Εγγραφές και κόμματα

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
εγώ θα δώσω ένα παλιό δικό μου :P και αν μου πουν κάτσε να σου κάνω μια αναπάντητη να έχεις τον αριθμό μου θα πω ότι μου τελείωσε η μπαταρία και είναι κλειστό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Δώστε τους κανένα ροζ τηλέφωνο, ανοίχτε μια αποιαδήποτε εφημερίδα στις τελευταίες σελίδες και δώστε τους ένα από εκεί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Δώστε τους κανένα ροζ τηλέφωνο, ανοίχτε μια αποιαδήποτε εφημερίδα στις τελευταίες σελίδες και δώστε τους ένα από εκεί :P
Κ αυτοί δε θα καταλάβουν ότι δν είναι κινητό....:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Έχει και κανονικά κινητά ρε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Θα τους τελειωσεις και την καρτα ή θα υπερχρεωσεις τη συνδεση ετσι:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Εχουν πολλη πλακα παιδια!Σημερα που πηγα απο την εισοδο την εξωτερικη της σχολης με περιμεναν:PΚαλα κι εξυπηρετικα παιδια,δεν μπορω να πω...Τηλεφωνο δε ζητησαν και στην ουσια εκαναν τη δουλεια που επρεπε να κανουν οι ανικανοι της γραμματειας:down:Και ηταν και μια κουκλαρα:DΑλλα,ενταξει,τηλεφωνα δε ζητησαν,μην ανησυχειτε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Εχουν πολλη πλακα παιδια!Σημερα που πηγα απο την εισοδο την εξωτερικη της σχολης με περιμεναν:PΚαλα κι εξυπηρετικα παιδια,δεν μπορω να πω...Τηλεφωνο δε ζητησαν και στην ουσια εκαναν τη δουλεια που επρεπε να κανουν οι ανικανοι της γραμματειας:down:Και ηταν και μια κουκλαρα:DΑλλα,ενταξει,τηλεφωνα δε ζητησαν,μην ανησυχειτε;)

αν υπάρχουν κούκλοι και κουκλάρες τότε μας συμφέρει να τους δίνουμε τα τηλέφωνά μας καλέ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Πηγα και εγω σημερα να γραφτω στα Γιαννενα...Τελικα δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα...Απλα οταν συμπληρωνα τα χαρτια ειχα απο πανω μου ΔΑΠιτες ΠΑΣΠιτες ΕΑΑΚιτες κτλ και οτι ηθελα τους ρωταγα και μου απαντουσαν αμεσως...Μεχρι και στο ιατρειο με συνοδευσαν ... Στο τελος τους ειπα ενα ευχαριστω και οταν ζητησαν τηλ και τους ειπα οτι δε μπορω να τους το δωσω εξαφανιστηκαν ολοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Πηγα και εγω σημερα να γραφτω στα Γιαννενα...Τελικα δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα...Απλα οταν συμπληρωνα τα χαρτια ειχα απο πανω μου ΔΑΠιτες ΠΑΣΠιτες ΕΑΑΚιτες κτλ και οτι ηθελα τους ρωταγα και μου απαντουσαν αμεσως...Μεχρι και στο ιατρειο με συνοδευσαν ... Στο τελος τους ειπα ενα ευχαριστω και οταν ζητησαν τηλ και τους ειπα οτι δε μπορω να τους το δωσω εξαφανιστηκαν ολοι :P

Ακριβως!Αμα εισαι χαλαρος ετσι ειναι:PΒεβαια εγω θα χρειαστει να ξαναπαω μεθαυριο γιατι δεν ολοκληρωθηκε η εγγραφη μου,αλλα θα πεσει και παλι γελιο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Παντως εμενα περσυ δεν με ενοχλησε κανενας απολυτως,δεν ξερω γιατι..γενικα τα διαφορα γινονται στην Αθηνα-Θεσσαλονικη πιο συχνα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Πηγα και εγω σημερα να γραφτω στα Γιαννενα...Τελικα δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα...Απλα οταν συμπληρωνα τα χαρτια ειχα απο πανω μου ΔΑΠιτες ΠΑΣΠιτες ΕΑΑΚιτες κτλ και οτι ηθελα τους ρωταγα και μου απαντουσαν αμεσως...Μεχρι και στο ιατρειο με συνοδευσαν ... Στο τελος τους ειπα ενα ευχαριστω και οταν ζητησαν τηλ και τους ειπα οτι δε μπορω να τους το δωσω εξαφανιστηκαν ολοι :P

τελικά στο ιατρείο τι σου έκαναν;είναι στις β' φοιτητικές εστίες όπως γράφουν οι οδηγίες;είχες βγάλει από πριν ακτινογραφία και τους την πήγες ή έβγαλες εκεί; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Ακτινογραφια την ειχα παρει μαζι μου... Το ιατρειο ειναι εκει που λενε οι οδηγιες (δεν ειχα καταλαβει ενας φιλος μ με πηγε :P) αλλα γινεται τσιπιτανας απο τον κοσμο...Πας μεσα κοιταζει ο αλλος εξωνυχιστικα την ακτινογραφια σου για 10 δευτερολεπτα (:P) και σε ρωταει αν εχεις καποιο προβλημα υγειας...Λες οχι σου βαζει μια υπογραφη και εισαι οκ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
βασικα ηταν τοσο καλοι που εγω αισθανομαι ασχημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Ακτινογραφια την ειχα παρει μαζι μου... Το ιατρειο ειναι εκει που λενε οι οδηγιες (δεν ειχα καταλαβει ενας φιλος μ με πηγε :P) αλλα γινεται τσιπιτανας απο τον κοσμο...Πας μεσα κοιταζει ο αλλος εξωνυχιστικα την ακτινογραφια σου για 10 δευτερολεπτα (:P) και σε ρωταει αν εχεις καποιο προβλημα υγειας...Λες οχι σου βαζει μια υπογραφη και εισαι οκ ;)
Βασικα απ'οτι ξερω δεν ειναι αναγκη να τους πας την ακτινογραφια,απλα τη γνωματευση οτι εισαι οκ.
-----------------------------------------
Αν διαβασετε εδω https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=40868&page=4 θα δειτε τι εγινε σημερα που πηγα να γραφτω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
καλα παντως εγω πηγα χθες στην ασοεε να γραφτω και το τι περασα δεν λεγεται.με επιασαν παο την πλατεια βικτωριας και με πηγαν στην ασοεε οπου με περικυκλωσαν πανω απο 50 ατομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
καλα παντως εγω πηγα χθες στην ασοεε να γραφτω και το τι περασα δεν λεγεται.με επιασαν παο την πλατεια βικτωριας και με πηγαν στην ασοεε οπου με περικυκλωσαν πανω απο 50 ατομα

Αυτά είναι! Εγώ την Τρίτη θα το νιώσωωω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Αυτά είναι! Εγώ την Τρίτη θα το νιώσωωω. :D
ασε σου ευχομαι να μην το περασεις τοσο εντονα.ειχα μεινει και δεν ηξερα τι να κανω...βεβαια ειναι ολοι ευγενικοτατοι και αυτο σωζει καπως την κατασταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
ασε σου ευχομαι να μην το περασεις τοσο εντονα.ειχα μεινει και δεν ηξερα τι να κανω...βεβαια ειναι ολοι ευγενικοτατοι και αυτο σωζει καπως την κατασταση

Χε χαβαλέ πιστεύω θα έχει θα πω εντυπώσεις την Τρίτη. Εσύ τους είπες πως δεν ενδιαφέρεσαι ή τίποτα τέτοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top