Εγγραφές Πρωτοετών 2021

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
σας έστειλαν κάποιο κωδικό η σχολή ή το υπουργείο? εμένα δεν μου έστειλαν τίποτα ούτε βγήκε ανακοίνωση ακόμα... εγώ απλώς περιμένω?
Είχε ανακοίνωση για το μάθημα που σέ μία φόρμα έβαζες τά στοιχεία και αν είσαι εμβολιασμενος, χωρίς κωδικούς
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
Είχε ανακοίνωση για το μάθημα που σέ μία φόρμα έβαζες τά στοιχεία και αν είσαι εμβολιασμενος, χωρίς κωδικούς
α για την ιατρική πρέπει μόνο εμβολιασμένοι? εμένα το ΕΚΠΑ δεν έβγαλε τίποτα:(
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Είχε ανακοίνωση για το μάθημα που σέ μία φόρμα έβαζες τά στοιχεία και αν είσαι εμβολιασμενος, χωρίς κωδικούς
πολυ μ'αρεσει αυτο που δεν ζητανε αριθμο μητρωου, ευχομαι και οι αλλες να κανουν το ιδιο

α για την ιατρική πρέπει μόνο εμβολιασμένοι? εμένα το ΕΚΠΑ δεν έβγαλε τίποτα:(
Για τις ιατρικες ισχυει οτι και για ολες τις αλλες , θελουν εμβολιο, νοσηση ή rapid test.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τόση ανοργανωσια!!
Ιατρική ΑΠΘ, σήμερα το πρώτο μάθημα,οι εγγραφές δεν ξεκίνησαν καν
Εγώ το παρακολούθησα και ας έχω κάνει εγγραφή στην Λάρισα και ελπίζω ότι παίρνω μετεγγραφή στην Θεσσαλονίκη
Τρελό ε;;;;
Τόσος κόπος για να περάσουμε στα τρελοκομεία😂😂😂😂
Ναλα ποιοι ελεγξαν τα χαρτια? ή δεν ελεγξαν?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
πολυ μ'αρεσει αυτο που δεν ζητανε αριθμο μητρωου, ευχομαι και οι αλλες να κανουν το ιδιο


Για τις ιατρικες ισχυει οτι και για ολες τις αλλες , θελουν εμβολιο, νοσηση ή rapid test.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ναλα ποιοι ελεγξαν τα χαρτια? ή δεν ελεγξαν?
Δεν έλεγξαν τίποτα!!!!!!
Αφού δεν γραφτηκαμε, πώς θά ζητάνε κωδικούς
Ίσως αργότερα που θά έχουμε να ζητάνε
Άσε με προοπτική ΛΟΚ Ντάουν δεν ξέρω τί θά γίνει Θεσσαλονίκη
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Δεν έλεγξαν τίποτα!!!!!!
Αφού δεν γραφτηκαμε, πώς θά ζητάνε κωδικούς
Ίσως αργότερα που θά έχουμε να ζητάνε
Άσε με προοπτική ΛΟΚ Ντάουν δεν ξέρω τί θά γίνει Θεσσαλονίκη
Σωστα τι να ελεγξεις απο ''μη υπαρχοντες''? μονο παλιους ,ευχομαι να συνεχισουν ετσι
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
Ανακοινωση σχετικα με τι? να σου πουν ελα στο αμφιθεατρο? δεν θα βγει.
Η Ναλα σωστα το προχωρησε, θαραλεα.
εννοώ να μου στείλουν κάποιον κωδικό, να βγάλουν ανακοίνωση για τα δικαιολογητικά.... εγώ εκτός από την εγγραφή δεν κάνω τίποτα άλλο?
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
εννοώ να μου στείλουν κάποιον κωδικό, να βγάλουν ανακοίνωση για τα δικαιολογητικά.... εγώ εκτός από την εγγραφή δεν κάνω τίποτα άλλο?
Εμένα το παδα έβγαλε ανακοίνωση τι δικαιολογητικά θέλουν ( εκτύπωση αίτησης εγγραφής , φωτό , φωτ ταυτότητας )
Και ηλεκτρονικά και ταχυδρομικώς
Ηλεκτρονικά για να το κάνουμε πρέπει να μας στείλουν τους κωδικούς (μέχρι αύριο ξέρω γω )
{κανονικά μετά τα δικαιολογητικά έδιναν κωδικούς }

και μας ανέβασαν ανακοίνωση να κάνουμε εγγραφή στα μαθήματα στο εκλας
Χωρίς να έχουμε ακόμα κωδικούς 👏🏻👏🏻
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
εννοώ να μου στείλουν κάποιον κωδικό, να βγάλουν ανακοίνωση για τα δικαιολογητικά.... εγώ εκτός από την εγγραφή δεν κάνω τίποτα άλλο?
Προφανως ως εγγραφη εννοεις την ηλεκτρονικη? Οχι θα πρεπει να κανεις και αυτα που θα σου πουνε , δηλαδη να στειλεις τα χαρτια που θα ζητησουν.
Το θεμα ειναι οτι εσυ οπως και ολοι μας ειμαστε αδυναμοι να ορισουμε τις εξελιξεις, μονο να περιμενουμε τις ανακοινωσεις τους.
Οταν αυτα ολοκληρωθουν θα σου στειλουν κωδικους στο κινητο σου. Το δικο μου ιδρυμα ειπε οτι θα ολοκληρωσει μεχρι 15 οκτωβριου, τα μαθηματα ομως τα αρχιζει 4 οκτωβριου.
Τωρα θα πρεπει να διεκδικησεις και το δικο σου καλο περα απο τα τυπικα και αυτο ειναι να παρακολουθησεις μαθημα. Πηγαινε χωσου στα αμφιθεατρα , αυτοι γνωριζουν οτι δεν μπορει να εισαι γραμμενη και παρακολουθα. Και αμα σ'αρεσει ξαναπηγαινε.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Εμένα το παδα έβγαλε ανακοίνωση τι δικαιολογητικά θέλουν ( εκτύπωση αίτησης εγγραφής , φωτό , φωτ ταυτότητας )
Και ηλεκτρονικά και ταχυδρομικώς
Ηλεκτρονικά για να το κάνουμε πρέπει να μας στείλουν τους κωδικούς (μέχρι αύριο ξέρω γω )
{κανονικά μετά τα δικαιολογητικά έδιναν κωδικούς }

και μας ανέβασαν ανακοίνωση να κάνουμε εγγραφή στα μαθήματα στο εκλας
Χωρίς να έχουμε ακόμα κωδικούς 👏🏻👏🏻
Εγώ τά έστειλα στην σχολή μου ηλεκτρονικά στο μέιλ τους, δεν χρειάζονται κωδικοί, ιατρική Λάρισας είμαι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τό οικονομικών ΑΠΘ έβγαλε έναρξη μαθημάτων στις 11 Οκτωβρίου, άντε να δούμε, είναι ο αδελφός μου
Εγγραφές ακόμα
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
Προφανως ως εγγραφη εννοεις την ηλεκτρονικη? Οχι θα πρεπει να κανεις και αυτα που θα σου πουνε , δηλαδη να στειλεις τα χαρτια που θα ζητησουν.
Το θεμα ειναι οτι εσυ οπως και ολοι μας ειμαστε αδυναμοι να ορισουμε τις εξελιξεις, μονο να περιμενουμε τις ανακοινωσεις τους.
Οταν αυτα ολοκληρωθουν θα σου στειλουν κωδικους στο κινητο σου. Το δικο μου ιδρυμα ειπε οτι θα ολοκληρωσει μεχρι 15 οκτωβριου, τα μαθηματα ομως τα αρχιζει 4 οκτωβριου.
Τωρα θα πρεπει να διεκδικησεις και το δικο σου καλο περα απο τα τυπικα και αυτο ειναι να παρακολουθησεις μαθημα. Πηγαινε χωσου στα αμφιθεατρα , αυτοι γνωριζουν οτι δεν μπορει να εισαι γραμμενη και παρακολουθα. Και αμα σ'αρεσει ξαναπηγαινε.
μα για τα χαρτιά που πρέπει να στείλω δεν έβγαλαν καμία ανακοίνωση...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

μα για τα χαρτιά που πρέπει να στείλω δεν έβγαλαν καμία ανακοίνωση...
εγώ έστειλα email σήμερα το πρωί και μου είπαν ότι αναμένουν την εγκύκλιο του υπουργείου Παιδείας...
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Εγώ τά έστειλα στην σχολή μου ηλεκτρονικά στο μέιλ τους, δεν χρειάζονται κωδικοί, ιατρική Λάρισας είμαι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τό οικονομικών ΑΠΘ έβγαλε έναρξη μαθημάτων στις 11 Οκτωβρίου, άντε να δούμε, είναι ο αδελφός μου
Εγγραφές ακόμα
Ναι εμάς για ηλεκτρονικά θέλουν να μπούμε σε πλατφόρμα του ΠΑΔΑ και για την είσοδο θελουμε τους κωδικούς πρώτα
Δεν ξέρω γιατί τα άλλαξαν φέτος
Αλλά είπαν μέχρι αύριο θα έχουμε κωδικούς (εδώ και μέρες το είπαν ) αλλά δεν ήρθε τίποτα σε κανέναν μας
Εγώ Βιοιατρικων ΠΑΔΑ
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
Ναι εμάς για ηλεκτρονικά θέλουν να μπούμε σε πλατφόρμα του ΠΑΔΑ και για την είσοδο θελουμε τους κωδικούς πρώτα
Δεν ξέρω γιατί τα άλλαξαν φέτος
Αλλά είπαν μέχρι αύριο θα έχουμε κωδικούς (εδώ και μέρες το είπαν ) αλλά δεν ήρθε τίποτα σε κανέναν μας
Εγώ Βιοιατρικων ΠΑΔΑ
στο e class ποιους κωδικούς θα βάλουμε? θα μας τους στείλουν?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
μα για τα χαρτιά που πρέπει να στείλω δεν έβγαλαν καμία ανακοίνωση...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


εγώ έστειλα email σήμερα το πρωί και μου είπαν ότι αναμένουν την εγκύκλιο του υπουργείου Παιδείας...
Να εισαι ευτυχης που σου απαντησαν στο εμαιλ.
Καθε τμημα ειναι ενας διαφορετικος κοσμος και πρατει οπως ξερει και μπορει. Μην επειρεαζεσαι απο αλλα τμηματα τι κανουν, πως το κανουν και ποτε το κανουν. Δειξε λιγο υπομονη και εμπιστοσυνη στο τμημα σου γιατι θα τα παιξεις. Δεν θα σε αφησει μισογραμμενη.

Στο e-class μπαινεις οταν παρεις κωδικους.
 

PanMoonlight

Νεοφερμένος

Ο PanMoonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Τελικά, τα ξενόγλωσσα τμήματα του ΑΠΘ (και μάλλον πολλά άλλα του ΑΠΘ?) θα ξεκινήσουν στις 11. Έχουν βγει τα προγράμματα τουλάχιστον.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
Να εισαι ευτυχης που σου απαντησαν στο εμαιλ.
Καθε τμημα ειναι ενας διαφορετικος κοσμος και πρατει οπως ξερει και μπορει. Μην επειρεαζεσαι απο αλλα τμηματα τι κανουν, πως το κανουν και ποτε το κανουν. Δειξε λιγο υπομονη και εμπιστοσυνη στο τμημα σου γιατι θα τα παιξεις. Δεν θα σε αφησει μισογραμμενη.

Στο e-class μπαινεις οταν παρεις κωδικους.
το πάσο και τα συγγράμματα πότε τα παίρνουμε?
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 534 μηνύματα.
το πάσο και τα συγγράμματα πότε τα παίρνουμε?
Αίτηση για πάσο γίνεται με τους κωδικούς της σχολής. Οι κωδικοί χρειάζονται και για την επιλογή βιβλίων από τον Εύδοξο. Πάντως μην περιμένετε ότι θα λάβετε τα βιβλία την πρώτη μέρα όπως στο σχολείο. Η διαδικασία θα καθυστερήσει.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top