Εγγραφές και κόμματα

elli@

Νεοφερμένος

Η Έλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κιάτο (Κόρινθος). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Μόνη σου ήσουν, εγώ δεν ξέρω αν θα ηταν τόσο κακό να φέρω και γονιό μαζί μετά απο αυτά που ακούω γιατι είναι και μακριά η σχολη απο την πόλη. Πώς έφτασες εκεί πέρα? Με το λεωφορείο?

Είχα ανέβει μαζί με τη φίλη μου που έχει περάσει και αυτή στην Κομοτηνή φιλολογία και επειδή τα τμήματα είναι μαζί σχεδόν πήγαμε πρωτα στο δικό μου και μετά στο δικό της...;) Μας ανέβασαν στην Πανεπιστημιούπολη οι γονείς μας αλλά δεν ήρθαν μαζί μας...Βασικά είχε φάει κόλλημα η φίλη μου να μην έρθουν οι δικοι της και έτσι έμειναν και οι δικοίμου μαζί τους...Εγώ δεν είχα προβλημα γραμμένους τους έχω όλους ότι και αν πούν...:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Βασικά άμα δεν έχεις κανέναν φίλο να πας,και δε ξέρεις καθόλου τη σχολή κ τα μέρη,τόσο κακό είναι να πας με τον γονιό σου να έχεις κάποια βοήθεια?Πρώτη μέρα είναι σε ένα τόσο ξένο περιβάλλον,μόνος θα ναι πιο δύσκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Βασικά άμα δεν έχεις κανέναν φίλο να πας,και δε ξέρεις καθόλου τη σχολή κ τα μέρη,τόσο κακό είναι να πας με τον γονιό σου να έχεις κάποια βοήθεια?Πρώτη μέρα είναι σε ένα τόσο ξένο περιβάλλον,μόνος θα ναι πιο δύσκολα
αυτο ειναι αληθεια......:)εγω ευτυχως ξερω μια κοπελα στα Γιαννενα και θα με κυκλοφορησει αυτη......γιατι μονος μου δεν το βλεπω να τα βρισκω αγραφος θα κατσω....:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marquis

Νεοφερμένος

Ο Marquis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Χμμμ, θα δω τι θα κανω τοτε. Θα πω αν εχει ανεβει η κολλητη μου να παμε μαζι, αν και αυτή 10000000% θα είναι με γονείς. Τεσπα, και μόνος μου να πάω δε πιστεύω να χαθώ, ένα κτίριο είναι όλο κ όλο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Χμμμ, θα δω τι θα κανω τοτε. Θα πω αν εχει ανεβει η κολλητη μου να παμε μαζι, αν και αυτή 10000000% θα είναι με γονείς. Τεσπα, και μόνος μου να πάω δε πιστεύω να χαθώ, ένα κτίριο είναι όλο κ όλο!:P
που περασες και εχει η σχολη ενα μονο κτιριο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marquis

Νεοφερμένος

Ο Marquis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
που περασες και εχει η σχολη ενα μονο κτιριο???

Νομική Κομοτηνής(δυστυχώς:(), ένα μεγάλο λευκό κτίριο στη μέση της πανεπιστημιούπολης ειναι! Είναι πολύ απίθανο να μην το προσέξεις!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thra

Νεοφερμένος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Νομική Κομοτηνής(δυστυχώς:(), ένα μεγάλο λευκό κτίριο στη μέση της πανεπιστημιούπολης ειναι! Είναι πολύ απίθανο να μην το προσέξεις!:P
Πολύ κίνηση θα έχει φέτος η νομική στην Κομοτηνή!Πέρασαν δύο φίλοι μου εκεί,θα είστε συμφοιτητές. Εγώ από την άλλη πέρασα θεσσαλονίκη,σχεδόν μόνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marquis

Νεοφερμένος

Ο Marquis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Πολύ κίνηση θα έχει φέτος η νομική στην Κομοτηνή!Πέρασαν δύο φίλοι μου εκεί,θα είστε συμφοιτητές. Εγώ από την άλλη πέρασα θεσσαλονίκη,σχεδόν μόνος.

Οι περισσοτεροι Θεσ/νικεις περνανε Θεσσαλονική γενικά μάλλον. Από το σχολείου μου, μονο 2 παιδιά στα 150 πέρασαν σε κάποια σχολή εκεί!...Εγω για 20 μορια έχασα την Θεσσαλονίκη γι αυτό είπα και δυστυχώς πριν...Ελπίζω να αντέξω εκεί!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Οι περισσοτεροι Θεσ/νικεις περνανε Θεσσαλονική γενικά μάλλον. Από το σχολείου μου, μονο 2 παιδιά στα 150 πέρασαν σε κάποια σχολή εκεί!...Εγω για 20 μορια έχασα την Θεσσαλονίκη γι αυτό είπα και δυστυχώς πριν...Ελπίζω να αντέξω εκεί!:hmm:

Νομίζεις...οι περισσότεροι σε άλλες πόλεις περάσανε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Thra,θα σ'αρεσει η Θεσσαλονικη εστω και χωρις φιλους;)Η νομικη φετος εχει παααααααααααρα πολυ καλο υλικο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisini

Νεοφερμένος

Η Χρυσινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Νομιζω πως ξεφυγαμε απο το θεμα!:boom:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thra

Νεοφερμένος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Thra,θα σ'αρεσει η Θεσσαλονικη εστω και χωρις φιλους;)Η νομικη φετος εχει παααααααααααρα πολυ καλο υλικο:D
Να σε ρωτήσω,εμπιστευτικά τώρα που δεν μας βλέπει κανείς,όταν λες "πάραααααααααα πολύυυυυυυυυυυ καλό υλικό" εννοείς το "καλό υλικό" ή βλακείες? Όσο για τους φίλους, θα έχω και εγώ για την αρχή δυο συμμαθήτριες παρέα... Δεν ανησυχώ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marian

Νεοφερμένος

Η marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Πω πω τρομαξα λιγο ετσι οπως τα λέτε...εγω πάντως θα πάω με τους γονεις μου(ειμαι κοριτσι κ δεν εχω κλεισει τα 18:P)...εχω πάντως δεν θέλω να γραφτω σε κανέναν κόμμα...ελπίζω στο παιδαγωγικο να μην γινεται αυτος ο χαμος...γιαιτ δεν ξερω κ τι να κανω για να τους αποφυγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Να σε ρωτήσω,εμπιστευτικά τώρα που δεν μας βλέπει κανείς,όταν λες "πάραααααααααα πολύυυυυυυυυυυ καλό υλικό" εννοείς το "καλό υλικό" ή βλακείες? Όσο για τους φίλους, θα έχω και εγώ για την αρχή δυο συμμαθήτριες παρέα... Δεν ανησυχώ....

Εννοω το καλο υλικο;)Ευτυχως εχω φιλους στη νομικη και θα πηγαινω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Πω πω τρομαξα λιγο ετσι οπως τα λέτε...εγω πάντως θα πάω με τους γονεις μου(ειμαι κοριτσι κ δεν εχω κλεισει τα 18:P)...εχω πάντως δεν θέλω να γραφτω σε κανέναν κόμμα...ελπίζω στο παιδαγωγικο να μην γινεται αυτος ο χαμος...γιαιτ δεν ξερω κ τι να κανω για να τους αποφυγω...

φόρεσε ρούχα παραλλαγής :lol: μπορεί να μη σε προσέξουν :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marian

Νεοφερμένος

Η marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Βασικα σημερα μιλησα με μια φιλη μου και μου ειπε οτι αυτοι ειναι που θα σε βοηθησουν για την εγγραφη κ τα μαθηματα γιατι αν περιμένεις απο τ γραμματεια σώθηκες...δηλαδη γίνεται να με βοηθήσουν κ μετα να τους πω οκ ευχαριστω αλλα δεν θα γραφτω σ κομμα σας...δεν θα με αναγκάσουν μετα αφου με βοήθησαν..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Βασικα σημερα μιλησα με μια φιλη μου και μου ειπε οτι αυτοι ειναι που θα σε βοηθησουν για την εγγραφη κ τα μαθηματα γιατι αν περιμένεις απο τ γραμματεια σώθηκες...δηλαδη γίνεται να με βοηθήσουν κ μετα να τους πω οκ ευχαριστω αλλα δεν θα γραφτω σ κομμα σας...δεν θα με αναγκάσουν μετα αφου με βοήθησαν..?


Οχι δε θα σε αναγκασουν.Δεν τους εχεις υποχρεωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Δε με νοιαζει τι θα πουνε.... Θα παω με τον μπαμπακα μου...
Φοβουμαι μονος μου :'(









(πωπω αυτος ο ανθρωπος μου'χει σπασει τα νευρα να παμε μαζι για εγγραφη...Τι του λεμε τωρα ?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Βασικα σημερα μιλησα με μια φιλη μου και μου ειπε οτι αυτοι ειναι που θα σε βοηθησουν για την εγγραφη κ τα μαθηματα γιατι αν περιμένεις απο τ γραμματεια σώθηκες...δηλαδη γίνεται να με βοηθήσουν κ μετα να τους πω οκ ευχαριστω αλλα δεν θα γραφτω σ κομμα σας...δεν θα με αναγκάσουν μετα αφου με βοήθησαν..?
Δεν χρειάζεσαι βοήθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Δε με νοιαζει τι θα πουνε.... Θα παω με τον μπαμπακα μου...
Φοβουμαι μονος μου :'(









(πωπω αυτος ο ανθρωπος μου'χει σπασει τα νευρα να παμε μαζι για εγγραφη...Τι του λεμε τωρα ?)

Σιγά, εμείς είχαμε παιδί που όταν γράφτηκε στη σχολή, όλες τις δηλώσεις του τις έκανε η μαμά του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top