Διαγώνισμα στην Ιστορία

Ilias_93

New member

Ο Ilias_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδιά sos !!!! Αύριο γράφω ιστορία και θα ηταν πολύ πολύτιμη η βοήθειά σας αν μου δίνατε κανένα θέμα για Μεσοποτάμιους , Αιγύπτιους και Φοίνικες!!!!!!!!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

New member

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 3,053 μηνύματα.
Δεν έχει και τόση σημασία να εξασκηθείς στην Ιστορία. Αρκεί να διαβάσεις καλά το μάθημα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofiaaa

New member

Η σόφη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
εχει δικιο...θες να σου στειλω τα πιο σοσ??

kouvi

New member

Ο kouvi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σοφια μπορεις να στιλεις σε εμενα τα ποιο σοσ απο σελ 56-75????

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

New member

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 318 μηνύματα.
παιδια γραφω διαγωνισμα αυριο στην ιστορια απο σελ55-75(δηλ στους 3 πολιτισμους) μηπως μπορειτε να μου πειτε τι ειναι sos???:read:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Costasas

New member

Ο Costasas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
  • σοσ------ Τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα της Αιγυπτιακής τέχνης.(Αρχιτεκτονικής, γλυπτικής, μικροτεχνίας, ζωγραφικής)
  • Τι γνωρίζετε για το Φοινικικό αλφάβητο και πώς αυτό αξιοποιήθηκε από τους Έλληνες;
    • Ποια είναι η σημαντικότερη συμβολή των Εβραίων στον παγκόσμιο πολιτισμό;
    • Η στάση του Ελληνικού κόσμου απέναντι στους λαούς της Ανατολής
    • Ποιες συνθήκες ευνόησαν την ανάπτυξη του κυκλαδικού πολιτισμού;
    • Χαρακτηριστικά γνωρίσματα του κυκλαδικού πολιτισμού στην Μέση Εποχή του Χαλκού

ksiros

New member

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ζεφύρι (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδια ειμαι στην ωρα της πληροφορικης και την επομενη γραφω ιστορια SOS πειτε μου κατι σημαντικο!!:bye:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...