[ΕΠΑ.Λ] Πότε ανακοινώνονται τα αποτελέσματα των πανελληνίων Α' Ομάδας

johnykim

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά!

Η δικιά μου βαθμολογία :

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ 142
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Ι 188
ΔΟΜΗΜΕΝΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ 191
ΔΙΚΤΥΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΙΙ 171

Σύνολο 1762
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(Να σε ρωτησω κατι?Η βαση για αστυφυλακων??Περιπου πες μου!!Μη πεις δεν ξερεις περιπου!!!!!!!!


Ακόμα τίποτα. Πρέπει να βγουν τα στατιστικά. Ξέρουμε πόσοι μπαίνουν σε κάθε σχολή, αλλά δεν ξέρουμε πως έγραψε ο κόσμος. Βλέπω πολλά άριστα στα μαθήματα ειδικότητας...
-----------------------------------------
Καλημέρα παιδιά!

Η δικιά μου βαθμολογία :

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ 142
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Ι 188
ΔΟΜΗΜΕΝΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ 191
ΔΙΚΤΥΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΙΙ 171

Σύνολο 1762

Έχεις γράψει πολύ καλά. Λογικά έχεις περάσει σε κάποια σχολή πληροφορικής. Πολύ πιθανό και αθήνα αλλά όχι 100% σίγουρο. Μπράβο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnykim

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Δεν θέλω να περάσω Αθήνα,αλλά Πειραιά :P

Ευχαριστώ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Φίλε Στατιστικέ εμένα πώς με βλέπεις για Αθήνα με 1805?
Πιστεύω πώς μάλλον δεν θα την πιάσω και θα πάω για Θεσσ γιατί μην ξεχνάμε οι θέσεις από 15 έγιναν 13(μιλόντας για το Πληροφορικής τα υπόλοιπα ν΄ταξει...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά!

Η δικιά μου βαθμολογία :

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ 142
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Ι 188
ΔΟΜΗΜΕΝΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ 191
ΔΙΚΤΥΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΙΙ 171

Σύνολο 1762

Καταρχην συγχαρητηρια...:no1: Αυτο το 191 στα δικτυα τι ειναι..?
Δηλαδη εγραψες 19 και 1 ? Η ερωτηση μπορει να ειναι ακυρη αλλα την κανω:xixi: :lol:Και στα ποσα (π.χ 200) Δεν καταλαβαινω:P
-----------------------------------------
Φίλε Στατιστικέ εμένα πώς με βλέπεις για Αθήνα με 1805?
Πιστεύω πώς μάλλον δεν θα την πιάσω και θα πάω για Θεσσ γιατί μην ξεχνάμε οι θέσεις από 15 έγιναν 13(μιλόντας για το Πληροφορικής τα υπόλοιπα ν΄ταξει...)


Aντε ρε μην σκας....:no1: Μαζι θεσσ/νικη του χρονου:xixi:
Οταν λες οι θεσεις απο 15 εγιναν 13 τι εννοεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Φίλε Στατιστικέ εμένα πώς με βλέπεις για Αθήνα με 1805?
Πιστεύω πώς μάλλον δεν θα την πιάσω και θα πάω για Θεσσ γιατί μην ξεχνάμε οι θέσεις από 15 έγιναν 13(μιλόντας για το Πληροφορικής τα υπόλοιπα ν΄ταξει...)


Πολύ πιθανό για Αθήνα, αλλά δεν μπορώ να σου πω ακόμα τίποτα σίγουρο. Πάντως σίγουρα του χρόνου θα είσαι σπουδαστής. Μπράβο και σε εσένα. Όλοι αστεράκια είστε εδώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Παιδιά οι πρώτες πληροφορίες κάνουν λόγο για πτώση των βάσεων!Οι πληροφορίες είναι έγκυρες!!Το ποσοστό αποχής είναι πολύ υψηλότερο απ' οτι πέρυσι και το ποσοστό των παιδιών που έγραψαν κάτω απο την βάση άγγιξε το 50%!Οι αριστούχοι είναι λίγοι και έτσι θα επωφεληθούν!Επίσης οι βάσεις εισαγωγής, σύμφωνα με τις πρώτες εκτιμήσεις, θα ανακοινωθούν 15 με 25 Ιουλίου, ποιό νωρίς από ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnykim

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Καταρχην συγχαρητηρια...:no1: Αυτο το 191 στα δικτυα τι ειναι..?
Δηλαδη εγραψες 19 και 1 ? Η ερωτηση μπορει να ειναι ακυρη αλλα την κανω:xixi: :lol:Και στα ποσα (π.χ 200) Δεν καταλαβαινω:P

[..]


Ευχαριστώ πολύ!:)


191 είναι στην Pascal και είναι το άθροισμα των δυο εξεταστών.Ναι ,είναι στα 200(100 ο καθένας).

Οπότε είναι 191*3.5=668.5
Η βαθμολογία δηλαδή στον προγραμματισμό είναι 668.5/700



700 είναι το αριστα της ειδικότητας,ενω 300 των μαθηματικών και έκθεση.(700+700+300+300=2000)
3.5 είναι ο συντελεστής για τα μαθήματα της ειδικότητας ενώ 1,5, για τα μαθηματικά και την έκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Παιδιά οι πρώτες πληροφορίες κάνουν λόγο για πτώση των βάσεων!Οι πληροφορίες είναι έγκυρες!!Το ποσοστό αποχής είναι πολύ υψηλότερο απ' οτι πέρυσι και το ποσοστό των παιδιών που έγραψαν κάτω απο την βάση άγγιξε το 50%!Οι αριστούχοι είναι λίγοι και έτσι θα επωφεληθούν!Επίσης οι βάσεις εισαγωγής, σύμφωνα με τις πρώτες εκτιμήσεις, θα ανακοινωθούν 15 με 25 Ιουλίου, ποιό νωρίς από ποτέ!

Δεν υπάρχουν προηγούμενες βάσεις, για να έχουμε πτώση. Οι βάσεις σας, υπάρχουν ήδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azor

Νεοφερμένος

Ο azor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Δεν υπάρχουν προηγούμενες βάσεις, για να έχουμε πτώση. Οι βάσεις σας, υπάρχουν ήδη.


Τι θελει να πει ο ποιητης??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Τι θελει να πει ο ποιητης??????

Αφού πρώτη φορά εφαρμόζεται το σύστημα, που τις βρήκατε τις βάσεις για να συγκρίνετε; Το ΤΕΕ δεν έχει καμία απολύτως σχέση. Οι επόμενοι θα μπορούν να τις συγκρίνουν μαζί σας.

Διάβασε τις εκτιμήσεις βάσεων ΕΠΑΛ Α ΟΜΑΔΑΣ. Οι βάσεις ουσιαστικά έχουν βγει. Δεν είναι όπως στο ενιαίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Δεν υπάρχουν προηγούμενες βάσεις, για να έχουμε πτώση. Οι βάσεις σας, υπάρχουν ήδη.

Ναι εντάξει είναι λάθος το ξέρω απλά για να καταλάβουμε που θα είναι περίπου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azor

Νεοφερμένος

Ο azor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Ρε παιδια....ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ Τ Ι Π Ο Τ Α.....Εδω δεν ηξεραν ποτε θα δωθουν οι βαθμολογιες....Με αερολογιες και γενικοτιτες το μονο που κανουμε ειναι να αγχωνομαστε περισσοτερο.......COOL BABY
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Εγώ παιδιά απλά σας μετέφερα τις πληροφορίες μου...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostashh

Νεοφερμένος

Ο kostashh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εγώ παιδιά απλά σας μετέφερα τις πληροφορίες μου...!!


Τις οποιες βρηκες απο???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Τις οποιες βρηκες απο???????

Το θέμα έχει προχωρήσει εδώ https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=46837&page=4

Αλλά παρεμπιπτόντως απο εναν βαθμολογητή της Ομάδας Α!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira1991

Νεοφερμένος

Η maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γιατί θα ανέβουν; Σοβαρά μιλάς;! Εμένα μού είπαν ότι θα κατέβουν οι βάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Menidi18

Νεοφερμένος

Ο Menidi18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γνωριζει κανενας αν μαθητης που τελειωσε φετος ΕΠΑΛ και εδωσε εξετασεις με την Ομαδα Α, μπορει του χρονου να δωσει εξετασεις για να μπει σε ΑΕΙ αλλα οχι μονο της ειδικοτητας που τελειωσε, πχ εγω θελω να δωσω για πολιτικος μηχανικος, εχω την δυνατοτητα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira1991

Νεοφερμένος

Η maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
γτ θα ανεβουν?.... εγω εχω ακουσει το αντιθετο....
-----------------------------------------
πρεπει να κσανακανεις την τριτη λυκ. απο οτι ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
γτ θα ανεβουν?.... εγω εχω ακουσει το αντιθετο....
νωμιζω πως επειδη θα ανεβουν του γενβικου λυκειο απο αυτο βγαζουν συμερασματα κ για εμας!!ενω θα πρεπει ν περιμενουμε ως αυγουστο ή μεχρι να βγουν στατιστικα για να δουμε!!ετσι δεν μπορουμε ν ξερουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top