Δυσκολία κατανόησης των Μαθηματικών

maraki_7

Νεοφερμένος

Η Maraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ναι πραγματι για εμενα παντως ειναι πιστευω μια μεση δυσκολια μεχρι στιγμης η κατευθυνση και η αλγεβρα πανευκολη ειναι κ αρχη βεβαια και νταξει τωρα αρχιζω και να μαθαινω πιο πολλα ειδικα σε φυσικη με τους τυπους οποτε θελω να πιστευω οτι δεν θα τα μπερδεψω αυτο μονο φοβαμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Αυτην την χρονια εχω πατωσει σε αυτα τα δυο (αν βγαλω την φυσικη κατευθ. που αρχιζω σιγα σιγα να την καταλαβαινω) δηλ. εχω φτασει στο σημειο να γραφω κατω απο 5 στο διαγωνισμα αλγεβρας και αυριο γραφω μαθηματικα.Μερικες φορες αναρωτιεμαι αν εκανα λαθος που διαλεξα θετικη.Με την χημεια καλα τα παω.Ελα τι να κανω με τα μαθηματικα και την αλγεβρα ειμαι τοσο στεναχωρημενη επειδη δεν τα καταλαβαινω.Υπαρχει κατι που μπορω να κανω για να βελτιωθω? Γιατι βλεπω τοσα παιδια που τα καταλαβαινουν ενω εγω τα βλεπω σκουρα.Δεν ξερετε ποσο χαλιαααα :'(και καταπιεσμενη νιωθω οταν δεν μπορω να καταλαβω/λυσω μια ασκηση.Μπορει κανεις να μου δωσει καμοια συμβουλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valia_92

Νεοφερμένος

Η βαλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κασσάνδρεια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
μηπως εχεις καποια κενα απο προηγουμενες ταξεις?? γιατι αν ειναι αετσι δεν μπορεις να καταλαβεις τπτ αν δεν τα αναπληρωσεις.. μαθε στην αρχη καλα την θεωρια και μετα πιασε ευκολες ασκησεις και μετα σιγα σιγα πηγαινε στα πιο δυσκολα... στα μαθηματικα και εγω στο πρωτο τεστ ειχα γραψει 6 γιατι δεν ειχα μπει στο κλιμα.. ομως στο επομενο πηρα 19 γιατι τα κοιταξα λιγακι περισσοτερο...παντως τα περισσοτερα παιδια εχουν προβλημα στα μαθηματικα αλλα δεν χρειαζεται τπτ παραπανω απο το να τα δωσεις λιγο σημασια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Εγώ καλά τα πάω σχετικά, μαθηματικά στο διαγώνισμα έγραψα 16 που είναι σχετικά καλά αν και θα προσπαθήσω για παραπάνω. Χημεία έγραψα 14 σχεδόν όσο και η υπόλοιπη τάξη από λάθη απροσεξίας και λόγω της δυσκολίας της τελευταίας άσκησης, αν και δεν με πολυενδιαφέρει καθώς θα πάω Τεχνολογική του χρόνου. Με δυσκόλευε η Άλγεβρα φέτος αλλά άρχισα να διαβάζω πιο συστηματικά γιατί είχα επικεντρωθεί κυρίως στα μαθηματικά. Αν έχεις βοήθημα κάνε ασκήσεις που έχει μέσα συνήθως ξεκινάει από πολύ απλές :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Ναι νομιζω πως εχω κενα. Ειδικα απο την Α' λυκειου (γιατι ειχα τον ιδιο καθηγητη με φετος και δεν τα καταλαβαινα).Βοηθημα σκεφτομαι να παρω πιο νομιζεται πως τα εξηγει πιο αναλυτικα και κατανοητα?Τα κοιταω απ'τοβιβλιο απλως δεν καταλαβαινω τι γραφει και δεν ξερω πως να λυνω ασκησεις.Χημεια κατ. πηρα 19 νομιζω μια χαρα ειναι επειδη εχασα 1 βαθμο απο ενα λαθακι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
πρωτα απ ολα μν αγχωνεσαι,μν στεναχωριεσαι κ μν πανικοβαλεσαι γτ δν θ βγαλεισ τπτ...
λοιπον,μ μια δυνατη προσπαθεια απο σενα μ συνεργασια καποιου μαθηματικου(φροντιστηριο)θ σκισεισ...ειμ 1000 τ εκατο σιγουρη!;)
λοιπον,ζητα βοηθεια απο καθηγητη κ θ ειν ολα τελεια...
μν ανησυχεισ!κ εγω ειμ εδω γ ν σ στιριζω κ ν σ εμψυχωνω!!

ολα θ πανε τελεια,οχι μονο μια χαρα!!! πιστεψε στν εαυτο σ;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
πρωτα απ ολα μν αγχωνεσαι,μν στεναχωριεσαι κ μν πανικοβαλεσαι γτ δν θ βγαλεισ τπτ...
λοιπον,μ μια δυνατη προσπαθεια απο σενα μ συνεργασια καποιου μαθηματικου(φροντιστηριο)θ σκισεισ...ειμ 1000 τ εκατο σιγουρη!;)
λοιπον,ζητα βοηθεια απο καθηγητη κ θ ειν ολα τελεια...
μν ανησυχεισ!κ εγω ειμ εδω γ ν σ στιριζω κ ν σ εμψυχωνω!!

ολα θ πανε τελεια,οχι μονο μια χαρα!!! πιστεψε στν εαυτο σ;););)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:) Αλλα δεν παω φροντηστηριο..παω ενισχυτικη ομως (σε καποιο αλλο σχολειο επειδη δεν μαζευτικαν πολλα παιδια απ'το δικο μου) αλλα η καθηγητρια μου αντι να με εμψυχωνει μου λεει πως ειμαι πιο πισω απο τ'αλλα παιδια και χρειαζομαι εχτρα διαβασμα και ασκησεις.Και επειδη ειμαστε σε διαφορετικα κεφαλαια δεν μπορει να μου τα εξηγησει καλα γιατι ειμαι πιο πισω απ'τα αλλα παιδια.Ειμαι βεβαιη πως αν μπορουσα να τα καταλαβω σιγουρα θα ημουν καλυτερη.Ο καθηγητης του σχολειου μου ειναι ο τυπος του ανθρωπου που δεν τα εξηγει καλα και ξερω πολλα παιδια που αν δεν πηγαιναν φροντηστηριο θα ηταν στη ιδια μοιρα με μενα.Τι να κανω τωρα? Ωρεσ ωρες θελω να ρωτησω κατι αλλα φοβαμε γιατι 1ον ο καθηγητης μου θα με ρωτησει ''Τι δεν καταλαβες?'' και αν του πω τιποτα θα μου πει ''ευκολα ειναι απλως διαβασε και θα καταλαβεις!'' εγω ομωσ δεν καταλαβαινω λαξη απο'το σχολικο βιβλιο και 2ον ορισμενα παιδια τσαντιζοντα για κανεναν λογο οταν κανω ερωτησεις παρολο που τους λεω πως ειμαστε εδω για να μαθουμε .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:) Αλλα δεν παω φροντηστηριο..παω ενισχυτικη ομως (σε καποιο αλλο σχολειο επειδη δεν μαζευτικαν πολλα παιδια απ'το δικο μου) αλλα η καθηγητρια μου αντι να με εμψυχωνει μου λεει πως ειμαι πιο πισω απο τ'αλλα παιδια και χρειαζομαι εχτρα διαβασμα και ασκησεις.Και επειδη ειμαστε σε διαφορετικα κεφαλαια δεν μπορει να μου τα εξηγησει καλα γιατι ειμαι πιο πισω απ'τα αλλα παιδια.Ειμαι βεβαιη πως αν μπορουσα να τα καταλαβω σιγουρα θα ημουν καλυτερη.Ο καθηγητης του σχολειου μου ειναι ο τυπος του ανθρωπου που δεν τα εξηγει καλα και ξερω πολλα παιδια που αν δεν πηγαιναν φροντηστηριο θα ηταν στη ιδια μοιρα με μενα.Τι να κανω τωρα? Ωρεσ ωρες θελω να ρωτησω κατι αλλα φοβαμε γιατι 1ον ο καθηγητης μου θα με ρωτησει ''Τι δεν καταλαβες?'' και αν του πω τιποτα θα μου πει ''ευκολα ειναι απλως διαβασε και θα καταλαβεις!'' εγω ομωσ δεν καταλαβαινω λαξη απο'το σχολικο βιβλιο και 2ον ορισμενα παιδια τσαντιζοντα για κανεναν λογο οταν κανω ερωτησεις παρολο που τους λεω πως ειμαστε εδω για να μαθουμε .

μηπωσ ειν καλο ν κανεισ ενα ιδιαιτερο για 1 εβδομαδα ωστε ν ορθοποδησεισ κ μετα ν παρακολουθησεισ χωρισ προβλημα τν ενισχυτικη;;
κ ποτε μν ντρεπεσαι ν ρωτασ!η δουλεια τν καθηγητων ειν ν διδασκουν...οποτε εσυ να ρωτασ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ θελεισ κ αν καποιοσ καθηγητησ δν σ βοηθησει εσυ ΑΠΑΙΤΗΣΕ το...οσο για τ παιδια,μν σ νοιαζει...ασε π μπορει ν εχουν αποριεσ οπωσ εσυ κ ν ντρεπονται ν ρωτησουν κ εσυ θ τσ βοηθησεισ ρωτωντασ τν καθηγητη κ ετσι θ λυθουν κ οι δικεσ τσ αποριεσ...μν σ νοιαζουν τ παραπονα π θ κανουν οι υπολοιποι.σ αυτο τ συγκεκριμενο θεμα πρεπει ν σ νοιαζει ΜΟΝΟ ο εαυτοσ σ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
μηπωσ ειν καλο ν κανεισ ενα ιδιαιτερο για 1 εβδομαδα ωστε ν ορθοποδησεισ κ μετα ν παρακολουθησεισ χωρισ προβλημα τν ενισχυτικη;;
κ ποτε μν ντρεπεσαι ν ρωτασ!η δουλεια τν καθηγητων ειν ν διδασκουν...οποτε εσυ να ρωτασ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ θελεισ κ αν καποιοσ καθηγητησ δν σ βοηθησει εσυ ΑΠΑΙΤΗΣΕ το...οσο για τ παιδια,μν σ νοιαζει...ασε π μπορει ν εχουν αποριεσ οπωσ εσυ κ ν ντρεπονται ν ρωτησουν κ εσυ θ τσ βοηθησεισ ρωτωντασ τν καθηγητη κ ετσι θ λυθουν κ οι δικεσ τσ αποριεσ...μν σ νοιαζουν τ παραπονα π θ κανουν οι υπολοιποι.σ αυτο τ συγκεκριμενο θεμα πρεπει ν σ νοιαζει ΜΟΝΟ ο εαυτοσ σ...
Δεν ξερω..αν ειναι πολυ ακριβο ομως δεν νομιζω να με αφησουν οι γονεις μου γιατι εχουν πολλα εξοδα (αυτος ηταν ενας απ'του λογους που δεν πηγα φροντηστηριο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Παιδια, γραφω μαθηματικα κατευθυνσης αυριο, wish me luck.
βασικα ειναι το μονο μαθημα που περιμενα πως και πως να γραψω, φυσικη γενικης σημερα εγραψα ΣΚΑΤΑ, απλα ΣΚΑΤΑ. Μαθηματικα εχω λιωσει το βοηθημα του Μπαρλα μεχρι αηδιας. Οποτε θα τα παω καλα εκει. Οπως επισης και αλγεβρα.
Ειναι πολυ απλα μαθηματικα, λιγη σκεψη θελουν παραπανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Παιδια, γραφω μαθηματικα κατευθυνσης αυριο, wish me luck.
βασικα ειναι το μονο μαθημα που περιμενα πως και πως να γραψω, φυσικη γενικης σημερα εγραψα ΣΚΑΤΑ, απλα ΣΚΑΤΑ. Μαθηματικα εχω λιωσει το βοηθημα του Μπαρλα μεχρι αηδιας. Οποτε θα τα παω καλα εκει. Οπως επισης και αλγεβρα.
Ειναι πολυ απλα μαθηματικα, λιγη σκεψη θελουν παραπανω.
Good luck!Δηλαδη ειναι καλο το βοηθημα του μπαρλα?Επεισης τα λεει αναλητικα και κατανοητα? Ηθελα να το παρω σημερα αλλα ειπα να παει πρωτα ο μπαμπας μου να μιλησει στον καθηγητη των μαθηματικων και μετα αν δεν τα καταλαβαινω παλι να το παρω.Ελπιζω να μην ηταν κακη ιδεα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Παρ'το θα σε βοηθησει. Εχει ασκησεις ενα επιπεδο παραπανω. Ξεφτερι θα γινεις.
Αυριο γραφω αλγεβρα. Αν εχεις το θεο σου. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Για επίπεδο Β' Λυκείου μια χαρά είναι ο Μπάρλας. Για Γ' νομίζω ότι δεν αρκεί από μόνος του. Εσείς δεν έχετε πρόβλημα, όμως, σας καλύπτει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Ευχαριστω Ρανια και Miv.Ο καθηγητης μου ειπε οτι χρειαζομαι πολυ διαβασμα ,να λυνω πολλες ασκησεις και ενα καλο βοηθημα.Επισης ειπε να κανω επαναλυψει την αλγεβρα α λυκειου.Ξερει κανεις περιπου τι χρειαζεται να μαθω απο το περσινο βιβλιο γιατι δεν προλαβαινω να τα μαθω ολα.Μου ειπε πως θα κοιταξει και θα μου προτινει ενα αργοτερα ...θα δς πιο θα μου πει και θα το συγκρινω με του Μπαρλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianniszante

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Και εγω ειχα πολλα κενα στην αλγεβρα της Α κ λιγο απο φετος αλλα με εντατικα μαθηματα [κ δεν εννοω στο σχολειο φυσικα] θα το ξεπερασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Ο καθηγητης μου ακομα να μου δωσει τα ονοματα των βοηθηματον θα περιμενω για λιγο ακομα και αν δεν μου τα φερει τοτε παιρνω Μπαρλα και αρχιζω επαναληψη ολα απο την αρχη τα χριστουγεννα (μονο να μην μου βαλουν χριστουγενιατικες ασκησεις) μονη μου.Δεν νομιζεται πως ειναι καλη ιδεα?
-----------------------------------------
Παρ'το θα σε βοηθησει. Εχει ασκησεις ενα επιπεδο παραπανω. Ξεφτερι θα γινεις.
Αυριο γραφω αλγεβρα. Αν εχεις το θεο σου. :p
πως τα πηγες λοιπον?Πιστεω οτι εσκισες...Ελα πες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
hehe
20 πρεπει να εχω γραψει, κι αν οχι 20, θα εχω χασει απο Σ-Λ(κλασικ).
Τα θεματακια του Μπαρλα εκαναν καλη δουλεια, ειναι πιο απαιτητικα και μετα αυτα που πας και γραφεις σου φαινονται γελοια.
Οποτε ο,τι κι αν σου πει ο καθηγητης του φροντ, εσυ παρε και τον Μπαρλα να κανεις κανα θεματακι για πρακτις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
hehe
20 πρεπει να εχω γραψει, κι αν οχι 20, θα εχω χασει απο Σ-Λ(κλασικ).
Τα θεματακια του Μπαρλα εκαναν καλη δουλεια, ειναι πιο απαιτητικα και μετα αυτα που πας και γραφεις σου φαινονται γελοια.
Οποτε ο,τι κι αν σου πει ο καθηγητης του σχολειου, εσυ παρε και τον Μπαρλα να κανεις κανα θεματακι για πρακτις..
Bravo...σου:niki: και εις ανωτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
hehe
20 πρεπει να εχω γραψει, κι αν οχι 20, θα εχω χασει απο Σ-Λ(κλασικ).
Τα θεματακια του Μπαρλα εκαναν καλη δουλεια, ειναι πιο απαιτητικα και μετα αυτα που πας και γραφεις σου φαινονται γελοια.
Οποτε ο,τι κι αν σου πει ο καθηγητης του φροντ, εσυ παρε και τον Μπαρλα να κανεις κανα θεματακι για πρακτις..



:bravo::bravo::bravo:
-----------------------------------------
εσυ flower princess τ εκανεσ τελικα μ τ μαθηματικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
:bravo::bravo::bravo:
-----------------------------------------
εσυ flower princess τ εκανεσ τελικα μ τ μαθηματικα;

Ακομα χαλια ειμαι! Στο διαγωνισμα μαθηματικων και αλγεβρας εγραψα κατω απο την βαση :'((δεν μου εχει πει ακομα τι πηρα αλλα το'χω καταλαβει.).Τωρα αλγεβρα εχουμε φτασει τα πολυωνυμα. Για πρωτη φορα ελυσα ολες τις ασκησεις που μας εβαλε ( με την βοηθεια βεβαια της καθηγητριας της ενισχυτικης .Πρωτη φορα την καταλαβα:no1:) ειμαι τοσο υπερηφανη για τον εαυτο μου γιατι για πρωτη φορα θα σηκωσω χερι για να λυσω ασκηση στην ταξη γιουπι!!Καλα ομως μαθηματικα ειμαι ακομα χαλια ουτε μια ασκηση δεν μπορω να λυσω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top