Δουλειά για φοιτητές

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πείτε μου καμία ιδέα για δουλειά,κάτι που να μην έχω σκεφτεί(εκτός των κλασικών,σερβίρισμα κλπ)...Αυτές τις μέρες παίζει ν' αποφασίσω να βάλω τελικά την Ξάνθη στο μηχανογραφικό μου,κι αν γίνει αυτό,δεδομένου ότι δεν μπορώ να περιμένω οικονομική στήριξη απ' τους γονείς μου αν περάσω εκτός Αθήνας,πρέπει να βρω δουλειά στην Ξάνθη..χτες!!:P:worry:
Μια πρώην καθηγήτρια μου στο φροντιστήριο άρχισε να φτιάχνει κοσμήματα. Βραχιόλακια, μενταγιόν με πηλό και χάντρες, δαχτυλίδια κτλ. Εχει φτιάξει σελίδα στο φεισμπουκ για να τα προωθεί και έχει πουλήσει πάρα πολλά σε καθηγητές-εργαζόμενους στο φροντιστήριο και μαθητές. Μας έλεγε ότι βγάζει πιο πολλά από αυτά από ότι με τα ιδιαίτερα που κάνει. Αν πιάνουν τα χέρια σου σκέψου το. ;) Μπορώ σε πμ να σου δώσω το λινκ της σελίδας για να πάρεις ιδέες αν ενδιαφέρεσαι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Για να δουλεψει κανεις σε βιβλιοπωλειο(π.χ στον ελευθερουδακη) απαιτειται να εχει πολυ εξειδικευμενες γνωσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Για να δουλεψει κανεις σε βιβλιοπωλειο(π.χ στον ελευθερουδακη) απαιτειται να εχει πολυ εξειδικευμενες γνωσεις?

Δεν ζητείται κάτι το ιδιαίτερο, αλλά άντε να αδειάσει θέση στον Ελευθερουδάκη! Θα παίρνουν 1000 βιογραφικά τη μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Ναι κ εγω το εχω σκεφτει οτι θα αποτελει περιζητητη θεση...Αλλα αν οντως ενδιαφερονται τοσα ατομα με ποια κριτηρια επιλεγουν τον τυχερο αραγε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εγώ είχα σκεφτεί τα ιδιαίτερα φυσικής ή μαθηματικών σε παιδιά γυμνασίου, γιατί μου λένε πως είμαι μεταδοτικός. Το έχει επιχειρήσει κανένας; κι αν ναι καμιά παραπάνω πληροφορία (ακόμα και με pm ) ευπρόσδεκτη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Ισχύει. Δεν είναι και τα τρελά λεφτά βέβαια.. αλλά στο βιογραφικό είναι ένα καλό συν νομίζω!
For the record είναι 510 ευρώ για 1μιση μήνα.. στο δικό μου Πανεπιστήμιο τουλάχιστον.:)

μακρια απο λιοσιων 104...οποιος εχει παει θα ξερει

χαιρομαι που υπαρχουν κι αλλοι εκτος απο μενα που κανουν το καλο και κρατανε κοσμο μακρια απο αυτο το κτιριο...

Συμπάσχοντες!!
Μακριάάά μακριάάά μακριάάάά! Τι απαίσιο μέρος!!
Είχα πάει κι εγώ με την κολλητή μου όλο χαρά οτι βρήκαμε δουλειά.. και μόλις ξεκινήσαμε είχαμε φύγει στην 1η ώρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
1) μια χαρα ειναι για φοιτητης να εργαστεις πιστευω με 500 τον 1μιση μηνα ειδικα αυτο τον καιρο
2) ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ Λιοσιων 104??? μια αναζητηση στο google και βρηκα απο (κυριως φοιτητες) οτι ειναι απατη να μην παει κανεις και τετοια :confused: τι εχει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
1) μια χαρα ειναι για φοιτητης να εργαστεις πιστευω με 500 τον 1μιση μηνα ειδικα αυτο τον καιρο
2) ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ Λιοσιων 104??? μια αναζητηση στο google και βρηκα απο (κυριως φοιτητες) οτι ειναι απατη να μην παει κανεις και τετοια :confused: τι εχει??

1) Ναι, δεν διαφωνώ προσωπικά το κάνω πιο πολύ για την εμπειρία αλλά μια χαρά είναι και τα ευρουλάκια!
2) Παραθέτω σχόλιο παθόντα που βρήκα σε ενα σαιτ, εκφράζουν απόλυτα την δική μου γνώμη γι'αυτο και δεν γράφω άλλα, είναι και πολλά τα άτιμα..

''- Πληρώνουν μονο βαση πωλήσεων! παρα τα οσα λενε
- Παραμυθιαζουν τον κοσμο που εχει αναγκη
- Κρατουν προσωπικο αδηλωτο σε εφορια και ΙΚΑ (προσωπικη επιλογη εργαζομενου)
- Σε κρατουν στο κτιριο κλειδωμενο λες και εισαι καταδικος
- Ανανεωνουν συνεχεια προσωπικο και κερδιζουν χρηματα χωρις να εχουν εξοδα... (ειπαμε για 3 μερες κερδισαν απο μενα μονο 240ευρω και εγω διακοπες διαρκειας)

Για να μην πω για την απολυτη βρωμια στο κτιριο!!!Πρεπει να εχει να καθαριστει πολλα χρονια...τουαλετα τριτοκοσμικη τουλαχιστον,ουτε στο στρατο ετσι...


Στρατό δεν έχω πάει οπότε δεν ξέρω σε τι κατασταση βρίσκονται για να τις συγκρίνω, οι δικές τους ήταν άθλιες πάντως!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αίτνα

Νεοφερμένος

Η ΄Οπως και της γιαγιάς :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Κάνουμε όνειρα για εύρεση δουλειάς,αλλά ξέρετε πόσο ζόρικα είναι!Μακάρι να βρείτε κάτι,αλλά χλωμό το βλέπω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tragic

Νεοφερμένος

Η tragic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γιατί ρε σεις μακριά? Είχα δουλέψει εκεί πέρα όσο σπούδαζα, μια χαρά ήταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pit14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pit14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
παιδια αν γνωριζει καποιος για δουλεια σε καφε στη θεσσαλονικη ας μου πει παρακαλω!!!αν οχι να εχετε το νου σας μηπως ζητανε καπου σερβιτορο ή ο,τι αλλο σε καφε ή ακομα κι εστιατοριο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Eγώ ψήνομαι για δουλειά σε βιβλιοπωλείο.Ξέρει κανείς τι παίζει;Σε κάνα Ελευθερουδάκη,Παπασωτηρίου κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Μαζικές απολύσεις δυστυχώς...

Στόχευσε σε κανένα συνοικιακό καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Γιατί ρε σεις μακριά? Είχα δουλέψει εκεί πέρα όσο σπούδαζα, μια χαρά ήταν
Στην εταιρία ''ΠΡΑΣΙΝΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ" ;

(ο θεός να την κάνει εταιρία)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Εγώ σήμερα ξεκινάω δουλειά! Δασκάλα χορού σε έναν πολιτιστικό σύλλογο στο Κιλκίς! Είναι μισή ώρα με το αμάξι αλλά δεν με πειράζει! Είμαι ενθουσιασμένη!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Eγω δουλευα σε ενα beach club ολο το καλοκαιρι.Εβγαλα καποια χρηματα.Τωρα ελπιζω με την προυπηρεσια που εχω να με παρουν σε κανενα μπαρακι εκει στην καβαλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Eγω δουλευα σε ενα beach club ολο το καλοκαιρι.Εβγαλα καποια χρηματα.Τωρα ελπιζω με την προυπηρεσια που εχω να με παρουν σε κανενα μπαρακι εκει στην καβαλα...

Μπαράκι??Σε βλέπω να πηγαίνεις στην σχολή σου με μαύρους κύκλους και 3 φραπέδες στο χέρι κάθε πρωί:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Μπαράκι??Σε βλέπω να πηγαίνεις στην σχολή σου με μαύρους κύκλους και 3 φραπέδες στο χέρι κάθε πρωί:P:P
Ηδη ειμαι χαλια.Με μαυρους κυκλους.Αλλα δεν εχω θεμα.Τα λεφτακια μου να βγαζω και δεν με ενδιαφερει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εγώ ελπίζω να βρω κανένα μωρό-νήπιο να προσέχω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Ηδη ειμαι χαλια.Με μαυρους κυκλους.Αλλα δεν εχω θεμα.Τα λεφτακια μου να βγαζω και δεν με ενδιαφερει..


Και για πόσα λεφτά μιλάμε?? Τον μήνα ας πούμε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top