Ειδικότητα στα ΕΠΑΛ

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
σκεψου το καλα.. σκεψου γιατι να μην βγαλω εγω πανεπιστημιο? και να ψαχνω την εναλακτικη λυση? .. υπαρχουν πανεπιστημιακες σχολες για την ειδικοτητα σου οποτε πηγαινε στο γενικο κανονικα και κανε την προσπαθεια σου,αν το θες πολυ θα το καταφερεις.. επισης σκεψου και το αλο πας σε μια δουλεια και εχει ο εργοδοτης μια κοπελα απο πανεπιστημιο ιωαννινων και μια αλη απο σχολη οαεδ η μια σχολη ιεκ ποιον θα προσλαβει? ειναι απλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
σκεψου το καλα.. σκεψου γιατι να μην βγαλω εγω πανεπιστημιο? και να ψαχνω την εναλακτικη λυση? .. υπαρχουν πανεπιστημιακες σχολες για την ειδικοτητα σου οποτε πηγαινε στο γενικο κανονικα και κανε την προσπαθεια σου,αν το θες πολυ θα το καταφερεις.. επισης σκεψου και το αλο πας σε μια δουλεια και εχει ο εργοδοτης μια κοπελα απο πανεπιστημιο ιωαννινων και μια αλη απο σχολη οαεδ η μια σχολη ιεκ ποιον θα προσλαβει? ειναι απλο..

χαχαχαχαχαχαχαχαχα! Μηπως εισαι μαθητης? Μ εκανες κ γελασα παντως! Να σαι καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φορουμακιας

Νεοφερμένος

Ο φορουμακιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Προς όλους όσους σκέφτονται τα ΕΠΑΛ,φέτος όταν έπρεπε να διαλέξουν τα παιδιά για το Λύκειο που θα πάνε,στο κομμάτι με τα ΕΠΑΛ είχε μόνο τομείς μηχανολογίας,πληροφορικής,ναυτιλιακών σπουδών και διοίκησης επιχειρήσεων ή κάπως έτσι. Τομείς Καλλιτεχνικών σπουδών και Υγείας και Πρόνοιας δεν υπήρχαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dum spiro spero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Δεσ εδω https://www.sivitanidios.edu.gr/index.asp?a_id=8 οπως φαινεται εχουν δικιο οι προλαλησαντες ! Συγνωμη για την παραπληροφορηση , δεν γνωριζα τις αλλαγες. Παντως καλο ειναι να συνεχισεις στο γενικο, οι πανελληνιες δεν ειναι τιποτα τρομερο , οπως θα διαβαζες για να περασεις μεσω του επαλ ( κ εκει πανελληνιες θα εδινες για να μπεις σε τει ) ετσι θα διαβαζεις και στο γενικο. Εξαλλου αν δεν πιασεις αμεσως το στοχο σου ειτε ξαναδινεις ειτε πας σε ιεκ (χρειαζεσαι απολυτηριο λυκειου για αυτο) απ οπου ομως θα βγεις βοηθος παλι.. Φυσικα υπαρχει κ το ενδεχομενο παντα οσο μεγαλωνεις να δεις οτι σε ενδιαφερουν κ αλλα επαγγελματα οποτε μεσω των πανελληνιων να περασεις στην αντιστοιχη σχολη. Σκεψου το , συζητησε το με τους δικους σου , ρωτα ενα επαλ, ζυγισε τα υπερ και τα κατα και η αποφαση ειναι δικη σου! Παντως το γενικο δεν ειναι δυσκολο, επιμελεια χρειαζεται,:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχαχα! Μηπως εισαι μαθητης? Μ εκανες κ γελασα παντως! Να σαι καλα!
ειμαι φοιτητης και ειπα την γνωμη μου.. μαλλον σε κανα ιεκ θα πηγαινεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arrow955

Νεοφερμένος

Η Arrow955 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Πως σου ηρθε η ιδεα αυτη αροου?
Η ιδέα για το συγκεκριμένο επάγγελμα εννοεις?Απλά θέλω ενα επάγγελμα που να το κάνεις και να το χαίρεσαι να νιώθεις ζωντανός με αυτό!Δεν ξέρω στην πορεία τι θα διαλέξω είμαι ακόμα στην αναζήτηση.Αν εχεις καμια ιδεα για κανενα επαγγελμα που να βγαίνει μέσω Επάλ ή οαεδ με μεγάλη μου χαρα να την ακουσω!:clapup:

εγω φετος τελειωσα το επαλ και εδωσα πανελληνιες με την ειδικοτητα βοηθων βρεφοκομων και τις καθηγητριες μας τις απελυσαν στην αρχη της χρονιας επειδη καταργηθηκε η ειδικοτητα μας και μας εκαναν μαθημα ως ωρομισθιες και τωρα που τελειωσε η σχολικη χρονια πρεπει να βρουν αλλου δουλεια.. οποτε νομιζω οτι η ειδικοτητα υγειας προνοιας εχει καταργηθει κανονικα απο δω και περα! οταν πηγαινα Γ ταξη φετος τα παιδια της Β του επαλ δεν ειχαν το δικαιωμα να διαλεξουν αυτη την ειδικοτητα! δεν υπηρχε ως επιλογη!

Κατάλαβα.Κρίμα αν όντως καταργήθηκε προκειτε για μια ωραια ειδικότητα.Απλα δεν ξερω και απο αποψη οικονομικων και θεσεων εργασιας πως παει το συγκεκριμενο.Δεν ξερω θελει ψαξιμο:hmm:

σκεψου το καλα.. σκεψου γιατι να μην βγαλω εγω πανεπιστημιο? και να ψαχνω την εναλακτικη λυση? .. υπαρχουν πανεπιστημιακες σχολες για την ειδικοτητα σου οποτε πηγαινε στο γενικο κανονικα και κανε την προσπαθεια σου,αν το θες πολυ θα το καταφερεις.. επισης σκεψου και το αλο πας σε μια δουλεια και εχει ο εργοδοτης μια κοπελα απο πανεπιστημιο ιωαννινων και μια αλη απο σχολη οαεδ η μια σχολη ιεκ ποιον θα προσλαβει? ειναι απλο..

Εχω τους προσωπικούς μου λόγους που θέλω κάτι γρήγορο.όπως ειπα και παραπάνω δεν ενδιαφέρομαι για κατι παραπάνω απο ενα χαρτι λυκειου και ειδικότητας.Εχω τα προσόντα λόγο καλών βαθμών αλλά δεν το θέλω.Τώρα αν θα θελήσω να ξαναμπώ στην διαδικασία των "θρανίων" για κάτι ανώτερο πότε κανείς δεν ξέρει.Οσο για αυτο που λες εχεις απόλυτο δικιο αλλα δεν ειναι παντα έτσι.Ζούμε σε τέτοιες εποχες που αν θελει ο αλλος να βρει δικαιολογια για να μην σε παρει στην δουλεια βρίσκει από την καλύτερη μεχρι την πιο ανόητη:bounce::bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

φορουμακιας

Νεοφερμένος

Ο φορουμακιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Η ιδέα για το συγκεκριμένο επάγγελμα εννοεις?Απλά θέλω ενα επάγγελμα που να το κάνεις και να το χαίρεσαι να νιώθεις ζωντανός με αυτό!Δεν ξέρω στην πορεία τι θα διαλέξω είμαι ακόμα στην αναζήτηση.Αν εχεις καμια ιδεα για κανενα επαγγελμα που να βγαίνει μέσω Επάλ ή οαεδ με μεγάλη μου χαρα να την ακουσω!:clapup:




Κοίτα για ΕΠΑΛ θα πρεπει να σκεφτείς ποιος από τους 4 τομείς που υπάρχουν συ αρέσει.Τώρα για σχολή ΟΑΕΔ το πας αλλού το πράγμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Arrow955

Νεοφερμένος

Η Arrow955 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Κοίτα για ΕΠΑΛ θα πρεπει να σκεφτείς ποιος από τους 4 τομείς που υπάρχουν συ αρέσει.Τώρα για σχολή ΟΑΕΔ το πας αλλού το πράγμα

Δηλαδή?:hmm:

εδω μπορετε να δειτε ολους τους τομεις και τις ειδικοτητες που μπορει να επιλεξει καποιος ο οποιος πηγαινει σε ΕΠΑΛ.
https://edu.klimaka.gr/leitoyrgia-sxoleivn/epaggelmatika/epal/229-epal-kykloi-tomeis-eidikothtes.html
Καλησπέρα!Τα επαγγελματα αυτα υπαχουν όλα μέχρι και σήμερα?η έχει γίνει κάποια αλλαγή?Δηλάδη να έχει καταργηθει καποιο.:/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

φορουμακιας

Νεοφερμένος

Ο φορουμακιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Τα ΕΠΑΣ είναι απογευματινά και μπορεί να πάει κάποιος ο οποίος είναι από 16-23 ετών και έχει βγάλει την Ά Λυκείου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitraKapa

Νεοφερμένος

Η DimitraKapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Καλησπερα και καλη σχολικη χρονια :)
Ηθελα την γνωμη σας πανω σε μια σκεψη που εκανα. Ειμαι τομεα οικονομιας και διοίκησης αλλα σκεφτομαι να αλλαξω σε τουριστικα. Ο λόγος? Δεν εχει εξτρα μαθηματικα ειδικοτητας και λογιστικη, ενω ο τουριστικος τομεας ισα ισα εχει πιο πολυ ενδιαφερον και αλλη μια επιπλεον γλωσσα εκτος απο αγγλικα. Και απο τους 2 τομεις ιδιες σχολες περνάω, απλα θελω κατι να μην με ταλαιπωρήσει αφου ειμαι λιγο αδυναμη στα μαθηματικα. Εσεις τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

art1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Καλησπερα και καλη σχολικη χρονια :)
Ηθελα την γνωμη σας πανω σε μια σκεψη που εκανα. Ειμαι τομεα οικονομιας και διοίκησης αλλα σκεφτομαι να αλλαξω σε τουριστικα. Ο λόγος? Δεν εχει εξτρα μαθηματικα ειδικοτητας και λογιστικη, ενω ο τουριστικος τομεας ισα ισα εχει πιο πολυ ενδιαφερον και αλλη μια επιπλεον γλωσσα εκτος απο αγγλικα. Και απο τους 2 τομεις ιδιες σχολες περνάω, απλα θελω κατι να μην με ταλαιπωρήσει αφου ειμαι λιγο αδυναμη στα μαθηματικα. Εσεις τι λέτε;
Nομιζω καλυτερα ο τουριστικος τομεεας...κ φυσικα να επιλεξεις μετα να πας σε κπ αντιστοιχο τει τουριστικων επιχειρησεων για να αναβαθμισεις τις σπουδες σου και να εμπλουτισεις τιε γνωμες σου...θα εχεις οπως λες τη δυνατοτητα να ασχοληθεις και με κπ αλλη ξενη γλωσσα εκτος της αγγλικης...υπαρχουν πολλοι τομεις του τουρισμου (με προγραμματα που χρηματοδοτουνται απο την ευρωπαικη ενωση) και με τους οποιους μπορεις να ασχοληθεις μετα(παρακολουθωντας ισως και κπ ειδικα σεμιναρια κτλ) οπως αγροτουρισμος,ενναλλακτικος τουρισμος κτλ.
Παντως οτι και αν επιλεξεις τελικα σου ευχομαι ολοψυχα καλη επιτυχια και σταδιοδρομια!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitraKapa

Νεοφερμένος

Η DimitraKapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Nομιζω καλυτερα ο τουριστικος τομεεας...κ φυσικα να επιλεξεις μετα να πας σε κπ αντιστοιχο τει τουριστικων επιχειρησεων για να αναβαθμισεις τις σπουδες σου και να εμπλουτισεις τιε γνωμες σου...θα εχεις οπως λες τη δυνατοτητα να ασχοληθεις και με κπ αλλη ξενη γλωσσα εκτος της αγγλικης...υπαρχουν πολλοι τομεις του τουρισμου (με προγραμματα που χρηματοδοτουνται απο την ευρωπαικη ενωση) και με τους οποιους μπορεις να ασχοληθεις μετα(παρακολουθωντας ισως και κπ ειδικα σεμιναρια κτλ) οπως αγροτουρισμος,ενναλλακτικος τουρισμος κτλ.
Παντως οτι και αν επιλεξεις τελικα σου ευχομαι ολοψυχα καλη επιτυχια και σταδιοδρομια!!:)

:) Είναι όντως αρκετά ενδιαφέρον και όσο το σκεφτομαι τοσο πιο πολυ κατασταλλαζω εκει.
Επισης η Ελλαδα ειναι ενας πολυ τουριστικος προορισμος και υπαρχουν δουλειες πανω στον τομεα!
Ευχαριστώ πολυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Arrow955

Νεοφερμένος

Η Arrow955 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλημέρα σας!:rolleyes: Φέτος τελειώνω την τελευταία τάξη του Γυμνασίου (Εσπερινό) και του χρόνου θέλω να πάω σε Εσπερινό Επάλ.Δεν έχω αποφασίσει ακόμα κάποια ειδηκότητα.Όσες ειδηκότητες έψαξα στο web δεν βρήκα κάτι που να με συγκίνησε.Ενδιαφέρομαι για ειδηκότητες σε Εσπερινά Επάλ -Αθήνα.Αν μπορεί κάποιος να μου στείλει κάποιο link με ειδηκότητες σε Εσπερινά Επάλ:redface: Και αν θέλετε μπορείτε να μου γράψετε κάποια γνώμη για επάγγελμα από τα διαθέσιμα καλό για γυναίκα~:D:book:Ευχαριστώ πολύ~!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

art1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
https://sep4u.gr/sxoles/epal.html

Ισως αυτο βοηθησει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arrow955

Νεοφερμένος

Η Arrow955 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.

art1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Αν επιλέξω το "Εσπερινό Επάλ" σε ότι και να πατήσω μου βγάζει "Σχολές 0" :confused::no:

α...ναι??? δν τ περιμενα...φανταζομαι ομως οτι θ ισχυουν κ για τ εσπερινα οι ειδικοτητες...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Λοιπον, είμαι ανάμεσα σε αυτά τα δύο για ΕΠΑΛ, θέλω να μου πείτε ποια ειδικότητα έχει καλύτερη οικονομική αποκατάσταση και φυσικά να μπορώ να την συνεχίσω σε κάποιο ΤΕΙ ή ΑΕΙ, και αν γινεται ποια έχει λιγότερα μαθηματικά ή αν υπάρχει κάποια άλλη καλή ειδικότητα σε ΕΠΑΛ να μου την πείτε! :) Αλλά, είμαι αδύναμη στα θετικά μαθήματα! Του χρόνου ( Γ Γυμνασίου) θα κάνω φροντιστήριο, επίσης είμαι αναποφάσιστο άτομο και δεν ξέρω για το αν να πάω ΕΠΑΛ ή ΓΕΛ! φέτος στις εξετάσεις έβγαλα 16,3. Λοιπόν, θέλω γνώμεεες! :jumpy:

Σημείωση Διαχειριστή:
Οι δημοσιεύσεις #57-#64 προήλθαν από τη συγχώνευση του θέματος "Πλοιάρχων Εμπορικού Ναυτικού VS Οικονομικά & Διοίκηση Επιχειρήσεων".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Ο πλοίαρχος σαφως και εχει μεγάλες αποδοχες περιπου 15000/μήνα σε γκαζαδικο ως πλοιαρχος Α αλλα αν δεν το λεει η καρδιά σου δεν πας ποτε εκει.Δύσκολες συνθήκες εργασίας γραφειοκρατία επικινδυνη δουλεια λόγω πειρατιας και φυσικα κακές καιρικές συνθήκες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Ο πλοίαρχος σαφως και εχει μεγάλες αποδοχες περιπου 15000/μήνα σε γκαζαδικο ως πλοιαρχος Α αλλα αν δεν το λεει η καρδιά σου δεν πας ποτε εκει.Δύσκολες συνθήκες εργασίας γραφειοκρατία επικινδυνη δουλεια λόγω πειρατιας και φυσικα κακές καιρικές συνθήκες

Σε ευχαριστω πολυ για τη γρηγορη και κατατοπιστικη σου απντηση. :) Λοιπον, απο β δημοτικου μεχρι ε δημοτικου ηθελα να γινω Πλοιαρχος, μετα το εσβησα απο το μυαλο μου, και συνεχεια το σκεφτομαι απο Α Γυμνασιου και μετα, και σαν επαγγελμα μου αρεσει πολυ, ευτυχως για ενα χρονικο διαστημα ο πατερας μου εργαζοταν στις επισκευες στα πλοια και γνωριζουμε μερικες ναυτιλιακες, οχι ομως για γκαζαδικο, κλπ, αλλα για επιβατικα πλοια εντος Ελλαδος, το πολυ καμια Πατρα/Ιταλια, γιατι ειμαι κοπελα. :redface: :) Εσυ πιστευεις ομως, οτι λογω της αδυναμιας μου στα θετικα, να μπορεσω να ανταπεξελθω στο Λυκειο και στη συνεχεια στη σχολη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Οποιος αλλος μπορει ας μου εκφερει γνωμη σε ποιο Λυκειο ειναι προτημοτερο να συνεχισω, και αν ειναι σε ΕΠΑΛ τι εδικοτητα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top