Εγγραφές και κόμματα

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Χε χαβαλέ πιστεύω θα έχει θα πω εντυπώσεις την Τρίτη. Εσύ τους είπες πως δεν ενδιαφέρεσαι ή τίποτα τέτοιο;
δεν ειπα τιποτα.αφου ηθελαν να με βοηθησουν τους αφησα αλλα ηταν τοσοι πολλοι που μαλωναν ποιος θα με παρει αλλωστε δεν σου συστηνονται λεγοντας σου ειμαι απο το ταδε κομμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Εμένα με βίασαν. Ρε συ kotso πως σε έπιασαν δηλαδή? Σε τραβούσαν? Μιλιά δεν έχεις να τους πείς ότι είναι ενοχλητικοί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
οταν λεω με επισασαν εννοω οτι με πηραν απο πισω και οτι ερχοντουσαν ενας σωρος ατομα να μου συστηθουν,δεν μπορουσα να τους παρω απ τα μουτρα και να τους διωξω,αλλωστε χρειαζομουν την βοηθεια τους.απλα σε μια στιγμη η κατασταση βγηκε λιγο εκτος ελεγχου και εκει με ψιλοταβουσαν.στο τελος με τραβηξε μια κοπελια και εκει τελειωσε η κατασταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
οταν λεω με επισασαν εννοω οτι με πηραν απο πισω και οτι ερχοντουσαν ενας σωρος ατομα να μου συστηθουν,δεν μπορουσα να τους παρω απ τα μουτρα και να τους διωξω,αλλωστε χρειαζομουν την βοηθεια τους.απλα σε μια στιγμη η κατασταση βγηκε λιγο εκτος ελεγχου και εκει με ψιλοταβουσαν.στο τελος με τραβηξε μια κοπελια και εκει τελειωσε η κατασταση.

Τελικά σε βοήθησαν ή μόνο σε πήγαιναν καροτσάκι;;; Αν είναι να ξέρω να δεχθώ τη βοήθεια τους. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
καλα παντως εγω πηγα χθες στην ασοεε να γραφτω και το τι περασα δεν λεγεται.με επιασαν παο την πλατεια βικτωριας και με πηγαν στην ασοεε οπου με περικυκλωσαν πανω απο 50 ατομα
Εδω σου λεω επαιξαν ξυλο μπροστα μου!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas157

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
προβλέπω γέλιο λοιπόν την Παρασκευή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Τελικά σε βοήθησαν ή μόνο σε πήγαιναν καροτσάκι;;; Αν είναι να ξέρω να δεχθώ τη βοήθεια τους. :P

Δεν χρειάζεσαι βοήθεια ... Απλά μπάινεις πηγαίνεις αριστερά όποου είναι η γραμματείες και κάνεις εγγραφή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
πήγα και εγώ σήμερα με τον father...έριξα ένα γέλιο ρε παιδιά...που λέτε πάω στη γραμματεία (απ'έξω την είχαν στήσει οι ΔΑΠίτες) και μου δίνει ο κυριούλης εκεί ένα φάκελο με όσα χαρτιά πρέπει να συμπληρώσω και έπρεπε να περάσω από "ιατρικές εξετάσεις", οπότε μου λέει θα σου πουν τα παιδιά έξω που πρέπει να πας και γυρνάει και τους λέει "Τσακάλιααααα, δείξτε στην κοπέλα που πρέπει να πάει" :lol: μόνο που δεν κατουρήθηκα στα γέλια...και μετά όταν ξαναπήγα στη γραμματεία παρατήρησα ότι γενικά τους αποκαλούσε τσακάλια :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποπακι

Νεοφερμένος

Η ποπακι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
οντως παιδια αυτο που γινεται εχει πολυ φαση...ειχα παει και εγω στα για εγγραφη και ολοι ηθελαν να με εξυπηρετησουν μα καλα λεω τοσο ευγενικοι ειναι ολοι εδω?λιγο αργοτερα γνωρισα μια κοπελα και μ εδωσε ενα φυλλαδιο απο το κομμα της και μ ειπε να παω και σε ενα φεστιβαλ που διοργανωνανε....γινεται να σε γραψουν χωρισ να το ξερεισ?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
οντως παιδια αυτο που γινεται εχει πολυ φαση...ειχα παει και εγω στα για εγγραφη και ολοι ηθελαν να με εξυπηρετησουν μα καλα λεω τοσο ευγενικοι ειναι ολοι εδω?λιγο αργοτερα γνωρισα μια κοπελα και μ εδωσε ενα φυλλαδιο απο το κομμα της και μ ειπε να παω και σε ενα φεστιβαλ που διοργανωνανε....γινεται να σε γραψουν χωρισ να το ξερεισ?:)

Με την καμια ομως, διοτι εαν θα γραφτεις πρεπει να το θελεις και εσυ και να γινει και ψηφοφορια απο τα υπαρχοντα μελη του κομματος που ανοικουν στη σπουδαζουσα νεολαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Μωρέ κρατάτε καμιά πισινή... Όταν ήμουν πρωτοετής, ε, για την εμπειρία πήγα στις φοιτητικές του Μαΐου... Αφού λοιπόν ψήφισα, βγήκα έξω και συνάντησα ένα φιλαράκι... αφού χαιρετηθήκαμε του λέω:"Έβαλες υποψηφιότητα ε? Σε ψήφισα πάντως" και μου απαντάει:"Εγώ?" :D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Μωρέ κρατάτε καμιά πισινή... Όταν ήμουν πρωτοετής, ε, για την εμπειρία πήγα στις φοιτητικές του Μαΐου... Αφού λοιπόν ψήφισα, βγήκα έξω και συνάντησα ένα φιλαράκι... αφού χαιρετηθήκαμε του λέω:"Έβαλες υποψηφιότητα ε? Σε ψήφισα πάντως" και μου απαντάει:"Εγώ?" :D:lol:
:!: Σοβαρα??χαχα φανταζομαι την αντιδραση του φιλου σου...θα παθε πλακα ο ανθρωπος...ε δεν ειναι και λιγο αυτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Βγηκε τελικα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Πήγα και εγώ σήμερα στην ΑΣΣΟΕ. Εντάξει ήρεμα τα πράγματα, τα περίμενα χειρότερα. Ξύλο δεν έπεσε απ' όσο είδα όσο ήμουν, μόνο κάτι σπρωξίματα και φωνές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Ειχα παει και γω την Παρασκευη και γινοταν της τρελης. Ολοι θελουν να ''βοηθησουν'' με αποτελεσμα να γινονται απιστευτα φορτικοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimkoul

Νεοφερμένος

Ο Dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
κιεγω σημερα με f0rgott3n ημουν.ξυλο οχι αλλα παραλιγο να δουμε.σπρωξιματα και φωνες ποιος θα μας "βοηθησει".παντως καταφεραμε μας εβαλαν μεσα και τελειωσαμε.ωραια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

san_zoulapi

Νεοφερμένος

Ο san_zoulapi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Εε! Τι σαπια πραγματα ειναι αυτα ρε....Παω εγω προχθες μες τη τρελη χαρα για την εγγραφη μου, γνωριζοντας στο περιπου πως ειναι η ολη κατασταση, προετοιμασμενος να μ την πεσει το 2μετρο το ξανθο η δαπιτισα και.....μουφα! Ολοι αγορια....Πολιτεχνειο μας εταζαν, φατε τα τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Χαχα,τι περιμενες?:PΣιγα μη σου ριχναν απο διπλα και τη Σκλεναρικοβα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Huntress

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Χαχα,τι περιμενες?:PΣιγα μη σου ριχναν απο διπλα και τη Σκλεναρικοβα
Στο ΑΠΘ πάντως ήδη από το πεζοδρόμιο στην Εγνατία προσπαθούν να σε διπλαρώσουν...Τους 2 πρώτους τους απέφυγα,αλλά η 3η με βούτηξε τελικά και με πήγε στη γραμματεία(εν τω μεταξύ όλοι ΔΑΠίτες...),που στο κάτω κάτω γνώριζα πώς να πάω.
Η αλήθεια βέβαια είναι ότι ξεμπέρδεψα αμέσως καθώς μου συμπλήρωσαν όλα τα χαρτιά(φυσικά έπρεπε να μείνω στο ''γκισέ'' τους)και γνωρίστηκα με τους περισσοτερους από αυτούς(2-3 ονόματα συγκράτησα:P).Μία κοπελιά που μου έδωσε και το τηλέφωνό της μέσα στην όλη φάση με ρωτάει:Θα είσαι μόνη σου στη σχολή?και εγώ της απαντώ:Ναι,οι φίλοι μου είναι σε διαφορετικές σχολές(τι το ήθελα...)και ολοκληρώνει:Δεν πειράζει,μη στενοχωριέσαι,τώρα έχεις εμάς!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy13

Νεοφερμένος

Ο Jimmy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Ειχα παει και γω την Παρασκευη και γινοταν της τρελης. Ολοι θελουν να ''βοηθησουν'' με αποτελεσμα να γινονται απιστευτα φορτικοι.


Και εσύ την Παρασκευή; Σε τί τμήμα είσαι; Τί ωρα πήγες; Κι εγώ, τότε..........
Από το σταθμό του τρένου που με ΄"παρέλαβαν" μέχρι τη γραμματεία, έριξα το γέλιο της αρκούδας.Στην αρχή τα κλασσικά: ερωτήσεις για όνομα, πόλη κλπ κλπ Μετά αρχίζουν να σε τραβάνε από εδώ και από εκεί ( τους τραβάς και εσύ για να βγάλεις το άχτι σου!),μέχρι που σε πάνε να γραφτείς.Εκει γίνεται ο χαμός.Ένα αγόρι και ένα κορίτσι με είχαν πιάσει σαν σωματοφύλακες και λέγαν στους άλους να κάνουν άκρη να περάσω.Το γέλιο......Προσπάθησαν βέβαια να με πάνε από άλλη είσοδο ή να μου δώσουν κάτι υπευθύνες δηλώσεις δε ξέρω και εγώ γιατί, αλλά γέλιο-γέλιο εκεί τους έλεγα εγώ τι θέλω να κάνω.Τέσπα αφού ενεγγράφησα με ξενάγησε ένα ευγενέστατο κορίτσι, έφυγα.Η φάση ήταν ότι όταν ρώταγα για τα κόμματα μου λέγαν από που είναι και μετά πως δεν χρειαζόταν να ασχοληθώ με αυτά από τώρα...........!Πλάκα, πλάκα αν δεν ήταν αυτοί/ές θα έκανα κάνα χρόνο να βρω τη σχολή (που λέει ο λόγος).........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top