Εγγραφές πρωτοετών

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Πάει και η εγγραφή. :D

Μπορώ πλέον να πληρώνω μισό εισιτήριο ως φοιτήτρια. YEAH! :clapup:


Πρέπει να είμαστε η μόνη σχολή που απαιτεί ιατρικές εξετάσεις. :mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Ευχαριστω παιδες. Η υπευθυνη δηλωση ειναι μια απλη δηλωση που μπορω να εκτυπωσω απο τον υπολογιστη, εστι; "Εγω ο ταδε δηλωνω οτι μπλα μπλα μπλα" και υπογραφη στο τελος, σωστα;
την υπευθυνη δηλωση θα στην δωσουν εκει να την συμπληρωσεις! https://www.teiath.gr/userfiles/studentserv/documents/ypeu8ini_dilwsi.jpg
επισης στο προς που εχει να συμπληρωσετε αν δεν ειναι συμπληρωμενο γραφετε προς γραμματεια ταδε τμηματος και στο δηλωνω οτι : οτι δεν ειμαι εγγεγραμμένος σε αλλο τμημα (ή κατι τετοιο).Πολυ πιθανο να ειναι συμπληρωμενα το προς και ο λογος που κανετε την δηλωση!
Την υπεύθυνη δήλωση μας τη δίνουν εκεί ή την γράφουμε εμείς;:confused:
σας την δινουν!
Tη δήλωση εκεί δεν μας τη δίνουν;;;

Θα πάτε με γονείς ή μόνοι; :P

με ολο το σοι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Πάει και η εγγραφή. :D

Μπορώ πλέον να πληρώνω μισό εισιτήριο ως φοιτήτρια. YEAH! :clapup:


Πρέπει να είμαστε η μόνη σχολή που απαιτεί ιατρικές εξετάσεις. :mpinelik:

Πως? Πήρες πάσο? :hmm: Ή θα δείχνεις την βεβαίωση εγγραφής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brynja

Νεοφερμένος

Η Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
ναι οντως ηθελα και εγω να το ρωτησω αυτο...απαξ και γραφτουμε μπορουμε να δειχνουμε ταυτοτητα και βεβαιωση μεχρι να εκδωθει το πασο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ναι ετσι ειχαν πει στην ανακοινωση για το φετινο πασο..οτι μεχρι να εκδοθει θα μπορουμε να δειχνουμε ενα χαρτι που θα μας δωσει λογικα η γραμματεια και θα κοβουμε φοιτητικο εισιτηριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Μόνο εγώ δεν πήρα βεβαίωση εγγραφής?? Βασικά δεν μου είπαν τίποτα γι αυτό......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
Μόνο εγώ δεν πήρα βεβαίωση εγγραφής?? Βασικά δεν μου είπαν τίποτα γι αυτό......

σε εμας εγραφε οτι το χαρτι αυτο πρεπει να το δωσουμε και σε στρατολογικο γραφειο νομιζω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Πως? Πήρες πάσο? :hmm: Ή θα δείχνεις την βεβαίωση εγγραφής?

Το τρίπτυχο μου είπαν να δείχνω. :D

:confused:λίγο πίσω μείνατε. xD

Λίγο το λες εσύ αυτό; Τελευταίοι στο βάθος είμαστε, ούτε που φαινόμαστε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Πρέπει να είμαστε η μόνη σχολή που απαιτεί ιατρικές εξετάσεις. :mpinelik:

Εεεε??? Να τους πας την απόφαση του υπουργείου που λεει ότι από φέτος καταργούνται οι εξετάσεις!! Τί ηλίθιοι που υπάρχουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης '93

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης '93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Χαιρετω...
Περασα Τηλεπικοινωνιακων Συστηματων και Δικτυων Τει Ναυπακτου...
Τι δικαιολογητικα χρειαζονται για την εγγραφη; ; ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
ρε παιδια εγω σκεφτομαι να παω για εγγραφη στις 27 του μηνα .καλα ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
ρε παιδια εγω σκεφτομαι να παω για εγγραφη στις 27 του μηνα .καλα ειναι;

Μπα αστο. εχει αναδρομο Ερμη στις 27 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
https://www.phys.uoa.gr/
ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ 19-9-2011
Οι εγγραφές των Νεοεισαχθέντων φοιτητών, με το σύστημα των Πανελληνίων Εξετάσεων στο Τμήμα Φυσικής, Ακαδ. Έτους 2011-2012, θα γίνουν την ΔΕΥΤΕΡΑ 26-9-2011 και ώρα 9.00 π.μ., ακριβώς, στο Συνεδριακό Κέντρο «ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ»
Έτσι γίνονται οι εγγραφές? Θα μπουκάρουμε όλοι μαζί μπουλούκι σε ένα αμφιθέατρο, θα συνωστισθούμε και θα γραφούμε? Έλεος!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ε πόσους παίρνει η σχολή σου? Μήπως πήγαν και μερικοί ήδη...αν και θα ειστε λιγο σαν τα προβατα στο μαντρι όντως :)

Μη παραπονιεστε παντως. Εμας η σχολη δεν εχει βγαλει καν ανακοινωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Μπα αστο. εχει αναδρομο Ερμη στις 27 :P

σ' εμάς ξεκίνησαν οι εγγραφές ή μπα ?γιατί τέτοιες ώρες που ξυπνάω πού να πάρω τηλέφωνο στη γραμματεία?! θα 'χουν ήδη φάει μεσημεριανό και θα 'ναι και στο 7ο όνειρο μη σου πω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Πρέπει να είμαστε η μόνη σχολή που απαιτεί ιατρικές εξετάσεις.
Σε μας στην ανακοίνωση γράφει:
Τονίζεται ότι, οι εισαχθέντες φοιτητές δεν υποχρεούνται να υποβληθούν σε ακτινολογικές, παθολογικές και δερματολογικές εξετάσεις.
Ε πόσους παίρνει η σχολή σου? Μήπως πήγαν και μερικοί ήδη...αν και θα ειστε λιγο σαν τα προβατα στο μαντρι όντως .
Οι "κανονικοί" είμαστε 185. Δεν θα έχει γραφτεί ως τότε κανένας. Θα πρέπει να μας ξεμπερδέψουν μέχρι τις 10 που καλούνε τις ειδικές κατηγορίες. Μπεεεεεεε....

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Ε βασικά δεν είναι τίποτα η εγγραφή, ένα φάκελο με αιτήσεις συμπληρώνεις και τον δίνεις στη γραμματεία. Σ' εμάς πάντως μας δώσανε και το τρίπτυχο από τώρα ;)
Εσείς θα περιμένετε κανά 10ωρο αν σας δώσουν και το τρίπτυχο :P

Υ.Γ: Είμαι πλέον επίσημα φοιτητήςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joann

Νεοφερμένος

Η joann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
εχω παει 2 φορες για εγγραφη και τισ 2 με εχουν στειλει σπιτι μου γιατι εκανε συνελευση η γραμματει :/: θα ξαναπαω αυριο και ελπιζω επιτελουσ να κανω την εγγραφη !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
σ' εμάς ξεκίνησαν οι εγγραφές ή μπα ?γιατί τέτοιες ώρες που ξυπνάω πού να πάρω τηλέφωνο στη γραμματεία?! θα 'χουν ήδη φάει μεσημεριανό και θα 'ναι και στο 7ο όνειρο μη σου πω!:P

απ'οτι εμαθα ναι. δεν κοβω και το κεφαλι μου ομως.. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top