Εγγραφές πρωτοετών

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Τελικά πήρα τηλέφωνο την γραμματεία και μου είπαν να το αφήσω κενό.

Κάνεις πλάκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Όχι. Πριν λίγα λεπτά μίλησα μαζί τους.

Και την έχω οριστικοποιήσει... Δεν νομίζω να υπάρξει πρόβλημα. Ελπίζω. Φαίνονται τα ίδια στοιχεία και σε μένα και στους γονείς, της μαμάς μου συγκεκριμένα, διότι εκείνη έχει την επιμέλειά μου.

Edit: Στην εκτυπωμένη αίτηση δεν φαίνεται πάντως ξεχωριστό πεδίο για φοιτητή και γονείς. Οπότε οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Κάνεις πλάκα.
Ρε παιδιά κάποια πεδία είναι υποχρεωτικά, κάποια όχι. Σ' όσα είναι σου βγάζει ειδοποίηση και δε μπορείς να προχωρήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Τα δικαιολογητικά θα τα στείλετε μέσω ΕΛΤΑ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

BlackRazor97

Νεοφερμένος

Ο BlackRazor97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Κλασικός server του υπουργείου :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
παιδια μου βγαζει τον κωδικο λα8οσ αλλα ειμαι σιγουροσ οτι ειναι σωστοσ...
στο πανω κουτακι δεν βαζουμε τον κωδικο υποψησιου που βαζαμε και στισ πανελληνιεσ και στον κατω τον κωδικο που το χρησιμοποιησαμε στο μηχανογραφικο..ειμαι 10000% οτι ειναι σωστοσ ο κωδικοσ αλλα μου λεει οτι ειναι λα8οσ ,...γτ?

Γιατί είναι λάθος :whistle:
Δεν υπάρχει περίπτωση να το βάζεις σωστά και να μην μπορείς να μπεις. Πάνε στο σχολείο σου για να ορίσεις νέο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Μια (χαζή) απορία:
Στο δήμο επέλεξα ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, αλλά ως πόλη έβαλα Τούμπα (περιοχή, ikr) με το σκεπτικό ότι η οδός μπορεί να υπάρχει και σε άλλη περιοχή της Θεσ/κης.. Βλακεία μου ή σιγά το πράγμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Παιδιά μια απορία είδα κάπου ζητάνε πιστοποιητικό γέννησης μόνο για τους αρένες φοιτητές.
Ισχύει για όλες τι σχολές αυτό η οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Παιδιά μια απορία είδα κάπου ζητάνε πιστοποιητικό γέννησης μόνο για τους αρένες φοιτητές.
Ισχύει για όλες τι σχολές αυτό η οχι

Σωτήρη μπορείς να μου στείλεις το λινκ που το ειδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pb13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
παιδια στο απολυτηριο σας υπαρχει ο αριθμος δηματολογιου, γιατι στο δικο μου δεν υπαρχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Σωτήρη μπορείς να μου στείλεις το λινκ που το ειδες;

https://www.matersci.upatras.gr/el/news-events/133-undergraduate-news/405-2015-16
εδώ το είδα κάτω κάτω είναι
υγ δεν ξέρω αν είσαι site από σχολή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maryloop

Νεοφερμένος

Η maryloop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδια καλησπερα και συγχαρητηρια σε ολους!μια ερωτηση,στα στοιχεια κατοικιας του φοιτητη βαζουμε διαφορετικα απο εκεινα των γονεων?το λεω για εμας που περασαμε σε αλλη πολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

odysseaspan

Νεοφερμένος

Ο odysseaspan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Ξέρει κανείς πόση ωρα μετά την δήλωση των στοιχείων μας , μια Sim ενεργοποιείται; Μου είπαν 2 ώρες και έχουν περάσει 5 και τίποτα ακόμα.....
Για ποιό λόγο να απαιτείται κινητό , το σταθερό δεν τους φτάνει; :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maryloop

Νεοφερμένος

Η maryloop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ξέρει κανείς πόση ωρα μετά την δήλωση των στοιχείων μας , μια Sim ενεργοποιείται; Μου είπαν 2 ώρες και έχουν περάσει 5 και τίποτα ακόμα.....
Για ποιό λόγο να απαιτείται κινητό , το σταθερό δεν τους φτάνει; :mad:
αναλογα το καταστημα που θα το δηλωσεις..εμενα π.χ. εκανε μια μερα!αλλα εφοσον εχεις δωσει τα στοιχεια σου και θα δηλωθει δεν νομιζω πως υπαρχει προβλημα να δωσεις τον αριθμο!σε περιπτωση που δεν σε βρουν στο σταθερο πρεπει να εχουν και αλλον αριθμο..μπορει να χρειαστουν κατι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελενηκαλ.

Νεοφερμένος

Η ελενηκαλ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
παιδια καλησπερα και συγχαρητηρια σε ολους!μια ερωτηση,στα στοιχεια κατοικιας του φοιτητη βαζουμε διαφορετικα απο εκεινα των γονεων?το λεω για εμας που περασαμε σε αλλη πολη!

ναι εγω αυτο εκανα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasia4ml

Νεοφερμένος

Η Vasia4ml αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παιδιά για εμάς που μέχρι πέρυσι ήμασταν γραμμένοι σε άλλο τμήμα και πήραμε διαγραφή, στο τελευταίο τσεκάρουμε το : Δε φοιτώ σε άλλη σχολή/ίδρυμα;

Και αν ναι, ποιους αφορά τέλος πάντων η άλλη επιλογή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menaskfpzm

Νεοφερμένος

Ο menaskfpzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
έκανα την προεγγραφή, ταχυδρόμησα τα έγραφα
τώρα πρέπει να συμπληρώσω τα στοιχειά μου και στο τμήμα ηλεκτρονικά ??

https://www.ceid.upatras.gr/el/anno...ia-tis-eggrafes-protoeton-akd-etoys-2015-2016
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Το πάσο πότε θα το πάρουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Keli1997!

Νεοφερμένος

Η Keli1997! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Τα αντίγραφα του απολυτηρίου και της βεβαίωσης πρόσβασης πρέπει να είναι επικυρωμένα ή απλά φωτοτυπίες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top