Δρομολόγια λεωφορείου

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Και ομως σε παραπλανησα, και οι φαρμακοακριβοι ειναι κολλητα αλλα ειναι απο πισω στον ισκιο να μην χαλανε τα φαρμακα. Νομιζω ομως οτι το κυλικείο ειναι κοινο.
Ναιιι είναι και η φαρμακευτική και έχουν και κοινό κυλικείο...
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Νομίζω χημικό φαρμακευτική γεωλογικό βιολογικό ενώνονται. Βασικά για γεωλογικό είμαι σίγουρη για τα αλλα δεν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά το ψάχνω ακόμα 😂
Ναιιι είμαστε στο θετικών επιστημών
ο πιο γρηγορος φρεντο , αλλα η ουρά, ουρά.
Καλά αυτό σίγουρα
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Θέλω να με βοηθήσει κάποιος που κινείται με το Ε90! λοιπόν, εγώ θέλω να παίρνω το 040 και να σταματάω Πάντειο και από εκεί να παίρνω το Ε90 μέχρι την φιλοσοφική... ξέρετε κάθε πόσες ώρες περνάει το Ε90? γιατί μου βγάζει ότι ξεκινάει στις 7:20 και μετά στις 11.... μόνο κάθε τόσο περνάει?
παιδιά να σας ρωτήσω... εγώ αν πάρω το 1 και σταματήσω στο νομισματικό Μουσείο ( έχει ένα μαγαζί εκεί απ'έξω που θέλω να πάω) μετά από την ίδια στάση που με αφήνει το 1 παίρνω το 235 και πάω ζωγράφου?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

παιδιά να σας ρωτήσω... εγώ αν πάρω το 1 και σταματήσω στο νομισματικό Μουσείο ( έχει ένα μαγαζί εκεί απ'έξω που θέλω να πάω) μετά από την ίδια στάση που με αφήνει το 1 παίρνω το 235 και πάω ζωγράφου?
είναι η ίδια στάση ή απέναντι?
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
παιδιά να σας ρωτήσω... εγώ αν πάρω το 1 και σταματήσω στο νομισματικό Μουσείο ( έχει ένα μαγαζί εκεί απ'έξω που θέλω να πάω) μετά από την ίδια στάση που με αφήνει το 1 παίρνω το 235 και πάω ζωγράφου?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


είναι η ίδια στάση ή απέναντι?
όπως βλέπω στο app του ΟΑΣΑ η στάση του 235 είναι απέναντι στη Πανεπιστημίου στο νομισματικό μουσείο από τη στάση του 1 στη Σταδίου
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
όπως βλέπω στο app του ΟΑΣΑ η στάση του 235 είναι απέναντι στη Πανεπιστημίου στο νομισματικό μουσείο από τη στάση του 1 στη Σταδίου
εμένα γιατί μου βγάζει ότι περνάνε από την ίδια στάση?
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
εμένα γιατί μου βγάζει ότι περνάνε από την ίδια στάση?
ααα έκανα ένα λάθος έβλεπα ανάποδα τη διαδρομή του 1 από πλατεία αττικής προς Μόσχατο και όχι από Μοσχάτο προς πλατεία Αττικής. Από τη ίδια στάση παίρνεις λοιπόν το 235
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
ααα έκανα ένα λάθος έβλεπα ανάποδα τη διαδρομή του 1 από πλατεία αττικής προς Μόσχατο και όχι από Μοσχάτο προς πλατεία Αττικής. Από τη ίδια στάση παίρνεις λοιπόν το 235
τέλεια, ευχαριστώ! :)
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
ααα έκανα ένα λάθος έβλεπα ανάποδα τη διαδρομή του 1 από πλατεία αττικής προς Μόσχατο και όχι από Μοσχάτο προς πλατεία Αττικής. Από τη ίδια στάση παίρνεις λοιπόν το 235
το 040 στο Σύνταγμα από την ίδια στάση ξεκινάει και τερματίζει?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top