Δουλειά για φοιτητές

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Και για πόσα λεφτά μιλάμε?? Τον μήνα ας πούμε;)
Εμεις πληρωνομαστε την ημερα μεροκαματο.30 ευρω επαιρνα οσο ημουν στο beach club.Μετα μετακομισα διπλα στο μπουζουκτζιδικο.Εκει ειχαμε ποσοστα.Εχω παρει και 100 ευρω την μια βραδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
pr :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Εμεις πληρωνομαστε την ημερα μεροκαματο.30 ευρω επαιρνα οσο ημουν στο beach club.Μετα μετακομισα διπλα στο μπουζουκτζιδικο.Εκει ειχαμε ποσοστα.Εχω παρει και 100 ευρω την μια βραδια.

:eek: Εγώ 250Ε τον μήνα...Θα πηγαίνω κάθε σάββατο για 2,5 ώρες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
:eek: Εγώ 250Ε τον μήνα...Θα πηγαίνω κάθε σάββατο για 2,5 ώρες:D
Aπο θεσσ στο κιλκις??πιο πολλα θα ειναι τα μεταφορικα μεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Aπο θεσσ στο κιλκις??πιο πολλα θα ειναι τα μεταφορικα μεσα

Όχι Κιλκίς βρε...ένα χωριό στα όρια νομού θεσ/νίκης-Κιλκίς...Μισή ώρα με το αμάξι και ούτε...Έτσι κι αλλιώς πηγαίνω συχνά εκει λόγω υποχρεώσεων οπότε η μεταφορά δεν με απασχολεί ιδιαίτερα...Αλλά για τις ώρες που θα δουλεύω (10 ώρες τον μήνα καθαρές) τα 250Ε μου κάθισαν μια χαρά;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Όχι Κιλκίς βρε...ένα χωριό στα όρια νομού θεσ/νίκης-Κιλκίς...Μισή ώρα με το αμάξι και ούτε...Έτσι κι αλλιώς πηγαίνω συχνά εκει λόγω υποχρεώσεων οπότε η μεταφορά δεν με απασχολεί ιδιαίτερα...Αλλά για τις ώρες που θα δουλεύω (10 ώρες τον μήνα καθαρές) τα 250Ε μου κάθισαν μια χαρά;)
E και οι βενζινες δεν ειναι φθηνες τωρα πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Οπ συναδελφος! Που εισαι?Εγω στο Bed-Boutique-Yaya

πλάκα κάνω :P
εγώ είμαι συνοδός σε σχολικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Επιτηρητρια σε φροντιστήριο τα Σαββατοκύριακα .....30 γιουρος καθε Σ/Κ
το μήνα βγαίνουν 120
λίγα,αλλά με τις εποχές που ζούμε,χαίρομαι που μου δινεται αυτή η ευκαιρία
μπας και αγορασω βοηθητικά για την σις μου (τώρα τον Σεπτέμβριο................)

θα ήθελα όμως να εργαστώ και αλλού..
πολλοί αΪ -σκουλίτες γράφουν για ελευθερουδάκη ..
καμιά άλλη ιδέα;;

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
οτι βγάζει κανείς καλό ειναι στις μέρες μας βσκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ρε παιδια, μια φοιτητρια που θελει να βγαλει ενα χαρτζιλικι τι δουλεια μπορει να κανει? (Εκτος απο σερβιτορα)
Δεν παει αλλο... Πρεπει να βγαλουμε κανα φραγκο μονοι μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
μπορεις να δουλεψεις σε οτι δεν χρειαζεται καποιο υψηλο επιπεδο μορφωσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Για πες παραδειγμα γιατι εχω ξεμεινει απο ιδεες...
Ασε που οι πιο πολλοι θελουν προυπηρεσια! Που να την βρουμε?
Δεν θελω και να παρατησω την σχολη...
Μονο απογευματα μπορω να δουλευω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Το service είναι πολύ καλή λύση. Πέραν του ότι, άπαξ και το μάθεις, σε οποιαδήποτε στιγμή της ζωής σου στο άμεσο μέλλον θα μπορείς να ξανακάνεις την ίδια δουλειά, έχει και σχετικά καλύτερο μισθό από άλλα επαγγέλματα (βλ. πωλήτρια, που δυσκολότατα θα βρεις), καθώς παίρνεις και μερίδιο των tips.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Το service είναι πολύ καλή λύση. Πέραν του ότι, άπαξ και το μάθεις, σε οποιαδήποτε στιγμή της ζωής σου στο άμεσο μέλλον θα μπορείς να ξανακάνεις την ίδια δουλειά, έχει και σχετικά καλύτερο μισθό από άλλα επαγγέλματα (βλ. πωλήτρια, που δυσκολότατα θα βρεις), καθώς παίρνεις και μερίδιο των tips.
Δεν ξερω... Για μια κοπελα, το ψιλοφοβαμαι...
Κατι αλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Για πες παραδειγμα γιατι εχω ξεμεινει απο ιδεες...
Ασε που οι πιο πολλοι θελουν προυπηρεσια! Που να την βρουμε?
Δεν θελω και να παρατησω την σχολη...
Μονο απογευματα μπορω να δουλευω...

Ψάξε για κάποια εργασία μέσα στο πανεπιστήμιο.
Συχνά ζητάνε φοιτητές για να καλύψουν θέσεις σε εργαστήρια-βιβλιοθήκες κτλ.
Δεν δίνουνε πολλά,θέτουνε ένα όριο γύρω στις 10 ώρες την εβδομάδα,και βγάζεις περίπου 100 ευρώ το μήνα.
Οτιδήποτε πέρα απο 16 ώρες(2 εργάσιμες μέρες) εργασία είναι καταστροφικό για τους βαθμούς σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ψάξε για κάποια εργασία μέσα στο πανεπιστήμιο.
Συχνά ζητάνε φοιτητές για να καλύψουν θέσεις σε εργαστήρια-βιβλιοθήκες κτλ.
Δεν δίνουνε πολλά,θέτουνε ένα όριο γύρω στις 10 ώρες την εβδομάδα,και βγάζεις περίπου 100 ευρώ το μήνα.
Οτιδήποτε πέρα απο 16 ώρες(2 εργάσιμες μέρες) εργασία είναι καταστροφικό για τους βαθμούς σου.
Καλα ειναι τα 100 ευρω το μηνα! Τα εξοδα μου ρε παιδια και να μου μενει και στην ακρη!
Που μπορω να ρωτησω για το αν υπαρχουν θεσεις?
Κοιτα, δεν θελω να παρατησω τη σχολη. Ενα χαρτζιλικακι θελω να βγαλω για να μην επιβαρυνω περισσοτερο τους γονεις μου!
Αλλη προταση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Καλα ειναι τα 100 ευρω το μηνα! Τα εξοδα μου ρε παιδια και να μου μενει και στην ακρη!
Που μπορω να ρωτησω για το αν υπαρχουν θεσεις?
Κοιτα, δεν θελω να παρατησω τη σχολη. Ενα χαρτζιλικακι θελω να βγαλω για να μην επιβαρυνω περισσοτερο τους γονεις μου!
Αλλη προταση?

Λογικά στο γραφείο διασύνδεσης της σχολής σου...Τσέκαρε και στην ιστοσελίδα του πανεπιστημίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Λογικά στο γραφείο διασύνδεσης της σχολής σου...Τσέκαρε και στην ιστοσελίδα του πανεπιστημίου.
Ευχαριστω πολυ! Θα το ψαξω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top