Είναι το φαγητό της λέσχης ωραίο;

Τι γνώμη έχετε για το φαγητό της λέσχη σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 160)
  • Είναι τέλειο ανυπομονώ να ξαναπάω στην σχολή για να φάω

    Ψήφοι: 11 6.9%
  • Είναι αρκετά καλό δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτό

    Ψήφοι: 29 18.1%
  • Είναι καλό (δεν είναι και το τέλειο φαγητό αλλά εντάξει)

    Ψήφοι: 35 21.9%
  • Μέτριο προς το καλό άλλοτε μου αρέσει άλλοτε δε μου αρέσει

    Ψήφοι: 29 18.1%
  • Μέτριο προς το κακό (το τρώω μόνο και μόνο επειδή είναι φτηνό)

    Ψήφοι: 18 11.3%
  • Καθόλου ωραίο, το σιχαίνομαι (καλύτερα νηστικός παρά με αυτο το φαγητό)

    Ψήφοι: 11 6.9%
  • Δεν είμαι φοιτητής

    Ψήφοι: 27 16.9%

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Πρέπει να έχω παραξενεψει :P, αλλά σε γενικές γραμμές φέτος το φαγητό της λέσχης μου φάνηκε χάλια. Ειδικά ότι έχει σχέση με μακαρονοειδή, απαίσιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NimertiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NimertiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Στο εξωτικό Πάντειο πάντως ο,τι και αν έχω φάει με έχει πάει αίμα (και τις 2 φορές που πάτησα).
Επίσης μικρές μερίδες και άνοστες και αν δεν έχεις δωρεάν σίτιση πληρώνεις 4 ευρώ ενώ μπορείς με αυτά να φας ένα σάντουιτς της προκοπής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Για το φαγητο του ΕΚΠΑ καμια παρατηρηση? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Aπεφυγε. Ειδικα μετα την κριση που μειωθηκανε τα κονδυλια, καταλαβαινεις τι γινεται...τωρα αν εισαι απ αυτους που τρωνε σκουπιδια κ βγαινουν κ λενε τι καλο που ητανε, δεν εχω τι να σου πω. Σου προτεινω να παρεις ρομποτακι με χρονομετρο, το βαζεις το πρωι που φευγεις και κλεινει μονο του, οποτε το απογευμα εχεις ζεστο φαγητο οπως το θες εσυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Για το φαγητο του ΕΚΠΑ καμια παρατηρηση? :P

Το ΕΚΠΑ απο οσο ξερω εχει 3 εστιατορια ,1 στο κεντρο 1 στο γουδι και 1 στην πανεπιστημιουπολη στου ζωγραφου .Στο 3ο που παω το κακο ειναι οτι τις περισσοτερες φορες το φαι ειναι υπερβολικα υγιεινο(aka ανοστο-νοσοκομειακο) αλλα που και που βαζουν και καμια πιτσα .
Τηγανητα δεν υπαρχουν μονο ψητα(φουρνος) και βραστα . Τα γλυκα ειναι καπως καλυτερα.
Για τα αλλα 2 εστιατορια δν ξερω τι παιζει
Aπεφυγε. Ειδικα μετα την κριση που μειωθηκανε τα κονδυλια, καταλαβαινεις τι γινεται...τωρα αν εισαι απ αυτους που τρωνε σκουπιδια κ βγαινουν κ λενε τι καλο που ητανε, δεν εχω τι να σου πω. Σου προτεινω να παρεις ρομποτακι με χρονομετρο, το βαζεις το πρωι που φευγεις και κλεινει μονο του, οποτε το απογευμα εχεις ζεστο φαγητο οπως το θες εσυ.

απο ποιοτητα κομπλε ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariloublublu

Νεοφερμένος

Η mariloublublu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
για του πανεπιστημιου της πατρας καμια εκτιμηση ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
για του πανεπιστημιου της πατρας καμια εκτιμηση ?

εεεεε ντα3ει καλουτσικο ειναι:P
ομωσ αυτο που δεν παιζετε ειναι η πιτσα:clapup::clapup::clapup::clapup:
(κα8ε πεμπτη η τριτη δεν 8υμαμαι ποτε εχει πιτσα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Στο ΤΕΙ Αθηνων πως ειναι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariloublublu

Νεοφερμένος

Η mariloublublu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
εεεεε ντα3ει καλουτσικο ειναι:P
ομωσ αυτο που δεν παιζετε ειναι η πιτσα:clapup::clapup::clapup::clapup:
(κα8ε πεμπτη η τριτη δεν 8υμαμαι ποτε εχει πιτσα:P)

εε αφου ειναι καλουτσικο :P
γιατι εκει με βλεπω να τρωω ολη την χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
εε αφου ειναι καλουτσικο :P
γιατι εκει με βλεπω να τρωω ολη την χρονια

η πιτσα παντωσ κ οι πατατεσ α3ιζουν:clapup::clapup::clapup:
εγω αμα βρισκομαι εκει 8α τρωω τωρα αμα ειμαι πατρα δεν 8α πηγαινω ριο για να φαω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariloublublu

Νεοφερμένος

Η mariloublublu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
η πιτσα παντωσ κ οι πατατεσ α3ιζουν:clapup::clapup::clapup:
εγω αμα βρισκομαι εκει 8α τρωω τωρα αμα ειμαι πατρα δεν 8α πηγαινω ριο για να φαω:P

καλα αυτο εννοειταΙ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
στο απθ δεν τρωγετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

s υ n n y

Νεοφερμένος

Η s υ n n y αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
κάτσε καλέεε ,τι στο απθ δεν τρώγεται; όλο το χρόνο μια χαρά τη βγάζαμε εμείς,αναβαθμίστηκε κάπως η ποιότητα της λέσχης μιας και ιδιωτικοποιήθηκε...
δεν είναι και χάλια,αλλά σίγουρα δε θα άξιζε να πληρώνεις για αυτό το φαγητό -σε περίπτωση που μας βάλουν να πληρώνουμε από φέτος-
για τζαμπέ μια χαρούλα είναι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jolene

Νεοφερμένος

Η Jolene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Για το φαγητο του ΕΚΠΑ καμια παρατηρηση? :P

Αυτο που ειναι πανεπιστημίου (ομήρου κατι) δεν λέει πολλα....εχει λίγα τραπέζια,η ουρά φτάνει μέχρι το τέλος του πεζοδρομίου και αγενεστατο προσωπικό...δυο φορές πήγα,μετά την έκανα α λα μινορε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
κάτσε καλέεε ,τι στο απθ δεν τρώγεται; όλο το χρόνο μια χαρά τη βγάζαμε εμείς,αναβαθμίστηκε κάπως η ποιότητα της λέσχης μιας και ιδιωτικοποιήθηκε...
δεν είναι και χάλια,αλλά σίγουρα δε θα άξιζε να πληρώνεις για αυτό το φαγητό -σε περίπτωση που μας βάλουν να πληρώνουμε από φέτος-
για τζαμπέ μια χαρούλα είναι!!
Οσο πουρε και σουπα στην ζωη μου την εχω γευτει στην λεσχη .και πολλα ακομα..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.

lia rose

Νεοφερμένος

Η lia rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Η λεσχη της κομοτηνης τι λεει; :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
το φαγητο της λεσχης μπορουμε να το τρωμε κι εμεις που φοιτουμε στην πολη μας; Ξερω κι εγω να εχουμε μεσημερι μαθημα και να πηγαινουμε να γευματιζουμε δωρεαν μετα απο αυτο; Τι προυποθέσεις πρέπει να πληρεί κανεις για να μπορει να φαει απο εκει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
το φαγητο της λεσχης μπορουμε να το τρωμε κι εμεις που φοιτουμε στην πολη μας; Ξερω κι εγω να εχουμε μεσημερι μαθημα και να πηγαινουμε να γευματιζουμε δωρεαν μετα απο αυτο; Τι προυποθέσεις πρέπει να πληρεί κανεις για να μπορει να φαει απο εκει?

Εισοδηματικα κρητηρια μονο κατω απο 40.000 νομιζω και για πολυτεκνους λιγο παραπανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Να ρωτησω για αλλον..οταν σπουδαζεις στην πολη σου και πληρεις κριτηρια και παλι δε δικαιουσαι δωρεαν σιτιση ε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top