Είναι το φαγητό της λέσχης ωραίο;

Τι γνώμη έχετε για το φαγητό της λέσχη σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 160)
  • Είναι τέλειο ανυπομονώ να ξαναπάω στην σχολή για να φάω

    Ψήφοι: 11 6.9%
  • Είναι αρκετά καλό δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτό

    Ψήφοι: 29 18.1%
  • Είναι καλό (δεν είναι και το τέλειο φαγητό αλλά εντάξει)

    Ψήφοι: 35 21.9%
  • Μέτριο προς το καλό άλλοτε μου αρέσει άλλοτε δε μου αρέσει

    Ψήφοι: 29 18.1%
  • Μέτριο προς το κακό (το τρώω μόνο και μόνο επειδή είναι φτηνό)

    Ψήφοι: 18 11.3%
  • Καθόλου ωραίο, το σιχαίνομαι (καλύτερα νηστικός παρά με αυτο το φαγητό)

    Ψήφοι: 11 6.9%
  • Δεν είμαι φοιτητής

    Ψήφοι: 27 16.9%

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Να ρωτησω για αλλον..οταν σπουδαζεις στην πολη σου και πληρεις κριτηρια και παλι δε δικαιουσαι δωρεαν σιτιση ε;;

δικαιουσαι φαι ,ανεξαρτητα απο το που μενεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
δικαιουσαι φαι ,ανεξαρτητα απο το που μενεις
Ποσο περιπου πληρωνει κανεις αν δεν εχει καρτα:;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jolene

Νεοφερμένος

Η Jolene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Να ρωτησω για αλλον..οταν σπουδαζεις στην πολη σου και πληρεις κριτηρια και παλι δε δικαιουσαι δωρεαν σιτιση ε;;

Ναι,και πάλι δικαιούσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summertime1996

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η summertime1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Ποια ειναι συνηθως τα φαγητα της λεσχης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Ποια ειναι συνηθως τα φαγητα της λεσχης?

γιατι δεν πας να τσεκαρεις;
πρωτα απο ολα ξερεις σε ποια λεσχη υπαγεσαι συμφωνα με το τμημα σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summertime1996

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η summertime1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
στην ιπποκρατους.. ειμαι πρωτοετης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
στην ιπποκρατους.. ειμαι πρωτοετης
ιπποκρααααααατους
dunno
γενικα παιζει ενα μοτιβο με σουπα,μακαρονια,μπριζολα,κοτοπουλο στις περισσοτερες
αλλα εαν δεν πας να δεις
πως θα ξερεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summertime1996

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η summertime1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
πληροφοριακα επειδη με συμφερει η λεσχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
πληροφοριακα επειδη με συμφερει η λεσχη
ολοι πληροφοριακα ερχομαστε εδω :whistle:
και κυριως επειδη μας συμφερει παμε στη λεσχη
καλες μπουκιιιιιιτσες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
εγώ στην πόλη μου πέρασα,αλλά δικαιούμαι σίτιση, οπότε γιατί όχι;
ξέρει κανένας τι παίζει στον βόλο; :P έχω ακούσει ότι καλούτσικο είναι το φαγητό,αλλά οποιαδήποτε πληροφορία,δεκτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
εγώ στην πόλη μου πέρασα,αλλά δικαιούμαι σίτιση, οπότε γιατί όχι;
ξέρει κανένας τι παίζει στον βόλο; :P έχω ακούσει ότι καλούτσικο είναι το φαγητό,αλλά οποιαδήποτε πληροφορία,δεκτή.

βασια ξέρεις που ειναι η λεσχη στο βολο γιατι το εχω απορια.:hmm:Ειμαστε απο βολο και δεν ξερουμε τι παιζει!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
βασια ξέρεις που ειναι η λεσχη στο βολο γιατι το εχω απορια.:hmm:Ειμαστε απο βολο και δεν ξερουμε τι παιζει!:redface:

αν σου πω ότι δεν είμαι σίγουρη..:hehe: :redface: κάπου προς το ΙΚΑ πρέπει να είναι :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
η δικιά μας λέσχη έχει το χειρότερο φαγητό :P
είναι τόσο χάλια που κάθε φαϊ έχει το παρατσούκλι του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Εξαρτάται από την κάθε λέσχη.Ωστόσο αυτό που ισχύει γενικά είναι,ότι όταν πεινάς όλα είναι ωραία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
αυτό που ισχύει γενικά είναι,ότι όταν πεινάς όλα είναι ωραία!

πολλες αληθειες σε αυτην την προταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
αν σου πω ότι δεν είμαι σίγουρη..:hehe: :redface: κάπου προς το ΙΚΑ πρέπει να είναι :hmm:
Αμα δεν κανω λαθος, ειναι 2ας Νοεμβριου με Βερναρδακη, εκει οπου ειναι η φοιτητικη εστια, σχετικα κοντα στο ΙΚΑ. Τωρα για το φαγητο δεν το χω δοκιμασει, απ'οτι μου χουν πει τρωγεται εκτος κι αν εισαι κακομαθημενος αρκετα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Καμιά γνώμη για το φαγητό της λέσχης του ΟΠΑ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Μια χαρά είναι το φαγητό της λέσχης στην Κομοτηνή. Κάποιοι δεν τρώνε γιατί δε τους αρέσει, αλλά έχουν παραξενιές.
Εχουμε 2 λέσχες εμείς, η 1η λέσχη είναι τέλεια και το φαγητό είναι σαν σπιτικό, η 2η λέσχη είναι απο catering και ρίχνουν μπόλικη σόδα για να φουσκώνεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lia rose

Νεοφερμένος

Η lia rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
χαχα..αυτό σκεφτηκα και εγω όταν μου ελεγαν οι εσω ότι δεν τρώγεται.εμ θες λεσχη εμ εχεις και παραξενιες :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moryachka

Νεοφερμένος

Η moryachka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Μια χαρά είναι το φαγητό της λέσχης στην Κομοτηνή. Κάποιοι δεν τρώνε γιατί δε τους αρέσει, αλλά έχουν παραξενιές.
Εχουμε 2 λέσχες εμείς, η 1η λέσχη είναι τέλεια και το φαγητό είναι σαν σπιτικό, η 2η λέσχη είναι απο catering και ρίχνουν μπόλικη σόδα για να φουσκώνεις :P

Μήπως η 1η λέσχη βρίσκεται στο κτίριο της Νομικής και είναι αυτή που τρως δωρεάν?Ή το αντίστροφο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top