Διαγραφή από μία σχολή κι εγγραφή σε άλλη

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
αυτο σκοπευω να κανω..απλα επειδη εχουν τελειωσει τωρα τα μαθηματα,δεν ξερω αν θα ειναι αρκετα ΄΄προθυμοι΄΄ να με εξυπηρετησουν..

H εμπειρία μου λέει ότι ποτέ, σε καμία σχολή δεν υπάρχει κανένας πρόθυμος στη γραμματεία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiiilove

Νεοφερμένος

Η marakiiilove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
H εμπειρία μου λέει ότι ποτέ, σε καμία σχολή δεν υπάρχει κανένας πρόθυμος στη γραμματεία...

ποσο μαλλον τωρα..ιουλιο μηνα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Και μολις τις μαθουμε θελει πολυ τρεξιμο,ξερει καποιος αν οι γραμματειες των σχολων ειναι ανοιχτες αυτη τη περιοδο ή ποτε ανοιγουν; (πρεπει να κανω και μια διαγραφη ρε γαμωτο :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
1 Σεπτέβρη ανοίγουν οι γραμματείες με διευρυμένο ωράριο για τις εγραφές.
Πέρσυ στην υπό κατάληψη σχολή μου εξυπηρετιόμασταν κανονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Και μολις τις μαθουμε θελει πολυ τρεξιμο,ξερει καποιος αν οι γραμματειες των σχολων ειναι ανοιχτες αυτη τη περιοδο ή ποτε ανοιγουν; (πρεπει να κανω και μια διαγραφη ρε γαμωτο :P )
Και εγώ θέλω να κάνω διαγραφή....Στο απθ είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι ψιλοασχετο αλλα εχω φαει σκαλωμα....οποιος περασει σε νεα σχολη μεσω πανελληνιων πρεπει να παει και στο τμημα που ειχε περασει την προηγουμενη χρονια και να ακυρωσει την φοιτηση του ωστε να εγγραφει στο νεο τμημα;Κατι τετοιο διαβασα......

Δεν διαγραφεσαι αυτοματα οταν γραφτεις σε νεα σχολη;;:hmm:
Εγω π.χ. ειχα ανανεωσει την εγγραφη για το 2ο εξαμηνο ωστε να μη χασω το στανταρακι αλλα δεν εχω παρακολουθησει καθολου...:whistle:

Σημείωση: Το μήνυμα προήλθε από το θέμα " [Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι ψιλοασχετο αλλα εχω φαει σκαλωμα....οποιος περασει σε νεα σχολη μεσω πανελληνιων πρεπει να παει και στο τμημα που ειχε περασει την προηγουμενη χρονια και να ακυρωσει την φοιτηση του ωστε να εγγραφει στο νεο τμημα;Κατι τετοιο διαβασα......

Δεν διαγραφεσαι αυτοματα οταν γραφτεις σε νεα σχολη;;:hmm:
Εγω π.χ. ειχα ανανεωσει την εγγραφη για το 2ο εξαμηνο ωστε να μη χασω το στανταρακι αλλα δεν εχω παρακολουθησει καθολου...:whistle:
Πρέπει πρώτα να διαγραφείς απο την παλιά, και μετά να εγγραφείς στην καινούρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Πρέπει πρώτα να διαγραφείς απο την παλιά, και μετά να εγγραφείς στην καινούρια.

Μεσω τηλεφωνου γινεται , η πρεπει να τρεχω παλι εκει;;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Μεσω τηλεφωνου γινεται , η πρεπει να τρεχω παλι εκει;;:(
Noμίζω πως πρέπει να τρέξεις και πάλι. Αν γινόταν μέσω τηλεφώνου, δεν θα ήμασταν Ελλάδα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Noμίζω πως πρέπει να τρέξεις και πάλι. Αν γινόταν μέσω τηλεφώνου, δεν θα ήμασταν Ελλάδα:P

Δικιο εχεις..thx anyway :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Μεσω τηλεφωνου γινεται , η πρεπει να τρεχω παλι εκει;;:(
Νομίζω, έχω ακούσει ότι γίνεται και μέσω ΚΕΠ... Πάρε τηλέφωνο στη σχολή σου και ρώτα το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Γίνεται σε ΚΕΠ. Το έχω κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.

zoiskarl

Νεοφερμένος

Ο zoiskarl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Χρειάζεται να προσκομίσω κάποιο χαρτί στην σχολή από την οποία θα διαγραφώ??Ή τα έχουν όλα τα χαρτιά αυτοί και εγώ το μόνο που έχω να κάνω είναι να πάω να τα υπογράψω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bio_

Νεοφερμένος

Η Bio_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ξέρει κανεις ποτε ανοίγουν οι γραμματείες των σχολών για να μπορέσω να κανω τη διαγραφή από την παλιά μου σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγάπη ΤΑΦΥ

Νεοφερμένος

Η Αγάπη ΤΑΦΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Γεια! είμαι κι εγώ για αλλαγή σχολής και ρε γαμώτο έχασα το πάσο μου... ξέρει κανείς τι γίνεται σ' αυτές τις περιπτώσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Γεια! είμαι κι εγώ για αλλαγή σχολής και ρε γαμώτο έχασα το πάσο μου... ξέρει κανείς τι γίνεται σ' αυτές τις περιπτώσεις;

Απευθείας γραμματεία και δήλωση απώλειάς του. Αύριο κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγάπη ΤΑΦΥ

Νεοφερμένος

Η Αγάπη ΤΑΦΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

fdLP.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fdLP. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
εγω παντως σημερα εκανα διαγραφη απο την τωρινη σχολη μεσω ΚΕΠ δινωντας στον μαστορα εκει κατι πληροφοριες, τις typeαρε στο πισι και στελνοντας FAX το χαρτι ολοκληρωμενο στην σχολη μου ειμαι κομπλε...

το λεω αυτο γιατι περασα σε σχολη στου διαολου την μανα και δεν λεει να παω εκει και προφανως αυτο κανει ολος ο κοσμος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top