ΕΜΠ - Εγγραφές

HELEN

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ναι αμε!Εγω νομιζω ξερω που ειναι τα αμφιθέατρο που θα κανουμε γεωλογια, μου το ειχε δειξει μια κοπελα απο μεγαλυτερο ετος οταν πηγα να γραφτω οποτε μπορουμε να συναντηθουμε κ να στο δειξω. Αν κ νομιζω οτι με ολους τους πρωτοετεις να ψαχνονται δεν θα ειναι δυσκολο να βρουμε τα κτιρια. Καληνυχτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickzor

Νεοφερμένος

Ο nickzor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 87 μηνύματα.

dal_kos

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ρε παιδιά θέλετε να κανονίσουμε να συναντηθούμε αυτές τις μέρες να γνωριστούμε μιας και θα είμαστε στον ίδιο χώρο?

Μέσα κι εγώ. Κατεβαίνω την τρίτη αθήνα, οπότε από τρίτη απόγευμα και μετά όποτε θέλετε. Δεν ανοίγουμε όμως νέο τοπικ για να το δουν και οι άλλοι? :iagree:

:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Μέσα κι εγώ. Κατεβαίνω την τρίτη αθήνα, οπότε από τρίτη απόγευμα και μετά όποτε θέλετε. Δεν ανοίγουμε όμως νέο τοπικ για να το δουν και οι άλλοι? :iagree:

Nαι δίκιο έχεις...Σεένα νέο topic θα είναι πιο εμφανές και θα έχει μεγαλύτερη συμμετοχή...dal_kos στους μηχανολόγους είπαμε είσαι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timteam

Νεοφερμένος

Ο timteam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παιδια και εγω ΗΜΜΥ ΕΜΠ ειμαι και κατεβαινω σημερα Αθηνα , ωραια θα ηταν να κανονισουμε να συναντηθουμε μεσα στην εβδομαδα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Από τώρα πήγες??? Φτιάχνεις μάλλον σπίτι για αυτό...Εγώ από Πέμπτη θα ανέβω Athens.Eξάλλου Δευτέρα 6 Οκτώβρη ξεκινάμε οπότε υπάρχει χρόνος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dal_kos

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ναι gregoire στους μηχανολογους είμαι.
Ας συνεχίσουμε τη συζήτηση εδώ για να μή βγαίνουμε πολύ off-topic :)

https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=1278810#post1278810
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenakam

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Από τώρα πήγες??? Φτιάχνεις μάλλον σπίτι για αυτό...Εγώ από Πέμπτη θα ανέβω Athens.Eξάλλου Δευτέρα 6 Οκτώβρη ξεκινάμε οπότε υπάρχει χρόνος...

Αφού την παρασκευή θα γίνει μάθημα..!Δεν νομίζω να πάω και να είμαι μόνη μου..αν και τόσα παιδιά..όλο και κάποιος θα έρθει..πιστεύω..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Έλενα πήρα τη γραμματεία και μου είπαν ότι οι πρωτοετείς ξεκινάνε 6/10. Τι σκατά ούτε οι ίδιοι δεν πρέπει να ξέρουν... Μάλλον θα ξαναπάρω την Πέμπτη μπας και έχουν ξεκαθαρίσει τι θα γίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenakam

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Έλενα πήρα τη γραμματεία και μου είπαν ότι οι πρωτοετείς ξεκινάνε 6/10. Τι σκατά ούτε οι ίδιοι δεν πρέπει να ξέρουν... Μάλλον θα ξαναπάρω την Πέμπτη μπας και έχουν ξεκαθαρίσει τι θα γίνει.

τι να πω..προβληματίζομαι τώρα..το τηλ που παίρνω και μου λέει αυτό είναι:7723990 και συγκεκριμένα μου είπε και τις 2 φορές που τηλεφώνησα ότι θα γίνει μία πρώτη γνωριμία με τον κύριο Ζάχο..πάντως μη σας παίρνω και στο λαιμό μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Αφού την παρασκευή θα γίνει μάθημα..!Δεν νομίζω να πάω και να είμαι μόνη μου..αν και τόσα παιδιά..όλο και κάποιος θα έρθει..πιστεύω..!
Βασικα στην αρχη θα πηγαινουν ολοι.Αργοτερα θα εισαι μονη σου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Βασικα στην αρχη θα πηγαινουν ολοι.Αργοτερα θα εισαι μονη σου:P

Τα παραλές τώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenakam

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Αυτό νομίζω κι εγώ..τα παραλέει...

Μια φορά είχα πάει για μάθημα-ήταν μια μέρα πριν κλείσουμε για τις διακοπές των Χριστουγέννων-και ήμασταν συνολικά 5 άτομα, μετρημένα στα δάχτυλα! :P Πάντως στην αρχή θα γίνεται ο χαμός, σε σημείο να μην βρίσκεις θέση στο αμφιθέατρο (!), μετά κόβει λίγο η κίνηση... τουλάχιστον μένουν αυτοί που θέλουν να παρακολουθήσουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Ναι οντως τα παραλεω..Θα εισαι με αλλους 5!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insider

Νεοφερμένος

Ο Insider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Oταν πηγα με κατι παιδια για εγγραφη εγραφε πανω στον πινακα μαθημα 3/10 δωδεκα με τρεις Ζαχος..αλλαξε κατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
όχι δεν έχει αλλάξει τίποτα... 3/10 μας θέλει ο Ζάχος στο αμφιθέατρο 4 νομίζω απο 12-3...Το κανονικό πρόγραμμα αρχίζει στις 6/10...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Προς πάσα ενδιαφερόμενο και το δικό μας πρόγραμμα βγήκε στο internet:
https://www.civil.ntua.gr/news/programmaxeimmat2008-2009.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ρίμπο πότε αρχίζεις εσύ καμάρι μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top