Δικαίωμα φορητού υπολογιστή στους πρωτεύσαντες πρωτοετείς

ellilili

Νεοφερμένος

Η ellilili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Εγώ πέρασα 8η.
Πώς ξέρω αν δικαιούμαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greek1

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
έχω να κάνω μια εύλογη ερώτηση. Πέρασα μηχανολόγων μηχανικών κοζάνης και ειμαι περι τα 300 μόρια πάνω απο τη βάση και σειρά 14η και οι θέσεις ειναι 120 για τη σχολή.Ωστόσο αν μείνουν κενές οι 60 τι κάνουμε τότε;δικαιούμαι τότε επιδότηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Καλημέρα, μπείτε σε αυτό το τοπικ που παραπέμπει σε όλες τις απαραίτητες πληροφορίες για την επιδοτηση:

https://ischool.gr/showthread.php?t=17999
-----------------------------------------
Εγώ πέρασα 8η.
Πώς ξέρω αν δικαιούμαι?

https://ischool.gr/showthread.php?t=17999
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Και εγω εκτος μπηκα :jumpy:
Απο οσα ξερω επιδοτηση παιρνει το 25% με τη μεγαλυτερη βαθμολογια καθε σχολης η τμηματος , με μεγιστι ποσο τα 400 ευρω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Και εγω εκτος μπηκα :jumpy:
Απο οσα ξερω επιδοτηση παιρνει το 25% με τη μεγαλυτερη βαθμολογια καθε σχολης η τμηματος , με μεγιστι ποσο τα 400 ευρω:P

ισχύουν όσα ξέρεις!! :):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
εγω παιδια δικαιουμαι? Ειμαι 15ος στους 160
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Αυτο το αρθρο αναφερεται στο περσινο ακαδημαϊκο ετος,ομως.Μηπως φετος αλλαξει κατι;

Εγω ειμαι 35ος στους 140. Αρα ΑΚΡΙΒΩΣ στο 25%:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
εγω παιδια δικαιουμαι? Ειμαι 15ος στους 160

με βαση τα ισχυοντα μαθηματικα ναι! :D:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Αυτο το αρθρο αναφερεται στο περσινο ακαδημαϊκο ετος,ομως.Μηπως φετος αλλαξει κατι;

Εγω ειμαι 35ος στους 140. Αρα ΑΚΡΙΒΩΣ στο 25%:D

ναι, καθε χρονο βγαινει μια προκηρυξη που λεει τι ισχυει και τι αλλαζει...ας ελπισουμε οτι φετος θα διευρυνθει κι αλλο το ποσοστο των δικαιουχων!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
ναι, καθε χρονο βγαινει μια προκηρυξη που λεει τι ισχυει και τι αλλαζει...ας ελπισουμε οτι φετος θα διευρυνθει κι αλλο το ποσοστο των δικαιουχων!! :P
Ναι αλλα το 90% των θεσεων της σχολης μου ειναι 126. Μηπως απο το 126 επρεπε να ειμαι στο 25%;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragos

Νεοφερμένος

Ο fragos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καποιος που να ηταν υποψηφιος με 10% και να μας πει αν περισυ δοθηκαν laptop η οχι παρακαλω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_el_loco

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
εγω ειμαι 25...στην σχολη μου περνανε 130 αλλα οι 97 ηταν οπως και εγω απο γενικο λυκειο.....δικαιουμαι ή οχι>?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
εγω ειμαι 25...στην σχολη μου περνανε 130 αλλα οι 97 ηταν οπως και εγω απο γενικο λυκειο.....δικαιουμαι ή οχι>?

παίρνεις....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria_

Νεοφερμένος

Η Ria_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγώ είμαι στην 68η θέση από τα 270 άτομα που θα είμαστε στο παιδαγωγικό Αλεξανδρούπολης.στο όριο δλδ...τ λέτε δικαιούμαι επιδότηση..;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
δικαιουμαι λαπτοπ...με τα χαρτια κτλ για την επιδοτηση τι γινεται?μαθαινουμε κατα την εγγραφη μας η πιο μετα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
σου ερχεται χαρτι απο οσο ξερω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

Niwths

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Βασικα πρεπει να περιμενουμε για την φετεινη ανακοινωση,γιατι αυτη που υπαρχει ηδη ειναι για το πρωιγουμενο ακαδημαικο ετος...Ισως επειδη φετος μπηκαν περισσοτερα ατομα μπορει να αυξηθει το ποσοστο!!!Μακαρι γιατι ειμαι 61ος στους 135 κ το θελω πολυ το λαπτοπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top