[ΕΠΑ.Λ] Πότε ανακοινώνονται τα αποτελέσματα των πανελληνίων Α' Ομάδας

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Παιδιά δεν είναι άδικο άτομα από διαφορετικές ειδικότητες να ανταγωνίζονται για τις ίδιες θέσεις σε στρατιωτικές?Δηλαδή μπορεί σε μια ειδικότητα τα μαθήματα ειδικότητας να ήταν πιο εύκολα και να έγραφαν πιο καλά.Δεν θα έπρεπε να υπήρχαν ξεχωριστές θέσεις για κάθε ειδικότητα?

Πραγματικά αυτό που είπες είναι τρομερά σωστό!!Έχεις απόλυτο δίκιο!Κι εγώ αυτής της άποψης είμαι αλλα δεν νομίζω να αλλάξει ποτε δυστυχώς...!!:(

φιλε τι αθληματα θα δωσεις???δλδ για πια σχολή???

Για την ΣΤΥΑ!Με τα μόρια που έπιασα είναι λίγο δύσκολο να περάσω αλλά παω και για την εμπειρία!Εσύ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virus

Νεοφερμένος

Ο virus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
και εγω ΣΤΥΑ εβαλα αλλα ουτε εγω την πιανω αλλα εχω δηλωση και αστυφυλακας..!!!εκειπαιζει να περασω..!!!!αλλα το σκεφτομαι..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

holys

Νεοφερμένος

Ο holys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ψυξει 195
κλιματισμο 190
μαθηματικα 143
γλωσσα 158


συνολο 1799:):)ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ ΓΙΑ ΠΕΙΡΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΛΑ ΜΟΡΙ ΤΡΕΛΑΑΑΑ


συχαρητιρια σε ολους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
ψυξει 195
κλιματισμο 190
μαθηματικα 143
γλωσσα 158


συνολο 1799:):)ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ ΓΙΑ ΠΕΙΡΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΛΑ ΜΟΡΙ ΤΡΕΛΑΑΑΑ


συχαρητιρια σε ολους!!!

Τα ίδια περίπου γράψαμε.Πόσο ήταν η βάση πέρυσι εκεί που θές?υπολόγιζε 100-150 μόρια++ αν είναι υψηλής ζήτησης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

holys

Νεοφερμένος

Ο holys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
μηχανολογια πειρεα 1661 και ειχε ανεβι 83 απο το 2007 του πουστι με 1799 να μην την πιασο ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzanakos

Νεοφερμένος

Ο tzanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ρε παιδια ηρεμιστε τι 100 και 200 μορια στν θεο θα φτασουνε μετα...δλδ η στυα περυσι ειχε 1736 που να φτασει??18.840 συγκεντρωσα δν εχω ελπιδες??ξερετε αν παιρνεισ επιπλεον μορια αν περασεισ αθληματα και τετοια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

holys

Νεοφερμένος

Ο holys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
αυτο λεω δεν νομιζω να ανεβουν και τοσο πολυ ειναι υπερβολη....δεν εχουν γραψει και τοσοι πολλοι υψηλα μορια απο επαλ ειναι και λιγα ατομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Οχι μόρια δεν πέρνεις δυστυχώς!!Το θέμα είναι οτι επειδή είναι η πρώτη χρονιά δεν ξέρουμε ποσο θα πάνε και απλά υποθέσεις κάνουμε!Ας περιμένουμε τα στατιστικά για να βγάλουμε κάποιο συμπέρασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azor

Νεοφερμένος

Ο azor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Λοιπον.......1528 οχι και ασχημα πιστευω...Για αστυφυλακων παω,αν δεν κατσει ξανα του χρονου πανελληνιες....Οπως και να εχει οι βασεις φετος θα πεσουν κατακρυφα...Θυμιζω:

α.Μεγαλο ποσοστο αποχης
β.Μεγαλο ποσοστο κατω απο την βαση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Λοιπον.......1528 οχι και ασχημα πιστευω...Για αστυφυλακων παω,αν δεν κατσει ξανα του χρονου πανελληνιες....Οπως και να εχει οι βασεις φετος θα πεσουν κατακρυφα...Θυμιζω:

α.Μεγαλο ποσοστο αποχης
β.Μεγαλο ποσοστο κατω απο την βαση

Θα πέσουν όμως 200 μόρια?Εχω βάλει κι εγώ Στρατιωτικές και Αστυφυλάκων επιασα 1560 και δεν ξέρω τι να κάνω!!Να δόσω αθλήματα ή όχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Λοιπον.......1528 οχι και ασχημα πιστευω...Για αστυφυλακων παω,αν δεν κατσει ξανα του χρονου πανελληνιες....Οπως και να εχει οι βασεις φετος θα πεσουν κατακρυφα...Θυμιζω:

α.Μεγαλο ποσοστο αποχης
β.Μεγαλο ποσοστο κατω απο την βαση

Μακάρι φίλε να χείς δίκιο μακάρι αλλά τα θέματα ήταν εύκολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
παιδια δεν νομιζω να πεσουν τοσο πολυ!!κ γενικως φετος ακουγεται πως θα ανεβουν..:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Δεν μπορούμαι να μιλάμε αν δεν δούμε στατιστικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Δεν μπορούμαι να μιλάμε αν δεν δούμε στατιστικά...

Πότε θα βγούν?Σε καμιά βδομάδα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azor

Νεοφερμένος

Ο azor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Θα πέσουν όμως 200 μόρια?Εχω βάλει κι εγώ Στρατιωτικές και Αστυφυλάκων επιασα 1560 και δεν ξέρω τι να κάνω!!Να δόσω αθλήματα ή όχι?


Αν δεν πας θα κανεις την μεγαλυτερη βλακεια της μεχρι τωρα ζωης σου...Εννοειτε οτι θα πας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Για αστυφυλάκων έχεις ελπίδες ρε συ πήγαινε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef0s

Νεοφερμένος

Ο Stef0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κερατέα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παιδιά και εγω νομίζω οτι θα έχουμε μια πτώση τον 100 μορίων.... Ίδωμεν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Τώρα τα σκέφτομαι πιο ψύχραιμα και λεω να πάω γιατί ετσι κ πέσουν οι βάσεις μετα θα τραβάω τα μαλιά μου!Και να μην περάσω θα έχω και μια εμπειρία γιατί αναλόγος τις βάσεις το σκέφτομαι και για του χρόνου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzanakos

Νεοφερμένος

Ο tzanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδια πιστευω οτι πρεπει να δωσετε ολοι αθληματα..ακουσα οτι δν εγιναν αρκετες αιτησης για αστυνομια,δν συμπληρωθηκαν 2.100 ατομα που θα παρουν....τι να πω μπορει και να ειναι ραδιο αρβυλα..ο καθενας ας πραξει αναλογα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arist2

Νεοφερμένος

Ο arist2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Παιδιά φίλος μου έγραψε

έκθεση 126 (1,5= 189)
μαθηματικά 164 (1,5= 246)
αιματολογία 184 (3,5=644)
παθολογία 157 (3,5= 549,5)

σύνολο μορίων 1628,5

ενδιαφέρεται για νοσηλευτική τι λέτε?
-----------------------------------------
1628,5 για νοσηλευτική ενδιαφέρεται ο φίλος μου

τι λέτε περνάει;;;;


και κάτι ακόμα 1628,5 στρογγυλοπποιείται και γίνεται 1629 ή παραμένει 1628,5?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top