Εγγραφές Πρωτοετών 2021

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Το πανεπιστήμιο της Κρήτης παντως,έβγαλε ανακοίνωση για εγγραφές,για τα χαρτιά που χρειάζονται και ορισμένα τμήματα έβγαλαν και το προγραμμα σπουδών!
 

Vickyoustgl

Νεοφερμένος

Η Vickyoustgl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων (αγωγης κ φροντιδασ)ακόμη δεν έβγαλε τίποτα σχετικά με δικαιολογητικά κτλ .Το μόνο που ξέρω σίγουρα επικοινωνώντας με τη γραμματεία μου είπαν πως μπορώ να τα στείλω κιόλας και δεν είναι απαραίτητη η φυσική παρουσία.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Ή σχολή μου, ιατρική Λάρισας έχει σήμερα ανακοίνωση με τά δικαιολογητικά για εγγραφή πρωτοετών, όχι επικυρωμένα
Οικονομικό ΑΠΘ και πολιτικών μηχανικών Ξάνθη,τα αδέλφια μου τίποτα ακόμα
Εσείς;
 

Machris

Νεοφερμένος

Ο Machris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εμας το απθ δεν ανακοινωσε τιποτα μεχρι στιγμης
 

Vickyoustgl

Νεοφερμένος

Η Vickyoustgl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Ή σχολή μου, ιατρική Λάρισας έχει σήμερα ανακοίνωση με τά δικαιολογητικά για εγγραφή πρωτοετών, όχι επικυρωμένα
Οικονομικό ΑΠΘ και πολιτικών μηχανικών Ξάνθη,τα αδέλφια μου τίποτα ακόμα
Εσείς;
Και μείς ακόμη περιμένουμε ανακοίνωση από το αγωγής κ φροντίδας Ιωαννίνων σχετικά με τα δικαιολογητικά.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Παιδια μην σας πιανει τρελα με τις γραμματειες σας , σιγα σιγα ολα θα γινουν.
Τωρα τα πανεπιστημια εχουν αλλα παλουκια για γυαλίσουν , ψαχνουν να βρουν σεκιουριταδες και ενα ενα τραβανε τα μαθηματα πισω. Αντε να δουμε ποτε και πως θ'αρχισουν?
 
Τελευταία επεξεργασία:

PanMoonlight

Νεοφερμένος

Ο PanMoonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Το γαλλικό τμήμα του ΑΠΘ έβγαλε το πρόγραμμα ♥️ Ακόμα δεν υπάρχει κάποια ανακοίνωση για δικαιολογιτικά αλλά τα μαθήματα αρχίζουν την άλλη Δευτέρα κανονικά. Η γραμματεία μας είπε μέσα από την ιστοσελίδα θα βγουν οι απαραίτητες πληροφορίες.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
εγώ το μόνο που έκανα ήταν η εγγραφή στο υπουργείο Παιδείας! τι άλλο κάνουμε? στο e class και σε όλα αυτά πότε κάνουμε λογαριασμό? σας έστειλαν κωδικούς ή αριθμό μητρώου? εμένα δεν μου έστειλαν τίποτα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εγώ το μόνο που έκανα ήταν η εγγραφή στο υπουργείο Παιδείας! τι άλλο κάνουμε? στο e class και σε όλα αυτά πότε κάνουμε λογαριασμό? σας έστειλαν κωδικούς ή αριθμό μητρώου? εμένα δεν μου έστειλαν τίποτα
στο ΕΚΠΑ είμαι
 

PanMoonlight

Νεοφερμένος

Ο PanMoonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
εγώ το μόνο που έκανα ήταν η εγγραφή στο υπουργείο Παιδείας! τι άλλο κάνουμε? στο e class και σε όλα αυτά πότε κάνουμε λογαριασμό? σας έστειλαν κωδικούς ή αριθμό μητρώου? εμένα δεν μου έστειλαν τίποτα
Ούτε εμείς αλλά στην γραμματεία είπαν ότι θα μας στείλουν κωδικό στο κινητό για τα επόμενα βήματα και ότι μόλις χθες του ήρθε η λίστα με τα ονόματά μας για την εγγραφή.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Ούτε εμείς αλλά στην γραμματεία είπαν ότι θα μας στείλουν κωδικό στο κινητό για τα επόμενα βήματα και ότι μόλις χθες του ήρθε η λίστα με τα ονόματά μας για την εγγραφή.
Εγώ έστειλα email αλλά μου είπανε ότι θα βγει ενημέρωση για τα δικαιολογητικά, βέβαια έστειλα πριν τέσσερις μέρες... Δηλώσεις μαθημάτων, πάσο και όλα αυτά πότε τα κάνουμε?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ έστειλα email αλλά μου είπανε ότι θα βγει ενημέρωση για τα δικαιολογητικά, βέβαια έστειλα πριν τέσσερις μέρες... Δηλώσεις μαθημάτων, πάσο και όλα αυτά πότε τα κάνουμε?
Όποιος είναι ΕΚΠΑ έκανε λογαριασμό στο webadm?
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
εγώ το μόνο που έκανα ήταν η εγγραφή στο υπουργείο Παιδείας! τι άλλο κάνουμε? στο e class και σε όλα αυτά πότε κάνουμε λογαριασμό? σας έστειλαν κωδικούς ή αριθμό μητρώου? εμένα δεν μου έστειλαν τίποτα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


στο ΕΚΠΑ είμαι
Δεσ ανακοινώσεις του τμήματος σου εμάς στο παδα μας ζήτησαν κάποια χαρτιά
τωρα που μπορείς αποθηκευσε την αίτηση εγγραφής για να την εκτυπώσεις
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Δεσ ανακοινώσεις του τμήματος σου εμάς στο παδα μας ζήτησαν κάποια χαρτιά
τωρα που μπορείς αποθηκευσε την αίτηση εγγραφής για να την εκτυπώσεις
εννοείς όταν ολοκληρώνεις την αίτηση και σου βγάζει από κάτω εκτύπωση? που έχει αριθμό πρωτοκόλλου? την έχω εκτυπώσει αυτή... δεν έχει βγεί καμία ανακοίνωση στη σχολή μου
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
εννοείς όταν ολοκληρώνεις την αίτηση και σου βγάζει από κάτω εκτύπωση? που έχει αριθμό πρωτοκόλλου? την έχω εκτυπώσει αυτή... δεν έχει βγεί καμία ανακοίνωση στη σχολή μου
Νταξει αφού το έχεις κάνει αυτό , υπομονή
Πάρε και τηλ κάποια στιγμή να μάθεις
 

DrakeLivelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrakeLivelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Γραμματεια Ιατρικης ΑΠΘ
Στο σαιτ ελεγε οτι ειναι ανοικτη 12-13:30
Πηγα 13:05
Επιγραφες με κατευθυναν στις θυριδες
Κλειστες οι θυριδες
Χειρογραφες επιγραφες ελεγαν οτι η γραμματεια κλεινει στις 13:00
Καποιες γυναικες περασαν, μπηκαν στο δωματιο της γραμματειας κι εξαφανιστηκαν
Οι γυναικες αρχισαν να ανταλλασουν συνταγες για γεμιστα
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Γραμματεια Ιατρικης ΑΠΘ
Στο σαιτ ελεγε οτι ειναι ανοικτη 12-13:30
Πηγα 13:05
Επιγραφες με κατευθυναν στις θυριδες
Κλειστες οι θυριδες
Χειρογραφες επιγραφες ελεγαν οτι η γραμματεια κλεινει στις 13:00
Καποιες γυναικες περασαν, μπηκαν στο δωματιο της γραμματειας κι εξαφανιστηκαν
Οι γυναικες αρχισαν να ανταλλασουν συνταγες για γεμιστα
Καλωσορίσατε στον υπέροχο κόσμο των πανεπιστημιακών γραμματειών. Για να κλέψω μια παρομοίωση οι εξυπηρετικές γραμματείες στα ελληνικά πανεπιστήμια είναι σαν το τέρας του Λοχ Νες, όλοι έχουν ακούσει για αυτές αλλά κανείς δεν τις έχει δει.
ΥΓ. Οι συνταγές είναι καλές στη δικιά μου, πολλά χρόνια πριν, διάβαζαν αρλεκιν και λοιπά βιβλία περιπτέρου. Το πρόβλημα μου δεν είναι το τι διάβαζαν αλλά ότι την ίδια ώρα σου έλεγαν να περάσεις άλλη μέρα
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Καλωσορίσατε στον υπέροχο κόσμο των πανεπιστημιακών γραμματειών. Για να κλέψω μια παρομοίωση οι εξυπηρετικές γραμματείες στα ελληνικά πανεπιστήμια είναι σαν το τέρας του Λοχ Νες, όλοι έχουν ακούσει για αυτές αλλά κανείς δεν τις έχει δει.
ΥΓ. Οι συνταγές είναι καλές στη δικιά μου, πολλά χρόνια πριν, διάβαζαν αρλεκιν και λοιπά βιβλία περιπτέρου. Το πρόβλημα μου δεν είναι το τι διάβαζαν αλλά ότι την ίδια ώρα σου έλεγαν να περάσεις άλλη μέρα
στα e class και σε όλα τα συναφή πότε κάνουμε εγγραφή? δεν έχω ιδέα ... μετά την εγγραφή στο υπουργείο τι κάνουμε?
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
στα e class και σε όλα τα συναφή πότε κάνουμε εγγραφή? δεν έχω ιδέα ... μετά την εγγραφή στο υπουργείο τι κάνουμε?
Κοιτάς τις ανακοινώσεις να δεις τι δικαιολογητικά θα πρέπει να στείλεις για να ολοκληρωθεί η εγγραφή. Για το eclass κλπ. Χρειάζονται κωδικοί που θα σου φτιάξουν από τη σχολή ή θα σου στείλουν οδηγίες για το πώς θα τους κάνεις. Αυτά τα κάνει η γραμματεία ή αναρτα τις σχετικές ενημερώσεις. Οπότε κοιτάς τις ανακοινώσεις και περιμένεις.
 

pacheiko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pacheiko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Παιδιά ηρεμία, δεν πρόκεται να γίνει κάτι και να μην σας το πουν. Δεν τα κρατάνε μυστικά. Απλά είναι λίγο χελώνες. Υπομονή. Μην βιάζεστε.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Τόση ανοργανωσια!!
Ιατρική ΑΠΘ, σήμερα το πρώτο μάθημα,οι εγγραφές δεν ξεκίνησαν καν
Εγώ το παρακολούθησα και ας έχω κάνει εγγραφή στην Λάρισα και ελπίζω ότι παίρνω μετεγγραφή στην Θεσσαλονίκη
Τρελό ε;;;;
Τόσος κόπος για να περάσουμε στα τρελοκομεία😂😂😂😂
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Τόση ανοργάνωτος!!!
Ιατρική ΑΠΘ, σήμερα το πρώτο μάθημα,οι εγγραφές δεν ξεκίνησαν καν
Εγώ το παρακολούθησα και ας έχω κάνει εγγραφή στην Λάρισα και ελπίζω ότι παίρνω μετεγγραφή στην Θεσσαλονίκη
Τρελό ε;;;;
Τόσος κόπος για να περάσουμε στα τρελοκομεία😂😂😂😂
τι εννοείς το πρώτο μάθημα? βασικά πώς το παρακολουθησες? δια ζώσης?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top