Δουλειά για φοιτητές

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
:hmm:ρε παιδια πειτε καμμια δουλιτσα....
αθηνα θα ειμαι μαλλον...
σε τιποτα bershka,zara,ikea,οτε ειναι καλα???
απο αθηνα ξερω λιγα πραγματα γιατι πηγαινω μονο για να δω τους συγγενεις μου οποτε κατατοπιστε με.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Εγω θα ελεγα μια χαρα..δεν θα κουραζεσαι κιολας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lightmoon

Νεοφερμένος

Η Lightmoon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
και πως κάνουμε αίτηση για αυτές τις δουλειές?:):xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Kαλή παρτ-τάιμ εργασία και με καλά λεφτά είναι επίσης στον ΟΤΕ (τηλεφωνήτρια). Βέβαια δεν θυμάμαι πως ακριβώς σε παίρνουν, είναι μια λίγο περίεργη διαδικασία, ίσως κάποιος άλλος να ξέρει :)

Για τα καταστήματα που ανέφερες, έχω δει στα μαγαζιά τους σταντ με αιτήσεις για θέσεις εργασίας! Τέτοιο σταντ έχω δει και στο Πλαίσιο.
Καλή τύχη!:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Kαλή παρτ-τάιμ εργασία και με καλά λεφτά είναι επίσης στον ΟΤΕ (τηλεφωνήτρια). Βέβαια δεν θυμάμαι πως ακριβώς σε παίρνουν, είναι μια λίγο περίεργη διαδικασία, ίσως κάποιος άλλος να ξέρει :)

Για τα καταστήματα που ανέφερες, έχω δει στα μαγαζιά τους σταντ με αιτήσεις για θέσεις εργασίας! Τέτοιο σταντ έχω δει και στο Πλαίσιο.
Καλή τύχη!:no1::no1:


ευχαριστω!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Stefanoskarras92

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Μιας και εισαι κοπελα και οσο να'ναι ειναι πλεονεκτημα για να βρεις δουλεια ως σερβιτορα, θα ηταν καλη ιδεα αν βρεις και το καταλληλο ωραριο φυσικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Kαλή παρτ-τάιμ εργασία και με καλά λεφτά είναι επίσης στον ΟΤΕ (τηλεφωνήτρια). Βέβαια δεν θυμάμαι πως ακριβώς σε παίρνουν, είναι μια λίγο περίεργη διαδικασία, ίσως κάποιος άλλος να ξέρει :)

Για τα καταστήματα που ανέφερες, έχω δει στα μαγαζιά τους σταντ με αιτήσεις για θέσεις εργασίας! Τέτοιο σταντ έχω δει και στο Πλαίσιο.
Καλή τύχη!:no1::no1:

Στον ΟΤΕ προσλαμβανεσαι με βαση το βαθμο απολυτηριου Λυκειου κατοπιν σχετικης προκυρρυξης, η τελευταια βγηκε το 2006, ακομη εχει παρα πολλους στην ουρά και απ'οτι εμαθα δεν θα ξαναβγει γιατι μπορει να προσφερουν τις θεσεις σε χρόνια ανέργους αντι για φοιτητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Kαλή παρτ-τάιμ εργασία και με καλά λεφτά είναι επίσης στον ΟΤΕ (τηλεφωνήτρια). Βέβαια δεν θυμάμαι πως ακριβώς σε παίρνουν, είναι μια λίγο περίεργη διαδικασία, ίσως κάποιος άλλος να ξέρει :)

Για τα καταστήματα που ανέφερες, έχω δει στα μαγαζιά τους σταντ με αιτήσεις για θέσεις εργασίας! Τέτοιο σταντ έχω δει και στο Πλαίσιο.
Καλή τύχη!:no1::no1:



OTE θέλουν 19+ απολυτήριο...:D η τουλάχιστον παίρνουν αυτόυς με το 19+...
και bershka μπορείς να τους ζητήσεις μια αίτηση από το μαγαζί εκει και να τη συμπληρώσεις με τα στοιχεία σου, ονομα επιθετο,τηλ, διευθυνση, ξενες γλωσσες, προυπηρεσια, χομπι και μια μικρη φοτο σου και αν τελικά σε θέλουν σε ειδοποιουν στο τηλέφωνο και πας για συνέντευξη... πρέπει να πας με χαμόγελο και να δείξεις ενδιαφέρον για τη μόδα!!! μετά λογικά σε παίρνουν... αυτά!!!!
για bershka ξερω κατι ψιλά παραπάνω..
...και σερβιτόρα μ'αρέσει, να μην ξεδιπλώνεις και ρούχα! bershka θα σε εχουν σηκω σηκω κατσε κατσε!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
σερβιτορα δεν ξερω να κραταω ουτε δισκο...κατω θα τα ριχνω ολα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellilili

Νεοφερμένος

Η ellilili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Ψάχνω και εγώ για δουλειά.
Πιστεύετε οτι τα ιδιαίτερα αγγλικά είναι καλή λύση? (εχω michigan proficiency)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
σερβιτορα δεν ξερω να κραταω ουτε δισκο...κατω θα τα ριχνω ολα....

κανείς δεν γεννήθηκε ξέροντας πως να κρατάει τον δίσκο, μην πας και σε κανένα μαγαζί με 100 τραπέζια.

Ψάχνω και εγώ για δουλειά.
Πιστεύετε οτι τα ιδιαίτερα αγγλικά είναι καλή λύση? (εχω michigan proficiency)

Όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Ψάχνω και εγώ για δουλειά.
Πιστεύετε οτι τα ιδιαίτερα αγγλικά είναι καλή λύση? (εχω michigan proficiency)

εγω εχω michigan και cambridge απο 3 γυμνασιου.πως δεν το χα σκεφτει να κανω ιδιατερα?






































































































αρε που παμε.....?αρε που παμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafaelouaz

Νεοφερμένος

Η Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
καλε μην αγχωνεσαι να πας και οτι γινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
κ εγώ θα ήθελα να δουλέψω...αλλά πού;;;
και επιπλέον δε μπορώ να στείλω π.μ ---> foreverfreak
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
ρε παιδια και γω θελω...τουλαχιστον για ενα η δυο μηνες μεχρι να αρχισει κανονικα η σχολη μου...βλεπω συμμαθητριες μου που εγιναν γκαρσονες και δουλευουν 6 μερες τη βδομ 10 με 7 το απογ και παρινουν 30 ευρω δηλ περιπου 700 το μηνα...αξιζει νομιζω...ασε που το πρωι δεν εχει και τοση δουλεια...στη bershka ειναι απελπιστικα...δουλευε η αδερφη μου και λεει ολα τα σπαστικα μπαινουν μεσα και τα δοκιμαζουν ολα και μετα τα πετανε και συ διπλωεις ολη μερα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Εγώ βασικά επειδή έχω proficiency σκέφτομαι να πάω να ζητήσω δουλειά σε κανένα φροντιστήριο, ας μου δώσουν μόνο την A junior...ή έστω ας τους φέρνω μόνο τους καφέδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ένα φίλος μου που σπουδάζει φυσικός, ζήτησε δουλειά στο φροντιστήριο που κάναμε προετοιμασία για τις πανελλήνιες, και τώρα μαθαίνει ιστορία και θρησκευτικά σε κάτι παιδάκια του δημοτικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ε, κάτι είναι κι αυτό...:P Πλάκα θα έιχε πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
ρε παιδια και γω θελω...τουλαχιστον για ενα η δυο μηνες μεχρι να αρχισει κανονικα η σχολη μου...βλεπω συμμαθητριες μου που εγιναν γκαρσονες και δουλευουν 6 μερες τη βδομ 10 με 7 το απογ και παρινουν 30 ευρω δηλ περιπου 700 το μηνα...αξιζει νομιζω...ασε που το πρωι δεν εχει και τοση δουλεια...στη bershka ειναι απελπιστικα...δουλευε η αδερφη μου και λεει ολα τα σπαστικα μπαινουν μεσα και τα δοκιμαζουν ολα και μετα τα πετανε και συ διπλωεις ολη μερα...!

Συγγνωμη εσυ για 9 ωρες δουλεια θεωρεις οτι ειναι καλα τα 30 Ε??Αν ειναι δυνατον...Να γιατι οι περισσοτεροι καταστηματαρχες εκμεταλλευονται τους εργαζομενους.Εγω για λιγοτερο απο 35 Ε το 8ωρο δεν θα δουλευα γιατι για λιγοτερα πραγματικα δεν αξιζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Ένα φίλος μου που σπουδάζει φυσικός, ζήτησε δουλειά στο φροντιστήριο που κάναμε προετοιμασία για τις πανελλήνιες, και τώρα μαθαίνει ιστορία και θρησκευτικά σε κάτι παιδάκια του δημοτικού.
Δεν τον χαλασε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top