Δικαίωμα φορητού υπολογιστή στους πρωτεύσαντες πρωτοετείς

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
να ρωτησω κατι....25% με βαση των αριθμο που παιρνει η σχολη με το 90% η το συνολο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiinlove

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
εγω περασα 2η μαρκετινγκ στο παμακ....οι θεσεις αποτι ξερω ειναι 63...σιγουρα δικαιουμαι κατι εεεε???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphroditechan

Νεοφερμένος

Η Αφροδιτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
@civilara
θα σε απογοητευσω αλλα οσοι περνανε με 10% δεν δικαιουνται υποτροφια.

μια κοπελα που ξερω μπηκε πριν 3 χρονια νομιζω 8 στην νομικη και πηρε 500? γιατι ηταν στους 10 πρωτους.Εχω την εντυπωση ομως οτι αυτο ειναι αναλογα με το πανεπιστημιο.Οι 3 πρωτοι παντως παιρνουν στανταρ υποτροφια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια-Α

Νεοφερμένος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
πως βλέπουμε πόσους πήρε η κάθε σχολή?
-----------------------------------------
το βρήκα...εγώ δηλαδή που ανήκω στο 25% τι πρέπει να κάνω? πώς θα μπορώ να το αποδείξω ότι δικαιούμαι επιδότηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
πως βλέπουμε πόσους πήρε η κάθε σχολή?
-----------------------------------------
το βρήκα...εγώ δηλαδή που ανήκω στο 25% τι πρέπει να κάνω? πώς θα μπορώ να το αποδείξω ότι δικαιούμαι επιδότηση?

https://ischool.gr/showthread.php?t=17853

https://destinpsifiaka.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
κάποιος μαθηματικός να μου πει πως θα βρω ποιο είναι το 25% του 190 ? χαχαχαχαχ η πλέον άσχετη!:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
κάποιος μαθηματικός να μου πει πως θα βρω ποιο είναι το 25% του 190 ? χαχαχαχαχ η πλέον άσχετη!:lol::lol::lol:


αν εισαι στους 47 νομιζω δικαιουσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Επειδή πολλα παιδια ρωτανε σε διαφορα topics για το αν δικαιουνται επιδοτηση για laptop βαζω εδω ολες τις απαραιτητες πληροφοριες:

1. Για να μαθεις αν εισαι κι εσυ δικαιουχος μπες εδω: https://destinpsifiaka.gr/

2. Για να υπολογισεις αν ανηκεις στο πρωτο 25% των νεοεισαχθεντων μπες εδω:
https://www.alfavita.gr/ejetaseis05/ej5_3_09_643.php
(περιλαμβανει αναλυτικο πινακα με τον φετινο αριθμο εισακτεων σε καθε σχολη)

3. Αλλα σχετικα topics στο ischool:
https://ischool.gr/showthread.php?t=17853
https://ischool.gr/showthread.php?t=17923
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Οσι ζεν ζικαιούμαι...Είμαι πιο κάτωωωωω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
85 χαχαχ ούτε με σφαίλες ζεν ζικαιούμαι:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ουτε εγω δικαιουμαι....don't worry:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια-Α

Νεοφερμένος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
εγώ είμαι 78η
αλλά η σχολή μου παίρνει 600
άρα το 25% είναι το 150...οπότε μέχρι τους 150 επιδοτούμαστε, ε? σωστά κύριοι μαθηματικοί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroulini

Νεοφερμένος

Η veroulini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ειμαι 2η στην Αγγλικη φιλολογια Αθηνας :D ξερει κανεις τιποτα για υποτροφια ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Εγώ μάλλον παίρνω...είμαι 25η στους 300
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Εγώ μάλλον παίρνω...είμαι 25η στους 300

μαλλον?:lol:
Μπραβο για τη θεση...:no1::no1:




Και εγω θα παρω:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

_sentenced_

Νεοφερμένος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Μπήκα 6ος στη σχολή μου και άκουσα ότι δικαιούμαι δωρεάν λάπτοπ. Έψαξα στο διαδύκτιο αλλά δε βρήκα κάτι πρόσφατο. Αλλού διάβασα οτι ειναι δωρεάν και αλλού ότι έχω έκπτωση 80% με μέγιστο ποσό τα 500 εευρώ. Αυτό όμως που δεν είδα πουθενά είναι πόσοι το δικαιούνται... Μήπως για κάθε σχολή είναι διαφορετικά και τελικά τι από τα δύο παραπάνω ισχύει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Μπήκα 6ος στη σχολή μου και άκουσα ότι δικαιούμαι δωρεάν λάπτοπ. Έψαξα στο διαδύκτιο αλλά δε βρήκα κάτι πρόσφατο. Αλλού διάβασα οτι ειναι δωρεάν και αλλού ότι έχω έκπτωση 80% με μέγιστο ποσό τα 500 εευρώ. Αυτό όμως που δεν είδα πουθενά είναι πόσοι το δικαιούνται... Μήπως για κάθε σχολή είναι διαφορετικά και τελικά τι από τα δύο παραπάνω ισχύει?

https://ischool.gr/showthread.php?t=17999
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Παιδιά η θέση εισαγωγής που δείχνει δίπλα από τη βαθμολογία μας είναι επί του συνόλου των φοιτητών η επί της κατηγορίας που θπαγομαστε (πχ 90-10%);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top