα ίσα ίσα θα μου έφευγε και το άγχος.Και θα ήταν καλό όποιος γνωρίζει κτ να το πει γτ σίγουρα θα υπάρχουν άτομα που έχουν τα μέσα.Απλά δεν μου άρεσε αυτό το εγώ το δικαιούμαι να το μάθω.Όλοι τα ίδια εχουμε περάσει και πιστεύω πως όλοι έχουμε τα ΊΔΙΑ δικαιώματα σε αυτό το θέμα τουλάχιστον,όλοι ανησυχούμε το ίδιο
Συμφωνω με οσα λες.;)Ολοι ανησυχουμε το ιδιο.Αλλα υπο αλλες καταστασεις ο καθενας μας.
Το "Απλα δεν μου αρεσε αυτο το εγω το δικαιουμαι να το μαθω" το λες για καποιον που το ανεφερε ετσι?Γιατι εγω δεν ειπα κατι τετοιο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melody92

Νεοφερμένος

Η melody92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Συμφωνω με οσα λες.;)Ολοι ανησυχουμε το ιδιο.Αλλα υπο αλλες καταστασεις ο καθενας μας.
Το "Απλα δεν μου αρεσε αυτο το εγω το δικαιουμαι να το μαθω" το λες για καποιον που το ανεφερε ετσι?Γιατι εγω δεν ειπα κατι τετοιο.:)

Ναι βρε συ και φαίνεται για ποιον το είπα:)Και έγω είμαι της ίδιας άποψης με αυτά που λες άπλα τα έβαλα όλα μαζί στο ίδιο μήνυμα:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Ηρεμησε! Ουτε οι ιδιοι ξερουν αν οι προβλεψεις που δινουν ειναι ακριβεις. Και μην ξεχνας πως υπαρχει και ο παραγοντας μηχανογραφικο. ;)
Τι λες,θα ειμαστε συμφοιτητες τελικα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Εσυ το ειπες με τη καλη σου τη καρδια και μραβο σου που δεν εισαι παρτακιας αλλα δεν ειναι λογικη το οτι εχει περασει ο καθενασ να δικαιουται να γνωριζει πιο νωρισ που περασε .μεταξυ μας δεν αλλαζει κατι αλλα ειναι κριμα για τα αλλα παιδια αυτο ειπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Παιδιά αν τα μάθω νωρίτερα είχα σκοπό να τα ανακοινώσω. Ένας φίλος μου θέλει να περάσει σε μία πολυτεχνική και έχει το μέσο, οπότε προσφέρθηκε να μου πει και τα δικά μου, αφού θα τα πει έτσι κι αλλιώς στην κολλητή του. Εγώ δέχτηκα μιας και είμαι στην κόψη του ξυραφιού μεταξύ Θεσσαλονίκης και Κομοτηνής κι έχω αρκετό άγχος όπως όλοι βέβαια. Θα ήταν αστείο να ξέρει τα αποτελέσματα, να είμαστε μαζί στην ίδια παρέα και να του λέω ''μην μου πεις, μην μου πεις''. Στο παιδί που ενδιαφέρθηκε πάντως, αν τα μάθω θα του τα πω με προσωπικό μήνυμα. Ζητώ συγγνώμη πάντως σε όσους δεν άρεσε η κίνηση μου. Εγώ το έκανα με εντελώς καλή διάθεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.

xdf21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xdf21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Παιδιά αν τα μάθω νωρίτερα είχα σκοπό να τα ανακοινώσω. Ένας φίλος μου θέλει να περάσει σε μία πολυτεχνική και έχει το μέσο, οπότε προσφέρθηκε να μου πει και τα δικά μου, αφού θα τα πει έτσι κι αλλιώς στην κολλητή του. Εγώ δέχτηκα μιας και είμαι στην κόψη του ξυραφιού μεταξύ Θεσσαλονίκης και Κομοτηνής κι έχω αρκετό άγχος όπως όλοι βέβαια. Θα ήταν αστείο να ξέρει τα αποτελέσματα, να είμαστε μαζί στην ίδια παρέα και να του λέω ''μην μου πεις, μην μου πεις''. Στο παιδί που ενδιαφέρθηκε πάντως, αν τα μάθω θα του τα πω με προσωπικό μήνυμα. Ζητώ συγγνώμη πάντως σε όσους δεν άρεσε η κίνηση μου. Εγώ το έκανα με εντελώς καλή διάθεση...
Αν μπορεσεις να μαθεις για "Εφαρμσμενων Μαθηματικων και Φυσικων Επιστημων" ΕΜΠ θα σου ειμαι ευγνωμων!
Εχει δηλωσει ο αδερφος μου σαν πρωτη επιλογη τη σχολη και τον εχει φαει η αγωνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Αύριο θα έχουμε ''φρέσκιες'' εκτιμήσεις από τις κυριακάτικες. Για να δούμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
:P χαχαχα ναι:P
Έχεις καμιά σχέση με τα φιλολογικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maletianoi

Νεοφερμένος

Ο maletianoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
σε ευχαριστώ παρά πολύ Georgekod92 και μην αισθάνεσαι σαν να κανείς κάτι κακό..να ξέρεις ότι βοηθάς στο μεγιστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Τότε γιατί υπάρχει η ανακοίνωση των βάσεων βρε παιδιά?
Ο καθένας τώρα λέει μάθε αυτο και μάθε κι εκείνο..Σκέφτεστε όμως τι θα γίνει αν τελικά δεν έχετε περάσει εκεί που υποτίθεται σας είπαν ότι περάσατε?Θ είναι πολύ χειρότερο.
Και με την ίδια λογική,όσοι έχουν το μέσο(γενικά,όχι μόνο στην περίπτωση αυτή) είναι οι "έξυπνοι",ενώ εμείς που δεν έχουμε τότε να πάμε να πνιγούμε.Δεν πάει έτσι ρε παιδιά.Ντάξει,ναι,να τα μάθετε και να βοηθήσετε και τους φίλους σας,αλλά έτσι δεν πάμε μπροστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Aμαν αυτη η ιατρικη αθηνων...Που θα φτασει πια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
:P χαχαχα ναι:P
Έχεις καμιά σχέση με τα φιλολογικά?

Και γω ίδιο πεδίο είμαι, με την ίδια σειρά τα δήλωσα :P
Πως λες να κυμανθούν, ανοδικά ή πτωτικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top