[ΕΠΑ.Λ] Πότε ανακοινώνονται τα αποτελέσματα των πανελληνίων Α' Ομάδας

petroS_1

Νεοφερμένος

Ο petroS_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παιδια μαζεψα 1556,5 μορια.. κ οι σχολεσ ηλεκτρολογιασ κ αυτοματισμου αθηνα εχουν 1420 κ 1520 μορια λετε να πιασω τιποτα με τησ φετινεσ βασεισ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheFrEEk

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια...Ειμαι καινουριος εδω αν και παρακολουθω τη συζητηση αυτη συχνα τωρα τελευταια ως επισκεπτης.
Εβγαλα 1383,5 μορια:
Εκθεση 168
Μαθηματικα 176
Δικτυα 136
Δομημενος Προγραμματισμος 114
...Λέτε να περάσω α)Πειραιά - Θεσσαλονίκη - Αθήνα που εχω δηλωσει 3 πρωτες και β) αν οχι,οπουδηποτε αλλου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Γεια...Ειμαι καινουριος εδω αν και παρακολουθω τη συζητηση αυτη συχνα τωρα τελευταια ως επισκεπτης.
Εβγαλα 1383,5 μορια:
Εκθεση 168
Μαθηματικα 176
Δικτυα 136
Δομημενος Προγραμματισμος 114
...Λέτε να περάσω α)Πειραιά - Θεσσαλονίκη - Αθήνα που εχω δηλωσει 3 πρωτες και β) αν οχι,οπουδηποτε αλλου?
λογικα περνας σε καποια σχολη με τ μορια που εβγαλες!σχετικα δεν ειναι πολυ χαμηλα οποτε πιστευω πως θα υπαρχουν σχολες σε αυτη τη βαση!!αποκλειεται να ειναι ολεσ πανω απο 1300!λογικα θα υπαρχουν κ με λιγοτερα μορια!!μπραβο σ παντως για αυτα που εγραψες!!!!!
-----------------------------------------
παιδια μαζεψα 1556,5 μορια.. κ οι σχολεσ ηλεκτρολογιασ κ αυτοματισμου αθηνα εχουν 1420 κ 1520 μορια λετε να πιασω τιποτα με τησ φετινεσ βασεισ????
πετρο κ εσυ σιγουρα πιανεις νομιζω την σχολη που ειπες πως εχει 1420 γιατι δεν νομιζω να ανεβουν κ παρα πολυ!!εχεις μια διαφορα 130 μορια που ειναι καλα πιστευω!!!μπραβο κ σε εσενα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arist2

Νεοφερμένος

Ο arist2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Παιδιά απάντηση κανείς; 1628,5 μόρια ανοίγουν τις πόρτες της νοσηλευτικής;

653 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 1267

645 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ 1572

654 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) 1266

647 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1523

652 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΛΑΜΙΑΣ 1294

651 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ 1341

649 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΠΑΤΡΑΣ 1377
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Παιδιά απάντηση κανείς; 1628,5 μόρια ανοίγουν τις πόρτες της νοσηλευτικής;

653 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 1267

645 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ 1572

654 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) 1266

647 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1523

652 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΛΑΜΙΑΣ 1294

651 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ 1341

649 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΠΑΤΡΑΣ 1377
σιγουρα και τις ανοιγουν αριστ2!!!!δεν νομιζω να υπαρχει περιπτωση να ανεβουν οι βασεις απο 1200 κ κατι μεχρι 1600 κ κατι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arist2

Νεοφερμένος

Ο arist2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
1628,5 έχω και η νοσηλευτική Θεσσαλονίκης έχει 1523

η Λάρισα 1340

τι λέτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
1628,5 έχω και η νοσηλευτική Θεσσαλονίκης έχει 1523

η Λάρισα 1340

τι λέτε?
λογικα τις πιανεις!!αν οχι στη θεσ/κη,στη λαρισα την πιανεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arist2

Νεοφερμένος

Ο arist2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
paris ευχαριστώ

αλλά με ενδιαφέρει πρώτα η Θεσσαλονίκη που έχει 1523 εγώ έχω 1628,5
και μετά η Λάρισα που έχει 1340

έχω ελπίδες????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
paris ευχαριστώ

αλλά με ενδιαφέρει πρώτα η Θεσσαλονίκη που έχει 1523 εγώ έχω 1628,5
και μετά η Λάρισα που έχει 1340

έχω ελπίδες????
για σιγουρα δεν μπορει κανεις να ξερει εξαρταται που θα παιξουν οι βασεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arist2

Νεοφερμένος

Ο arist2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Παιδια οι θέσεις ήταν 6774 για ΕΠΑΛ Α ομάδα

πόσοι ήταν τελικά οι υποψήφιοι?

ξέρουμε?

πόσοι έγραψαν πάνω απο τη βάση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Παιδιά για πληροφορική όσοι θέλετε μην κοιτάτε τις περσινές βάσεις γιατί ήταν παλούκια τα θέματα.Κοιτάξτε συγκριτικά στο συνημμένο αρχείο που επισυνάπτω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petroS_1

Νεοφερμένος

Ο petroS_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
6774 θεσεισ τι ενοεισ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Παιδια οι θέσεις ήταν 6774 για ΕΠΑΛ Α ομάδα

πόσοι ήταν τελικά οι υποψήφιοι?

ξέρουμε?

πόσοι έγραψαν πάνω απο τη βάση?
Αυτό περιμένουμε να βγούν Στατιστικά φίλε


6774 θεσεισ τι ενοεισ?
Ενοοεί πόσοι θα μπούν σε Τει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petroS_1

Νεοφερμένος

Ο petroS_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ποτε βγενουν αυτα τα στατιστικα ρε φιλε?
γιατι μασ εχουν τρελανει με αυτα τα επαλ ....."/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
ποτε βγενουν αυτα τα στατιστικα ρε φιλε?
γιατι μασ εχουν τρελανει με αυτα τα επαλ ....."/

Με την λογική πάντα σε καμία βδομάδα!Αλλά ποτέ δεν ξέρεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petroS_1

Νεοφερμένος

Ο petroS_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
αντε να δουμε!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Ε όπου να ναι θα βγούν.Ελπίζω να τα βγάλουν και να μην μας γράψουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Ε όπου να ναι θα βγούν.Ελπίζω να τα βγάλουν και να μην μας γράψουν...

Κι εγώ το ελπίζω!Αλλά και να μας γράψουν δεν θα είναι η πρώτη φορά :nono:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Μόλις βγουν τα στατιστικά θα σας πω περίπου που θα είναι τα περιζήτητα ΤΕΙ. Υπομονή λίγο ακόμα. Μην κοιτάτε βάσεις Ενιαίου και ΤΕΕ. Οι δικές σας, θα είναι πιο πάνω. Καλή επιτυχία σε όλους.
-----------------------------------------
Δεν νομίζω να περνάει Αθήνα.
-----------------------------------------
Προσωπικά πιστεύω ότι Νοσηλευτική Αθήνας και Θεσαλλονίκης θα πάνε στο Θεό. Πάνω απο 1700 - 17500. Και λίγα βάζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostashh

Νεοφερμένος

Ο kostashh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Μόλις βγουν τα στατιστικά θα σας πω περίπου που θα είναι τα περιζήτητα ΤΕΙ. Υπομονή λίγο ακόμα. Μην κοιτάτε βάσεις Ενιαίου και ΤΕΕ. Οι δικές σας, θα είναι πιο πάνω. Καλή επιτυχία σε όλους.
-----------------------------------------
Δεν νομίζω να περνάει Αθήνα.
-----------------------------------------
Προσωπικά πιστεύω ότι Νοσηλευτική Αθήνας και Θεσαλλονίκης θα πάνε στο Θεό. Πάνω απο 1700 - 17500. Και λίγα βάζω.



:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(Να σε ρωτησω κατι?Η βαση για αστυφυλακων??Περιπου πες μου!!Μη πεις δεν ξερεις περιπου!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top