Είναι το φαγητό της λέσχης ωραίο;

Τι γνώμη έχετε για το φαγητό της λέσχη σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 160)
  • Είναι τέλειο ανυπομονώ να ξαναπάω στην σχολή για να φάω

    Ψήφοι: 11 6.9%
  • Είναι αρκετά καλό δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτό

    Ψήφοι: 29 18.1%
  • Είναι καλό (δεν είναι και το τέλειο φαγητό αλλά εντάξει)

    Ψήφοι: 35 21.9%
  • Μέτριο προς το καλό άλλοτε μου αρέσει άλλοτε δε μου αρέσει

    Ψήφοι: 29 18.1%
  • Μέτριο προς το κακό (το τρώω μόνο και μόνο επειδή είναι φτηνό)

    Ψήφοι: 18 11.3%
  • Καθόλου ωραίο, το σιχαίνομαι (καλύτερα νηστικός παρά με αυτο το φαγητό)

    Ψήφοι: 11 6.9%
  • Δεν είμαι φοιτητής

    Ψήφοι: 27 16.9%

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Δεν το έχω δοκιμάσει, αλλά από αυτό που μαγειρεύω εγώ θα είναι σίγουρα καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Η ποιότητα κάνει ελεύθερη πτώση, εσχάτως και η ποσότητα. Όσο για τις ουρές πλέον έχουν αυξητική τάση.

Έτσι είναι αλλά όταν εκλείπουν οι εναλλακτικές...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Ρε εσεις δινετε 3 ευρω για να φατε με τοσα τρως κρεατικα και σε σουβλατζιδικο :P ενω στο απθ ναι μεν ειναι πιο σπανιο το κοκκινο κρεας αλλα μια φορα την μερα την βγαζεις χορτατος και στο τσαμπε




Ναι αλλα ειναι catering οποτε τρωγεται και τρωει και μαγειρεμενο φαγητο. Ας ερθει στο ΑΠΘ να δοκιμασει και θα φυγει τρεχοντας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Η δική μας λέσχη έχει αρκετά καλό φαγητό με αποκορύφωμα τα ΣΚ όπου τα φαγητά είναι ΚΟ-ΡΥ-ΦΗ. Έχω φάει από τα κλασσικά (πουρέ με σουτζουκάκια) μέχρι και καρμπονάρα και πατάτες ογκρατέν. Οι σαλάτες είναι οκ (μαρούλι/λάχανο). Μερικές φορές πετυχαίνω και 1ο πιάτο, όπως τυρόπιτα και σούπα μανιταριών. Είμαι αρκετά ευχαριστημένη και από την όψη του χώρου (άλλωστε είναι λέσχη του '97 -θαρρώ-, με κυλιόμενους "διαδρόμους" όπου αφήνεις το δίσκο όταν τελειώσεις) αλλά και από την άποψη ότι είναι τσαμπέ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Σημερα εφαγα πρωτη φορα και η εντυπωση που μου εμεινε ειναι οτι χορτασα. Ολα τα αλλα ερχονται δευτερα. Δεν ειναι νοσοκομειου αλλλα ουτε και κατι το τρελο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Εγω ενα μηνα που ειμαι εδω εχω παω 2 φορες.... Το σπιτι μου ειναι πιο κοντα στα τει παρα στη λεσχη και ετσι προτιμω να μαγειρεψω.... Μπορω να πω οτι το 1ο πιατο και τις 2 φορες ηταν αρκετα καλο, το δευτερο τρωγοταν αλλα μπορω να πω οτι εμεινα ευχαριστημενη σε σχεση με αυτα που ειχα ακουσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Θυμάμαι με αφορμή το άρθρο ότι είχε κάνει ντόρο πριν 2 μήνες πάλι μια παρόμοια δημοσίευση όσο αφορά τη σίτηση!
Το ΤΕΙ της Αθήνας (το 3ο μεγαλύτερο ίδρυμα της χώρας μετά το ΑΠΘ και το ΕΚΠΑ) είχε 465 ευρώ κατά μέσο όρο το κόστος σίτισης ανά φοιτητή και το ΑΠΘ 1100 ευρώ...
Και το φαγητό είναι καλό σε εμάς! Οπότε ή τρώνε σολομό στο ΑΠΘ ή κάτι παίζει! :confused:

Σημείωση: Το παρόν μήνυμα προήλθε από το thread Πόσο κοστίζουν οι φοιτητές ανά πανεπιστήμιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
...

Και το φαγητό είναι καλό σε εμάς! Οπότε ή τρώνε σολομό στο ΑΠΘ ή κάτι παίζει! :confused:

Μπααα...Δεν αξίζει μία η λέσχη του απθ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Θυμάμαι με αφορμή το άρθρο ότι είχε κάνει ντόρο πριν 2 μήνες πάλι μια παρόμοια δημοσίευση όσο αφορά τη σίτηση!
Το ΤΕΙ της Αθήνας (το 3ο μεγαλύτερο ίδρυμα της χώρας μετά το ΑΠΘ και το ΕΚΠΑ) είχε 465 ευρώ κατά μέσο όρο το κόστος σίτισης ανά φοιτητή και το ΑΠΘ 1100 ευρώ...
Και το φαγητό είναι καλό σε εμάς! Οπότε ή τρώνε σολομό στο ΑΠΘ ή κάτι παίζει! :confused:

Νταξει το φαγητο ειναι μετριο και σε καμια περιπτωση δεν καλυπτει το εκλεπτυσμενο γουστο της απο πανω :P αλλα μπορεις να το φας και με ευχαριστηση (φαντασου πως εγω ειμαι απο θεσσαλονικη και πολλες φορες οταν εχω μαθημα και δεν μπορω να γυρισω σπιτι τρωω εκει) Τωρα τοσο μεγαλο κοστος δεν εχω ιδεα γιατι αναλογει αλλα παντως χαιρομαι να βλεπω πως δεν τρωμε μοναχα εμεις σε αυτην λεσχη αλλα και αρκετοι ανθρωποι που το εχουν πραγματικα αναγκη ενα πιατο φαΐ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Μπααα...Δεν αξίζει μία η λέσχη του απθ!

Τώρα αυτό το εκλαμβάνω ως αστείο.Πως τολμάς να προσβάλλεις έτσι αυτήν την επίγεια όαση γεύσης,που προσφέρει νέκταρ και αμβροσία στους κοινούς θνητούς?Αυτός ο ανεπανάληπτος οργασμός των γευστικών απολήξεων,χάρη στις αριστοτεχνικές μαεστρίες των-βραβευμένων με χρυσούς σκούφους,Πούλιτζερ,Νόμπελ Ειρήνης,Νόμπελ Φυσικής,Νόμπελ Χημείας,Νόμπελ Βιολογίας,Νόμπελ Λογοτεχνίας,Όσκαρ καλύτερης σκηνοθεσίας,Όσκαρ καλύτερης φωτογραφίας,Όσκαρ καλύτερων ειδικών εφέ,Όσκαρ καλύτερου πρωτότυπου σεναρίου,Όσκαρ καλύτερου διασκευασμένου σεναρίου,Γκράμμυ καλύτερου καλλιτέχνη της χρονιάς,Γκράμμυ καλύτερου δίσκου της χρονιάς,Έμμυ πιο εμπορικής σειράς,MTV award καλύτερου πρωτοεμφανιζόμενου-σεφ του ΑΠΘ?Κάθε μέρα,μια νέα γαστριμαργική περιπέτεια περιμένει τους εκλεκτούς φοιτητές του ΑΠΘ!Φρέσκος αστακός,χαβιάρι,ζουμερά μπιφτέκια,ξεροψημένες μπριζόλες,ναπολιτάνικες πίτσες,μεξικάνικα τάκος,ινδικό κοτόπουλο με κάρρυ,πάπια πεκίνου,σούσι,άγριος σολωμός,άγριο σαφάρι,τα πάντα παρελαύνουν μπροστά στα πιάτα των λαίμαργων φοιτητών.Φαγητά ψημένα στις πιο απύθμενες φωτιές της Mordor,σφυρηλατημένα δίπλα στο Ένα Δαχτυλίδι,τέλεια κομμένα από διαστημικά lightsabers,γαρνιρισμένα με παχύρευστες,λαχταριστές σως οι οποίες κυλάνε αργά πάνω τους,όπως η λάβα στην κορυφή του Βεζόυβιου!Τολμάς να αμφισβητήσεις τις απαράμιλλες ικανότητες των διακεκριμένων σεφ του ΑΠΘ,οι οποίοι ανιδιοτελώς προσφέρουν φασόλια,τα οποία κολυμπάνε μέσα στο νερουλό τους σπέρμα,φακές,τις οποίες για να φας σπας με αξίνα,πλαστική σαλάτα,την οποία περιλούζεις με λαδοξύδιον για να κρύψεις τη γεύση του μαζούτ,και ρύζι,το οποίο πρέπει εσύ ο ίδιος να κυνηγήσεις με το πιρούνι και να κατασφάξεις,αν θες να το φας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Ας μην κατηγορούμε όμως μόνο τους μάγειρες. Στο Ποσείδι για παράδειγμα, που μαγειρεύουν πάλι οι ίδιοι μάγειρες τα φαγητά είναι πολύ καλύτερα!(γιατί άραγε ?:hmm:λέτε να οφείλεται στο ότι πληρώνουμε?) Τα σκατά όπως και να τα μαγειρέψεις, την ίδια γεύση θα έχουν. Και εννοείται ότι δεν μπορούν να σε περιποιηθούν ιδιαίτερα αφού πηγαίνουν ένα σορό φοιτητές για να φάνε. Και στο κάτω κάτω με τι όρεξη να μαγειρέψει κάποιος που δεν τον πληρώνουν; πώς θα έχει διάθεση για δουλειά;

μάλλον είμαστε αρκετά εκτός θέματος, αλλά συνήθως τα τελευταία ποστς διαβάζω, οπότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Θυμάμαι με αφορμή το άρθρο ότι είχε κάνει ντόρο πριν 2 μήνες πάλι μια παρόμοια δημοσίευση όσο αφορά τη σίτηση!
Το ΤΕΙ της Αθήνας (το 3ο μεγαλύτερο ίδρυμα της χώρας μετά το ΑΠΘ και το ΕΚΠΑ) είχε 465 ευρώ κατά μέσο όρο το κόστος σίτισης ανά φοιτητή και το ΑΠΘ 1100 ευρώ...

Και το φαγητό είναι καλό σε εμάς! Οπότε ή τρώνε σολομό στο ΑΠΘ ή κάτι παίζει! :confused:

Tρώγεται, τρώγεται... Μέχρι εκεί όμως...

..............................................................................................................................................


Τα μέλη της Αρχής διασφάλισης κτλ κτλ, πόσο κοστίζουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Τώρα αυτό το εκλαμβάνω ως αστείο.
Πως τολμάς να προσβάλλεις έτσι αυτήν την επίγεια όαση γεύσης,που προσφέρει νέκταρ και αμβροσία στους κοινούς θνητούς?Αυτός ο ανεπανάληπτος οργασμός των γευστικών απολήξεων,χάρη στις αριστοτεχνικές μαεστρίες των-βραβευμένων με χρυσούς σκούφους,Πούλιτζερ,Νόμπελ Ειρήνης,Νόμπελ Φυσικής,Νόμπελ Χημείας,Νόμπελ Βιολογίας,Νόμπελ Λογοτεχνίας,Όσκαρ καλύτερης σκηνοθεσίας,Όσκαρ καλύτερης φωτογραφίας,Όσκαρ καλύτερων ειδικών εφέ,Όσκαρ καλύτερου πρωτότυπου σεναρίου,Όσκαρ καλύτερου διασκευασμένου σεναρίου,Γκράμμυ καλύτερου καλλιτέχνη της χρονιάς,Γκράμμυ καλύτερου δίσκου της χρονιάς,Έμμυ πιο εμπορικής σειράς,MTV award καλύτερου πρωτοεμφανιζόμενου-σεφ του ΑΠΘ?Κάθε μέρα,μια νέα γαστριμαργική περιπέτεια περιμένει τους εκλεκτούς φοιτητές του ΑΠΘ!Φρέσκος αστακός,χαβιάρι,ζουμερά μπιφτέκια,ξεροψημένες μπριζόλες,ναπολιτάνικες πίτσες,μεξικάνικα τάκος,ινδικό κοτόπουλο με κάρρυ,πάπια πεκίνου,σούσι,άγριος σολωμός,άγριο σαφάρι,τα πάντα παρελαύνουν μπροστά στα πιάτα των λαίμαργων φοιτητών.Φαγητά ψημένα στις πιο απύθμενες φωτιές της Mordor,σφυρηλατημένα δίπλα στο Ένα Δαχτυλίδι,τέλεια κομμένα από διαστημικά lightsabers,γαρνιρισμένα με παχύρευστες,λαχταριστές σως οι οποίες κυλάνε αργά πάνω τους,όπως η λάβα στην κορυφή του Βεζόυβιου!Τολμάς να αμφισβητήσεις τις απαράμιλλες ικανότητες των διακεκριμένων σεφ του ΑΠΘ,οι οποίοι ανιδιοτελώς προσφέρουν φασόλια,τα οποία κολυμπάνε μέσα στο νερουλό τους σπέρμα,φακές,τις οποίες για να φας σπας με αξίνα,πλαστική σαλάτα,την οποία περιλούζεις με λαδοξύδιον για να κρύψεις τη γεύση του μαζούτ,και ρύζι,το οποίο πρέπει εσύ ο ίδιος να κυνηγήσεις με το πιρούνι και να κατασφάξεις,αν θες να το φας?
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααα,ρε συ,θα κανω 6-pack απο τα γελια που εχω ριξει:clapup::clapup::clapup:
εμας το φαγητο ειναι καλο,απλα καλο.Τι αλλο σας προσφερουν εκει;
συνεχισε ομως με το ιδιο στυλ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Είναι το πιο αστείο θέμα που έχω διαβάσει, πρέπει να το πω..:D

Για το πανεπιστήμιο Πατρών τι στοιχεία έχουμε; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Και καλο που ητανε καπου, μετα την κριση το κανανε σαν τα μουτρα τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Καλο φαγητό εχει σχετικά αλλα ανοιγουν συνεχεια οι αριστεροι την εστια με αποτελεσμα εκεινες τις μερες το φαγητο να ναι πιο σαπιο κ απο φυλακης βαρυποινιτων. (κατι σκετα μακαρονια και καμμενα μπιφτεκια). Επισης πολλες φορες κανουν απεργιες οποτε καθολου φαι κ εκεινες τις μερες. Οταν δεν συμβαινουν τα παραπανω αναλογα τη μερα συνηθως θα βρεις καλουτσικο φαγητό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Τόσο χάλια στο ΑΠΘ τα πράγματα ρε παιδιά; :Ρ

Θα μάθω να μαγειρεύω.Απ΄ ότι φαίνεται με μακαρόνια θα την βγάζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Καλυτερα εμιλουκο, θα κανεις και κορμι ετσι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Eγω παντως την φετινη χρονια γυρω στον μαρτιο-απριλιο που πηγα σε μια εκδηλωση με το σχολειο στο ΑΠΘ, ειχαμε δικαιωμα να φαμε στην φοιτητική λεσχη και το φαγητο ηταν πολυ ωραιο, σαν σπιτικο. μαλιστα ειχε 3 διαφορετικες επιλογες κυριων πιατων και διαλεγες οποιο ηθελες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Η ξαδέλφη μου είναι στο Καποδιστριακό και μου έχει πει ότι το φαγητό είνια πολύ καλό!
Σε εξαιρετική τιμή! Να το δοκιμάσετε:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top