ΕΜΠ - Εγγραφές

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ναιαιαιαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angi

Νεοφερμένος

Η angi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Γεια σας!!κι εγώ φετος θα είμαι ΗΜΜΥ(από μετεγγραφή)..Βέβαια ξέρω παιδιά αλλά είναι σε άλλα τμήματα..:( και απ'οτι είδα τα περισσότερα θα ναι αγόρια..καμιά κοπέλα βρε παιδιά??(είδα πως υπάρχει μία helen αλλά είναι στους πολιτικούς..)δε λέω πως με πειράζει αλλά όσο να ναι..anyway να έρθω πρώτα και μετά βλέπουμε..και κάτι άλλο..επειδή θα κάνω τα χαρτιά μου για τη μετεγγραφή αυτή θα γίνει το Δεκέμβρη..εγώ όμως θα παρακολουθώ μαθήματα(μπορώ έτσι δεν είναι?)αλλά το εργαστήριο θα το χάσω?περιμένω πως και πως να αρχίσουν τα μαθήματα..πότε λέτε?περίπου βέβαια γιατί δεν έχει βγει τπτ ακόμη..ευχαριστώ!!καλό ακαδημαικό έτος να έχουμε..!


επιτελουσ βρισκω και εγω συμπαρασταση!! εγω θα ειμαι βεβαια σε αλλο τμημα στους ναυπηγους αλλα εστω κι ετσι δεν πειραζει!! μετρημενες μου φαινεται θα ειμαστε!!:P
-----------------------------------------
χαχα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
επιτελουσ βρισκω και εγω συμπαρασταση!! εγω θα ειμαι βεβαια σε αλλο τμημα στους ναυπηγους αλλα εστω κι ετσι δεν πειραζει!! μετρημενες μου φαινεται θα ειμαστε!!:P
-----------------------------------------
χαχα!!
Χαχα,αυξανόμαστε σιγά σιγά!!:DΤώρα είμαστε τουλάχιστον 4!:jumpy:
Ορίστε για να παρηγορηθείς!!:P
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=50793
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
και εγω εμπ με μεταγραφη!!!ρε τι γινεται απο φοιτητριες τιποτα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angi

Νεοφερμένος

Η angi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
και εγω εμπ με μεταγραφη!!!ρε τι γινεται απο φοιτητριες τιποτα???

α ρε ναξος!! οσιαν ντανσ και τρελες παραλιες!!οσο για το πολυτεχνειο...λιγα πραγματα απο φοιτητριες και εγω απεγνωσμενα ψαχνω να δω αν θα εχω παρεα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marysita

Νεοφερμένος

Η marysita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
κι εγω εμπ χημικο μηχ!!!!!!!!!στα δαχτυλα του ενος χεριου θα μας μετρανε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimTB

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγώ ΗΜΜΥ στο ΕΜΠ...Τελικά απ' ότι έχω καταλάβει το δελτίο επιτυχίας δε χρειάζεται, έτσι;

PS. Το Ghetto στη Νάξο ήταν πολύ καλύτερο από το Ocean...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Εγώ ΗΜΜΥ στο ΕΜΠ...Τελικά απ' ότι έχω καταλάβει το δελτίο επιτυχίας δε χρειάζεται, έτσι;

Πουθενά δε χρειάζεται. Αυτό είναι για να το 'χεις εσύ, και να χαίρεσαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsixlofouska

Νεοφερμένος

Η Όλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
κι εγω εμπ χημικο μηχ!!!!!!!!!στα δαχτυλα του ενος χεριου θα μας μετρανε!
κι εγωω....στην ιδια σχολη θα ειμαστε.....:D:D(με μεταγραφη θα ερθω λογω τριτεκνιας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Πσ. Γεμίσαμε ΕΜΠίτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
α ρε ναξος!! οσιαν ντανσ και τρελες παραλιες!!οσο για το πολυτεχνειο...λιγα πραγματα απο φοιτητριες και εγω απεγνωσμενα ψαχνω να δω αν θα εχω παρεα!!



σιγα το κλαμπ...
οσο για την παρεα,μην ανησθχεις:D που περασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angi

Νεοφερμένος

Η angi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
νομιζω οτι αυτο ηταν το καλυτερο του νησιου..
τελος παντων εγω περασα ναυπηγων! πολυ πιθανο να συναντηθουμε!:P
-----------------------------------------
εσυ σε ποιο τμημα εισαι αληθεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

devilfather

Νεοφερμένος

Ο devilfather αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι, επειδή δουλεύω μέχρι τις 19 του μήνα ξέρει κανείς αν είναι απαραίτητο να πας ακριβώς τη μέρα που σου ανακοινώνει η γραμματεία ή ισχύει το 16-30/9 που λέει το υπουργείΟ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikoleris1991sk

Νεοφερμένος

Ο Nikoleris1991sk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εχω την ιδια απορια κι εγω???^^^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι, επειδή δουλεύω μέχρι τις 19 του μήνα ξέρει κανείς αν είναι απαραίτητο να πας ακριβώς τη μέρα που σου ανακοινώνει η γραμματεία ή ισχύει το 16-30/9 που λέει το υπουργείΟ?

Αυτό που λέει το υπουργείο. Απλά, κάθε γραμματεία, βγάζει κάποιες συγκεκριμένες ημερομηνίες για να διευκολύνει τους φοιτητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Και βασικά για να μην υπάρξει συνωστισμός. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikoleris1991sk

Νεοφερμένος

Ο Nikoleris1991sk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Οκ !!! Οποια μερα με βολευει καλυτερα θα παω για την εγγραφη !!! :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikoleris1991sk

Νεοφερμένος

Ο Nikoleris1991sk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παρεπιπτοντως τις ιατρικες εξετασεις μπορουμε να τις κανουμε στο ιατρειο του ΕΜΠ;;;;; ΓΙΑΤΙ ΜΕΝΩ ΣΕ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΘΟΛΟΓΟΥΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Τις ιατρικές εξετάσεις μπορείτε να τις πάτε όποτε θέλετε μέχρι να πάρετε πτυχίο. Δεν υπάρχει βιάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikoleris1991sk

Νεοφερμένος

Ο Nikoleris1991sk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ΟΚ ευχαριστω πολυ, γιατι νομιζα οτι θα χρειαζονταν την στιγμη της εγγραφης!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top