Δρομολόγια λεωφορείου

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Χαχα 250 ....όνομα και πράγμα...το στριμωγμα στο μεγαλείο του ..
Εριφυλη ακουω γκρινιες και δεν μαρεσει. Πηγα και εκανα χτες την διαδρομη σου ,Ευαγγελισμος Ταυρος με μετρο και ηλεκτρικο. Την βρηκα ζαχαρη των 20 λεπτων. Μαλλον εισαι προνομιούχα εναντι αλλων παιδιων. Τα ζορια ειναι με το 250 και το 608 αλλα εκει ειναι ολα τα παιδια μαζι, οτι τα αλλα και συ.
Ασε που εργοτερα μπορειτε να βαζεται απο 1 ευρουλακι και να παιρνετε 3 ταξι για μεσα.
Το Ε90 δεν ειναι λυση , ενα λεωφορείο που περνα καθε 3 ωρες ειναι λεωφορείο αμφιβολης σαρδέλας
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Νομίζω πως λόγω κορωνοιου στα ταξί επιτρέπεται μόνο 1 άτομο εκτός κι αν πρόκειται για γονέα με ανήλικο παιδί
Θεοδώρα τι έχεις περάσει ?που είσαι?
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
Δυστυχώς έχει μόνο 4 δρομολόγια τη μέρα..και εμενα με βόλευε να το παίρνω από Πειραιά αλλα επειδή δεν βολεύουν οι ώρες αναγκάζομαι να παίρνω μετρο και το 250
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επίσης 7:20 και 11 που λέει είναι οι ώρες που φεύγει από την πλατεία Καραϊσκάκη στον Πειραιά και όχι οι ώρες που περνάει από παντειο
και το Ε90 ρε παιδιά από πού φεύγει? από ποια στάση? εγώ χθες δεν τι είδα... έτσι όπως βγαίνεις από την φιλοσοφική, φεύγει από την δεξιά ή την αριστερή μεριά?
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
α εμένα να δεις πως χάνομαι... αφού κατάφερα να βγω από την φιλοσοφική στο Χίλτον με τα πόδια χωρίς βοήθεια, με εμπιστεύομαι
Γιατί δεν παίρνεις ηλεκτρικό για Ομόνοια, ποδαράκια Ακαδημίας και μετά το λεωφορείο, εγώ νομίζω αυτό θά έκανα, αφού θά τό έπαιρνα από τέρμα μπορεί να έβρισκα και θέση
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Ααα δίπλα είμαστε εγώ είμαι βιολογικό
Νομίζω χημικό φαρμακευτική γεωλογικό βιολογικό ενώνονται. Βασικά για γεωλογικό είμαι σίγουρη για τα αλλα δεν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά το ψάχνω ακόμα 😂
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,495 μηνύματα.
Νομίζω χημικό φαρμακευτική γεωλογικό βιολογικό ενώνονται. Βασικά για γεωλογικό είμαι σίγουρη για τα αλλα δεν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά το ψάχνω ακόμα 😂
χημικό ,γεωλογικό, βιολογικό ναι ,οι φαρμακοακριβοι ειναι χωρια.
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,495 μηνύματα.
Αα ευχαριστώ για την πληροφορία. Ευτυχώς έχουμε και σένα να μας κατατοπίζεις γιατί αλλιώς θα είχαμε χαθεί😂
Και ομως σε παραπλανησα, και οι φαρμακοακριβοι ειναι κολλητα αλλα ειναι απο πισω στον ισκιο να μην χαλανε τα φαρμακα. Νομιζω ομως οτι το κυλικείο ειναι κοινο.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
Και ομως σε παραπλανησα, και οι φαρμακοακριβοι ειναι κολλητα αλλα ειναι απο πισω στον ισκιο να μην χαλανε τα φαρμακα. Νομιζω ομως οτι το κυλικείο ειναι κοινο.
εγώ σήμερα γιατί πήγα? με το 230 έκανα ΑΚΡΙΒΩΣ 2.5 ώρες μέχρι να φτάσω Σύνταγμα! δυομιση ωρες όρθια... ούτε θέση δεν είχε... εν τω μεταξύ έγινα και σαν παπί
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
εγώ σήμερα γιατί πήγα? με το 230 έκανα ΑΚΡΙΒΩΣ 2.5 ώρες μέχρι να φτάσω Σύνταγμα! δυομιση ωρες όρθια... ούτε θέση δεν είχε... εν τω μεταξύ έγινα και σαν παπί
Αύριο δεν θα γίνουν μαθήματα έβγαλε ανακοίνωση το εκπα
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top