Εγγραφές πρωτοετών

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Παιδιά εγώ διαγράφτηκα από τη προηγούμενη μου σχολή και σμρ ή αύριο θα κάνω την προεγγραφη.. Στο τέλος που λέει προηγούμενη σχολή.. Να βάλω δεν φοιτω σε άλλη σχολή ή να βάλω το παλιό μου τμήμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Παιδια την αιτηση προεγγραφης πρεπει να την εκτυπωσουμε εκεινη την ωρα?Δηλαδη δεν μπορουμε να μπουμε αλλη ωρα στο συστημα να την εκτυπωσουμε αφου εχουμε γραφτει?
αυτο θελω να ρωτησω και εγω..πρωτα παταμε οριστικη υποβολη και μετα εκτυπωνουμε η το αντιθετο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
αυτο θελω να ρωτησω και εγω..πρωτα παταμε οριστικη υποβολη και μετα εκτυπωνουμε η το αντιθετο?
Αν πατήσεις οριστική υποβολή σου βγάζει ένα pdf που είναι η δήλωση που πρέπει να εκτυπώσεις και να υπογράψεις.

Το ότι μπορείς να την εκτυπώσεις αργότερα το θεωρώ προφανές, χωρίς να το ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Αν πατήσεις οριστική υποβολή σου βγάζει ένα pdf που είναι η δήλωση που πρέπει να εκτυπώσεις και να υπογράψεις.

Το ότι μπορείς να την εκτυπώσεις αργότερα το θεωρώ προφανές, χωρίς να το ξέρω.
μαλιστα! ευχαριστω πολυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Παιδιά εμένα στο σχολείο μου δώσανε την πρωτότυπη βεβαίωση πρόσβασης.. Πρέπει απλά να βγάλω φωτοτυπία για το φωτοαντιγραφο ή πάω σε κεπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω (σταθερό) τηλέφωνο κατοικίας φοιτητή. Το αφήνω κενό;

Εγώ δεν έχω (σταθερό) τηλέφωνο κατοικίας φοιτητή. Το αφήνω κενό;

heeyyyyyyy! κανένας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Ένα έχω να πω, αν δε θέλανε κάτι κενό ας το κάνανε υποχρεωτικό πεδίο. Τώρα μη διανοηθούν να μας ζητήσουν το λόγο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
παιδια μου βγαζει τον κωδικο λα8οσ αλλα ειμαι σιγουροσ οτι ειναι σωστοσ...
στο πανω κουτακι δεν βαζουμε τον κωδικο υποψησιου που βαζαμε και στισ πανελληνιεσ και στον κατω τον κωδικο που το χρησιμοποιησαμε στο μηχανογραφικο..ειμαι 10000% οτι ειναι σωστοσ ο κωδικοσ αλλα μου λεει οτι ειναι λα8οσ ,...γτ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Στο πάνω πάει ο κωδικός του καρτελακίου και στο κάτω του μηχανογραφικού (αυτός δλδ που φτιάξαμε εμείς)

Τσέκαρε τους συνδυασμούς με κεφαλαία/πεζά, λατινικούς/ελληνικούς χαρακτήρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
πήγαινε στο https://results.it.minedu.gov.gr/ και αν έχεις βάλει το ιστορικό να αποθηκεύει κωδικούς μόλις πατήσεις το 1 στο πλαίσιο κωδικός υποψηφίου θα σου βγάλει τον κωδικό αυτόματα. Κάντον αντιγραφή και συμπλήρωσέ τον ξανά στο site της εγγραφής για να σιγουρευτείς ότι δεν έκανες κάποιο λάθος. Θα είναι ο ίδιος κωδικός που είχε δεχθεί τότε το σύστημα οπότε αν δεν δουλέψει κάποιο πρόβλημα έχει η σελίδα, δοκίμασε αύριο. Αν δεν δουλεύει και αύριο πάρε τηλέφωνο στο υπουργείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
τα εκανα αυτα αλλα παλι τα ιδια χαλια ..δεν με δεχεται...νομιζω οτι ειναι επειδη μπαινουν πολλα ατομα ..εσασ σασ δεχτηκε με την πρωτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Ένα έχω να πω, αν δε θέλανε κάτι κενό ας το κάνανε υποχρεωτικό πεδίο. Τώρα μη διανοηθούν να μας ζητήσουν το λόγο. :redface:

τελικά το άφησα κενό και όλα ok #yolo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Τα φωτοαντίγραφα ταυτότητας, απολυτηρίου και βεβαίωσης πρόσβασης θέλουν τελικά θεώρηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Παιδιά εμένα στο σχολείο μου δώσανε την πρωτότυπη βεβαίωση πρόσβασης.. Πρέπει απλά να βγάλω φωτοτυπία για το φωτοαντιγραφο ή πάω σε κεπ

Τα φωτοαντίγραφα ταυτότητας, απολυτηρίου και βεβαίωσης πρόσβασης θέλουν τελικά θεώρηση;

Παιδιά έχει βγει νόμος με τον οποίο αρκούν απλά φωτοαντίγραφα (https://www.ydmed.gov.gr/?p=9144)

Εγώ δεν έχω (σταθερό) τηλέφωνο κατοικίας φοιτητή. Το αφήνω κενό;

Μπορείς να βάλεις είτε το πατρικό σου, είτε να το αφήσεις κενό. Either way δεν πρόκειται να σε πάρει ποτέ κανείς τηλέφωνο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Εμείς που δεν έχουμε δικό μας σπίτι, στην οικία του φοιτητή θα βάλουμε τη διεύθυνση του σπιτιού των γονέων μας ή θα το αφήσουμε κενό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Όλοι εσείς εγγραφήκατε; Μόνο σε μένα παίρνει τα στοιχεία λάθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Πατησα οριστική υποβολη και ξαφνικα

Error.
An error occurred while processing your request.
Τα νευρα μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Παιδιά εγώ διαγράφτηκα από τη προηγούμενη μου σχολή και σμρ ή αύριο θα κάνω την προεγγραφη.. Στο τέλος που λέει προηγούμενη σχολή.. Να βάλω δεν φοιτω σε άλλη σχολή ή να βάλω το παλιό μου τμήμα
Δεν φοιτω σε αλλη σχολη πατα.Αφου εχεις διαγραφει απο την προηγουμενη σχολη δεν ανηκεις εκει πλεον.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Εμείς που δεν έχουμε δικό μας σπίτι, στην οικία του φοιτητή θα βάλουμε τη διεύθυνση του σπιτιού των γονέων μας ή θα το αφήσουμε κενό;

Δεν γίνεται ν' αφήσεις κενό πεδίο. Θα βάλεις την ίδια και σε σένα και στους γονείς σου. Εκείνοι μετά θα καταλάβουν ότι μένεις μαζί τους. Υπάρχουν περιπτώσεις που τα παιδιά μπορεί να μένουν σε διαφορετικά σπίτια από τους γονείς τους, π.χ. αν έχουν μεταναστεύσει για ένα διάστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Δεν γίνεται ν' αφήσεις κενό πεδίο. Θα βάλεις την ίδια και σε σένα και στους γονείς σου. Εκείνοι μετά θα καταλάβουν ότι μένεις μαζί τους. Υπάρχουν περιπτώσεις που τα παιδιά μπορεί να μένουν σε διαφορετικά σπίτια από τους γονείς τους, π.χ. αν έχουν μεταναστεύσει για ένα διάστημα.

Τελικά πήρα τηλέφωνο την γραμματεία και μου είπαν να το αφήσω κενό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top