Εγγραφές πρωτοετών

qwertyasdfg

Νεοφερμένος

Η qwertyasdfg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Για τα τεφα θεσσαλονικης κανενα link ρε παιδια? Αμα δεν παρω το δελτιο επιτυχιας πειραζει? Που χρειαζεται αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nibakou

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
η βεβαίωση πρόσβασης που ζητάνε είναι ένα χαρτί που μας έδωσαν μαζί με το απολυτήριο; όταν μας έδωσαν αυτά μας έδωσαν σε μία κόλλα αναφοράς 2-3 ακριβές φωτοαντίγραφα από το καθένα, αν πάω αυτά στη γραμματεία αντί για επικυρωμένα από κεπ πειράζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
έκανα εγγραφη στο απθ σήμερα

να ρωτήσω λίγο, όταν πηγαίναμε με τους γονείς μου προς το τμημα πληροφορικής, καμιά 10 άτομα μας ρωτούσαν αν θέλαμε βοήθεια

σε όλους έλεγα όχι, ώσπου γαμ**θήκαμε στο ψάξιμο και δεχτήκαμε ένα παιδί να μας βοηθήσει λίγο. Αυτό το παιδί μας βοήθησε πραγματικά, τέλος πάντων σε μια φάση τον ρωτάει ο πατέρας μου γιατί μας βοηθάει, γιατί του φάνηκε κάπως παράξενο και λέει είναι από το σύλλογο των φοιτητών για αυτό

και ρωτάω τώρα εγώ, είναι όντως αυτά τα άτομα από το σύλλογο των φοιτητών που βοηθάνε τα παιδιά στην εγγραφή ή είναι τα γνωστά κομματόσκυλα;

ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios09

Νεοφερμένος

Ο stelios09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
υπαρχει κανεις που να πηγε να γραφτει στη Παντειο να μου πει τι του ζητησαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
έκανα εγγραφη στο απθ σήμερα

να ρωτήσω λίγο, όταν πηγαίναμε με τους γονείς μου προς το τμημα πληροφορικής, καμιά 10 άτομα μας ρωτούσαν αν θέλαμε βοήθεια

σε όλους έλεγα όχι, ώσπου γαμ**θήκαμε στο ψάξιμο και δεχτήκαμε ένα παιδί να μας βοηθήσει λίγο. Αυτό το παιδί μας βοήθησε πραγματικά, τέλος πάντων σε μια φάση τον ρωτάει ο πατέρας μου γιατί μας βοηθάει, γιατί του φάνηκε κάπως παράξενο και λέει είναι από το σύλλογο των φοιτητών για αυτό

και ρωτάω τώρα εγώ, είναι όντως αυτά τα άτομα από το σύλλογο των φοιτητών που βοηθάνε τα παιδιά στην εγγραφή ή είναι τα γνωστά κομματόσκυλα;

ευχαριστώ

Δες αυτο https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=49554&page=40
Αυτα που εγραψε ο Περικλης...Διαβασε τα λινκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyasdfg

Νεοφερμένος

Η qwertyasdfg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
παιδια για τα τεφαα θεσσαλονικης ποτε γινονται οι εγγραφες ξερει κανεις? Εψαξα στο σαιτ της σχολης αλλα δεν εχει βγει ανακοινωση ακομα. Να παω μια μερα ετσι το πρωι και να γραφτω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
anna_md ευχαριστώ είδα το λινκ του Περικλή και χω να πω ένα πράγμα

ντροπή και αίσχος για τα καθυστερημένα που αντι να διαβάζουν κάθονται σα τα βλαμένα έξω με το "καλάμι" ψαρεύοντας ανυποψίαστους νεοεγγραφόμενους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
anna_md ευχαριστώ είδα το λινκ του Περικλή και χω να πω ένα πράγμα

ντροπή και αίσχος για τα καθυστερημένα που αντι να διαβάζουν κάθονται σα τα βλαμένα έξω με το "καλάμι" ψαρεύοντας ανυποψίαστους νεοεγγραφόμενους.

Εγω πηγα στο μακεδονια ... φτανω στην εισοδο τπτ ... μπαινω μεσα με λεει ενας "Πρωτοετης για εγγραφη?" του λεω ναι ... ε σαν καλο παιδι που ειναι εφερε τα χαρτια απο τη γραμματεια με βοηθησαν να τα συμπληρωσω κτλ κτλ
ξερετε πως εχει το πραγμα ... μου δωσαν και εναν φακελο ο οποιος απο μπροστα εγγραφε συλλογος μαθητων και απο πισω ΔΑΠ-ΝΔΦΚ ... ωραια πραγματα ...
Να δω αυριο που θα ξαναπαω γιατι δεν προλαβα και εκλεισε η γραμματεια θα με θυμουνται? Εγω παντως ουτε ενα ονομα δεν θυμαμαι απ'αυτα που μου ειπαν :P ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εμενα περσυ που ειχα περασει στο τει χαλκιδασ
με τσακωσαν απο το λεωφορειο και μου επιασαν την συζητηση χωρις να καταλαβω τι γινεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyasdfg

Νεοφερμένος

Η qwertyasdfg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Οταν κανεις την εγγραφη μπορειται να μου πειτε τι χαρτια σου δινουν? Πασο? χαρτια για την αναβολη στο στρατο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Οταν κανεις την εγγραφη μπορειται να μου πειτε τι χαρτια σου δινουν? Πασο? χαρτια για την αναβολη στο στρατο?
Νομίζω χαρτί για αναβολή από το στρατό θα το ζητήσεις μόνος σου για να σου το δώσουν. Το πάσο σου το δίνουν, απλά σου το δίνουν μετά κάνα μήνα, θα βγει ανακοίνωση θα σου πουν! Επίσης τα χαρτιά που σου δίνουν να συμπληρώσεις είναι για το "φακέλωμα" του φοιτητή, ξέρεις, ονοματεπώνυμο, διεύθυνση, τι δουλειά κάνουν οι γονείς σου, τηλέφωνο κ.τ.λ. Επίσης θέλει κάποιους αριθμούς ταυτότητας κ.τ.λ. και καλό είναι να την έχεις μαζί για να μπορέσεις να τους συμπληρώσεις! Αυτά! Δεν είναι τπτ το τραγικό, μη σκιάζεσαι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Οταν κανεις την εγγραφη μπορειται να μου πειτε τι χαρτια σου δινουν? Πασο? χαρτια για την αναβολη στο στρατο?
Δε νομίζω να σου χρειαστούν!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Νομίζω χαρτί για αναβολή από το στρατό θα το ζητήσεις μόνος σου για να σου το δώσουν. Το πάσο σου το δίνουν, απλά σου το δίνουν μετά κάνα μήνα, θα βγει ανακοίνωση θα σου πουν! Επίσης τα χαρτιά που σου δίνουν να συμπληρώσεις είναι για το "φακέλωμα" του φοιτητή, ξέρεις, ονοματεπώνυμο, διεύθυνση, τι δουλειά κάνουν οι γονείς σου, τηλέφωνο κ.τ.λ. Επίσης θέλει κάποιους αριθμούς ταυτότητας κ.τ.λ. και καλό είναι να την έχεις μαζί για να μπορέσεις να τους συμπληρώσεις! Αυτά! Δεν είναι τπτ το τραγικό, μη σκιάζεσαι! :)

Την φοιτητικη ταυτοτητα τη δινουν την πρωτη μερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Φοιτητική ταυτότητα.... αν εννοείς το βιβλιάριο σπουδών, ναι! Κοίτα, σε ΤΕΙ πέρασα, εμένα δε μου έδωσαν κάτι τέτοιο! :zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Φοιτητηική ταυτότητα εννοεί μάλλον το πάσο και ναι σε μένα μου την δώσαν εκείνη την στιγμή.Τώρα βέβαια πρέπει να παω και άλλη φορά για διαφορά χαρτιά(δηλώσεις μαθημάτων,αναβολή στράτευσης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Φοιτητηική ταυτότητα εννοεί μάλλον το πάσο και ναι σε μένα μου την δώσαν εκείνη την στιγμή.Τώρα βέβαια πρέπει να παω και άλλη φορά για διαφορά χαρτιά(δηλώσεις μαθημάτων,αναβολή στράτευσης)

Οχι, δεν εννοουσα το πασο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Ε, καλέ πες μας τότε, τι εννοάς;;

Δε ξερω ακριβως πως ειναι η φοιτητικη ταυτοτητα και τι κανουμε με αυτην αρα δε μπορω να σου πω ακριβως τι εννοω αφου και εγω δε ξερω... Φανταζομαι ειναι το βιβλιαριο σπουδων που ειπες πριν...

Παντως φοιτητικη ταυτοτητα και πασο ειναι διαφορετικα πραγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Ειναι σιγουρο οτι η επιδοτηση ισχυει και φετος? Δεν εχω βρει καμια επισημη ανακοινωση για φετος:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Nαι νομίζω πως ισχύει και φέτος αλλά εμένα άλλο με καίει...:(


Εγώ δεν θα παώ στη σχολή μου να εγγραφώ αλλά έδωσα εξουσιοδότηση,να πάει η αδέρφη μου,την βέβαιωση πρόσβασης μπορεί να την πάρει για μένα??Για την επιδότηση??


:thanks::thanks:
Τη βεβαίωση εγγραφής εννοείς? Αμα της έχεις κάνει εξουσιοδότηση (επικυρωμένη) τότε μπορεί! Εξάλου όλες οι σχολές στα δικαιολογιτικά για την εγγραφή λένε "στη περίπτωση εγγραφής δια αντιπροσώπου χρειάζεται επικυρωμένη εξουσιοδότηση εγγραφής"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top