ΕΜΠ - Εγγραφές

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι μήπως γνωρίζετε: To πάσο πότε θα πάμε να το πάρουμε??? Επίσης, το τρίπτυχο θα μας το δώσουν μαζί με το πάσο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Δεν πηρες πασο κατα την εγγραφη σου???Περιεργο.Αν εννοεις το βιβλιαριο κανονικα πρεπει σε 2 εβδομαδες το πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Την ρώτησα και μου είπε από εβδομάδα,προκειμένου να τελειώσει η διαδικασία με τις εγγραφές...Κάτσε σε εσάς το έδωσαν δλδ???Μήπως είναι πάγια τακτική του Πολυτεχνείου να το δίνει αργότερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Στο ΑΠΘ σε ολα τα τμηματα(και στο Πολυτεχνειο) κατευθειαν σου δινουν το πασο.Το βιβλιαριο αργουν να δωσουν(δημοσιοι υπαλληλοι ftw!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Απ΄όσο ξέρω στο ΕΜΠ δε δίνουν τρίπτυχο, μόνο πάσο. Το πάσο το πήρα επιτόπου κατά την εγγραφή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Λευτέρη αν δεν απατώμαι ΗΜΜΥ είσαι έτσι?? Εμάς στους πολιτικούς γιατί δεν το δώσανε???Μήπως πρέπει να ανησυχήσω??? Πάντως, δεν ήξερα ότι δε δίνουν τρίπτυχο,θυμόμουν από τα αδέλφια μου στο Καποδιστριακό πως δίνανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Ναι στο ΕΚΠΑ από ότι ξέρω δίνουνε τρίπτυχο. ΗΜΜΥ είμαι εγώ, πάντως ένας πολ. μηχ. φίλος μου είπε ότι κάτι τους δώσανε, πάσο ήτανε βεβαίωση εγγραφής ήτανε θα σε γελάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Βεβαίωση εγγραφής ήτανε την πήρα και εγώ αυτή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
A τότε δεν πρέπει να πήρε πάσο. Εμείς το αντίστροφο, πήραμε πάσο αλλά όχι βεβαίωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Πάσο δίνουν παντού, ανεξάρτητα αν δίνουν βεβαίωση εγγραφής ή όχι! Μάλλον δεν θα είχαν εκείνη την ώρα, οπότε θα το πάρεις από βδομάδα gregoire!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

el_greco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Και επιβεβαιώνω ότι στο ΕΜΠ δεν υπάρχει τρίπτυχο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Αστο γιαννη αργησες μεγαλε!!!!!!!!!:D:DΠολυ μουρη η καινουργια μας ιστοσελιδα ε?:jumpy:Τι τρελα ωραρια αυτα παντως...:'(

Στην κεντρική φωτογραφία φαίνονται και οι πυραμιδούλες μας, σήμα κατατεθέν των μηχανολόγων :'( Τώρα πια δεν υπάρχουν :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dal_kos

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εγώ γραφτηκα τη προηγούμενη βδομάδα στους ΜΜ του ΕΜΠ και μόνο ένα πάσο μου δωσανε...

ΥΓ: Καλά ρε παιδιά τι πρόγραμμα είναι αυτό? :wow:
ΥΓ2: Την πρώτη μέρα τι πρέπει να κουβαλάμε μαζι μας? :what:[τετραδιο κλπ..]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Ναι πράγματι αυτή την απορία την είχα και εγώ...Πρέπει να κουβαλήσουμε κάτι???Επίσης, όσον αφορά το πρόγραμμα όντως είναι ξεθεωτικό.9.45-15.30 την πρώτη μέρα εμείς...Επιστροφή στη δραστηριότητα μετά από 3 μήνες απόλυτου καθισιού...Άσχετο: Γνωρίζετε αν μέσα στα αμφιθέατρα θα γίνει εισήγηση από τους εκάστοτε καθηγητές(ή γενικότερα μέλη ΔΕΠ) σχετικά με την επιλογή συγγράματος(δλδ έμμεση υπόδειξη)???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geo12345

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εγώ γραφτηκα τη προηγούμενη βδομάδα στους ΜΜ του ΕΜΠ και μόνο ένα πάσο μου δωσανε...

ΥΓ: Καλά ρε παιδιά τι πρόγραμμα είναι αυτό? :wow:
ΥΓ2: Την πρώτη μέρα τι πρέπει να κουβαλάμε μαζι μας? :what:[τετραδιο κλπ..]

Παρε κανα τετραδιακι γτ εχουμε μαθηματικα Ια πρωτη ωρα και απο οτι ακουσα θα γραψουν πολλα πραγματα,το ιδιο θα κανω και εγω.Α και να κανονισουμε να βρεθουμε ε:DΤο προγραμμα ειναι εξουθενοτικο αλλα περα απο την 1η βδομαδα σιγα μην τα παρακολουθουμε ολα,ολοι μ ειπαν μονο 3-4 μαθηματα χρειαζεται...θα δουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dal_kos

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Και άλλη μια ερώτηση παιδιά: Λέει κάτι για αίθουσες και τέτοια. Πως ξέρουμε σε ποια αίθουσα θα παρακολουθήσουμε? μας χωρίζουν αλφαβητικά? Ρωτάμε στη γραμματεία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geo12345

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Κοιτα,το ''κτ'' σημαινει κτηριο,εχουμε απο α μεχρι ζ.Καποιες απο αυτες ειναι αμφιθεατρα οπως πχ το ζ 103 κτλπ.Τωρα οπου εχει περισσοτερα απο ενα απλα θα ειμαστε περισσοτερα τμηματα.Αλλα θα τα βρεις γτ οταν μπαινεις σε αλλο κτηριο εχει πινακιδες π λεει τις αιθουσες κτλπ,μπορεις και να ρωτησεις ομως πιστευω.:)Σε οποια αιθουσα θελεις πας,εκτος νομιζω απο το σχεδιο και τη μηχανικη π παει με τ ονοματα.Στα μαθηματικα Ια απο οτι ξερω πρεπει αν πας ας πουμε την δευτερα στο ζ 103 την τεταρτη να πας στην ιδια αιθουσα γτ οι καθηγητες θα μας κανουν εναλλαξ.Ετσι αν την τεταρτη πας στο δ 015 θα ακουσεις τα ιδια με την δευτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
στους ημμυ η ωρα τον αγγλικον συμπιπτει με την ωρα τον μαθηματικων:s
τι θα κανω?
οι μμ ποσα μαθηματα εχουν στο α εξαμηνο και ποσες ωρες συνολικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Κανονικα υπαρχει κανονισμος που απαγορευει την αλληλοεπικαλυψη.Ομως ο καθενας κανει του κεφαλιου του και σε γραφει στα @@ του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top