Εγγραφές πρωτοετών

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εκλεισα ραντεβου για τις δερματολογικες την δευτερα στον ευαγγελισμο.για παθολογο το πιο νωρις που βρηκα ηταν στις 24 του μηνα.τωρα για τις ακτινογραφιες μου ειπαν στο τηλ οτι στο νοσοκομειο σωτηρια δεν χρειαζεται να κλεισεις ραντεβου.ειναι καθε μερα 8.30 με 13.30.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Al.Nik

Νεοφερμένος

Ο Al.Nik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Mήπως ξέρει κανείς πότε εγγράφονται στο Καποδιστριακό (κάτι πιο συγκεκριμένο απο το 16/9-30/9)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Mήπως ξέρει κανείς πότε εγγράφονται στο Καποδιστριακό (κάτι πιο συγκεκριμένο απο το 16/9-30/9)?

σχολή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Al.Nik

Νεοφερμένος

Ο Al.Nik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.

Eίμαι στο τμήμα χημείας ... αλλά δεν νομίζω να βρω κάποιον συμφοιτητή να με ενημερώσει . Για αυτό το έθεσα και έτσι γενικά !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grmako

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Παπάγος (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Btw, το παπει θέλει απο δημόσιο νοσοκομείο τις εξετάσεις - άσχετα που δε το λέει στην ανακοίνωση :P. Πήρα στη γραμματεία σήμερα και ρώτησα.


Εγώ είχα πάρει τηλέφωνο πριν καμια βδομάδα και μούπαν ότι δν υπάρχει πρόβλημα νάνε και απο ιδιώτη γιατρό...οπότε πήγα και τις έβγαλα ολες τσακ-μπαμ...

Ομως λόγω του ποστ σου τουσ πήρα σήμερα τηλ και μουπαν ότι τους δώθηκε εντολή να λένε απο δημόσιο νοσοκομείο και ότι είναι καλύτερο να παρεις τισ βεβαιώσεις απο το δημοσιο....αλλα και εγώ που πήγα και τις έβγαλα απο ιδιώτη λόγω δικιας τους μ@#%!ας θα της δεχτούν μου είπαν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marion1

Νεοφερμένος

Η marion1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Βλέπω στα σαιτ ορισμένων σχολών ανακοίνωση ότι οι εγγραφές θα γίνονται μονο ΜΙΑ μέρα κι όχι και τις 15. Επειδή προφανώς αυτοί βαριούνται. Εγώ πήρα τηλ στη σχολή που πέρασα και μου ειπαν ότι θα βγαλουν ανακοινωση στις 16 για το τι χρειαζεται και πότε θα γίνουν οι εγγραφές. Έχω να κανω και ταξιδι για να πάω, αν μου πουν δηλ. στις 16 ότι οι εγγραφες γινονται μονο στις 17, τι θα κάνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Βλέπω στα σαιτ ορισμένων σχολών ανακοίνωση ότι οι εγγραφές θα γίνονται μονο ΜΙΑ μέρα κι όχι και τις 15. Επειδή προφανώς αυτοί βαριούνται. Εγώ πήρα τηλ στη σχολή που πέρασα και μου ειπαν ότι θα βγαλουν ανακοινωση στις 16 για το τι χρειαζεται και πότε θα γίνουν οι εγγραφές. Έχω να κανω και ταξιδι για να πάω, αν μου πουν δηλ. στις 16 ότι οι εγγραφες γινονται μονο στις 17, τι θα κάνω;

δεν γινονται μονο μια μερα...αυτα με την αλφαβητικη σειρα ειναι για να μην πεσουν ολοι μαζεμενοι...οι εγγραφες ειναι απο 16 μεχρι 30...αν εχεις προβλημα και δεν μπορεις να πας στις 17 πχ δεν θα σου βαλουν το μαχαιρι στο λαιμο...θα πας αλλη μερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Εγώ είχα πάρει τηλέφωνο πριν καμια βδομάδα και μούπαν ότι δν υπάρχει πρόβλημα νάνε και απο ιδιώτη γιατρό...οπότε πήγα και τις έβγαλα ολες τσακ-μπαμ...

Ομως λόγω του ποστ σου τουσ πήρα σήμερα τηλ και μουπαν ότι τους δώθηκε εντολή να λένε απο δημόσιο νοσοκομείο και ότι είναι καλύτερο να παρεις τισ βεβαιώσεις απο το δημοσιο....αλλα και εγώ που πήγα και τις έβγαλα απο ιδιώτη λόγω δικιας τους μ@#%!ας θα της δεχτούν μου είπαν....

Ε βέβαια, γιατί δε μπορούν να βγάλουν μια σαφή ανακοίνωση. Όλες οι άλλες σχολές το διευκρινίζουν οτι θέλουν από ιδιωτικό ή από δημόσιο φορέα, το παπει λέει απλά εξετάσεις και μετά το απόλυτο κενό. Κι όταν τους είπα "γράψτε το στην ανακοίνωση να ξέρουμε" μου είπαν οτι το λέει. Εγώ επέμεινα κ μου λένε "Α ναι, έχετε δίκιο, θα το συμπληρώσουμε". Ακόμα να το συμπληρώσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Ε βέβαια, γιατί δε μπορούν να βγάλουν μια σαφή ανακοίνωση. Όλες οι άλλες σχολές το διευκρινίζουν οτι θέλουν από ιδιωτικό ή από δημόσιο φορέα, το παπει λέει απλά εξετάσεις και μετά το απόλυτο κενό. Κι όταν τους είπα "γράψτε το στην ανακοίνωση να ξέρουμε" μου είπαν οτι το λέει. Εγώ επέμεινα κ μου λένε "Α ναι, έχετε δίκιο, θα το συμπληρώσουμε". Ακόμα να το συμπληρώσουν.

να σαι σιγουρος οτι θα το συμπληρωσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marion1

Νεοφερμένος

Η marion1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
δεν γινονται μονο μια μερα...αυτα με την αλφαβητικη σειρα ειναι για να μην πεσουν ολοι μαζεμενοι...οι εγγραφες ειναι απο 16 μεχρι 30...αν εχεις προβλημα και δεν μπορεις να πας στις 17 πχ δεν θα σου βαλουν το μαχαιρι στο λαιμο...θα πας αλλη μερα...

Δες όμως ενδεικτικά και αυτα:

https://www.phil.uoa.gr/announcementsGeneral.html
https://www.frl.uoa.gr/docs/annonces/2010/anakoinwsh_prwtoetwn_2009-2010.doc
https://www.arch.uoa.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=27
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.

ωχ εχεις δικιο...δεν ξερω τι παιζει με αυτο...τοσα πολλα αλλαξαν απο περισυ στις φετινες εγρραφες???αν και δεν νομιζω οτι αν δεν πας εκεινη την μερα μετα δεν θα μπορεις να κανεις εγγραφη...φαινεται απιθανο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Mήπως ξέρει κανείς πότε εγγράφονται στο Καποδιστριακό (κάτι πιο συγκεκριμένο απο το 16/9-30/9)?

https://www.chem.uoa.gr/Tmhma/anakoinwseis2009-10.htm
Για τμημα χημειας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Al.Nik

Νεοφερμένος

Ο Al.Nik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εγω που τους εστειλα email στο παπει μου ειπαν οτι μπορω να φερω και απο ιδιωτη ιατρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@ngel_aepp91

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγω πήρα τηλ στην γραμματεία του παπει και μου είπαν ότι για πρώτη φορά φέτος θα δέχονται και απο ιδιώτες Ιατρούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Αυτό θα πει "η γραμματεία δεν ξέρει τι της γίνεται" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina nt

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ρε παιδια ξερει κανεις σας ποτε αρχιζουν οι εγγραφες στο τμημα φιλολογιας θεσσαλονικης κ πως μπορω να επικοινωνησω με τη γραμματεια?γτ στο site δε βρηκα καμια πληροφορια...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Σε όλες τις σχολές οι εγγραφές είναι από 16-30 Σεπτεμβρίου!:)
Για επικοινωνία κοίτα εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grmako

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Παπάγος (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
:up::up: :lol::lol: :up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina nt

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
thanks αλλα παιρνω τηλ κ δεν το σηκωνουν σε κανενα απ ολα οσα εχει...μηπως ξερεις ωρες λειτουργιας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top