Γενικό -  Διαγνωστικό τεστ στην αρχή της χρονιάς;

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
εμείς φέτος στα αρχαία ξεκινήσαμε με επανάληψη στην ύλη του γυμνασίου!Μετά από 2βδομάδες περίπου γράψαμε ένα τεστ πάνω σε αυτά που κάναμε(κυρίως στο λύω-λύομαι)Μην φανταστείς κάτι το ιδιαίτερο!Τα περισσότερα παιδιά έγραψαν πάνω από 15

Για το "λύω-λύομαι" λέγαμε τόσο καιρό;;;;;
:D
-----------------------------------------
Το διαγνωστικο δεν βαθμολογειται στο τετραμηνο.

Απλα,ειναι ενα τεστακι για να δει ο καθηγητης που κυμαινεται η ταξη.

Και γιατί δεν ρίχνει μια ματιά στις καρτέλες των μαθητών της τάξης;;;:P
-----------------------------------------
Τεστ και χαζομαρες,αυτα ειναι χαζες επινοησεις των καθηγητων που φοβιζουν τα παιδια.
Κανε μια επαναληψη,αρχισε σιγα σιγα να διαβαζεις και ολα θα διαβουν καλως.;)

Αυτό το εννοείς ή...............;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Θυμάμαι τον εαυτό μου το καλοκαίρι της Γ προς Α. Πω! Είχα μαζέψει όλα τα βιβλία Βιολογίας, Μαθηματικών, Φυσικής, Χημείας, Κ.κ.Π.Α. και ό,τι άλλο βάλει ο νους και είχα αποφασίσει να κάνω γερές επαναλήψεις για το Λύκειο. Στην αρχή του καλοκαιριού αυτά. Τώρα πώς τα έφερε ο καιρός και τελικά δεν άνοιξα βιβλίο, δεν ξέρω. :P

Όπως κι αν έχει μην αγχώνεστε και μην ανησυχείτε. Μια καινούρια εμπειρία είναι, θα συνηθίσετε με τον καιρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Αυτό στην αρχή της χρονιάς με "χαλάει"! Είναι και το Eurobasket στην Πολωνία!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Χμμ, αν και δεν πιάνω τον συνειρμό σου, μιας και δεν είμαι οπαδός του μπάσκετ γενικότερα (:P), μπορώ να σου πω πως δεν είναι τίποτα. Αλλαγή κτιρίου, καθηγητών και μικρή αύξηση στις απαιτήσεις. Όπως δούλευες στο Γυμνάσιο έτσι θα κάνεις κι εδώ, με μια μικρή ανοδική τάση βέβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Νόμιζα ότι όπως πάντα αρχίζουμε τη χρονιά χαλαρά και έτσι θα μπορούσα να παρακολουθήσω μ΄άνεση το Eurobasket. Αν έχουμε τεστ και τέτοια ,χαλάει το πράγμα! Τελοσπάντων θα τα ρυθμίσουμε όλα!

Εννοείται ότι συνεχίζω να δουλεύω όπως στο Γυμνάσιο μη σου πω και καλύτερα!

Δεν έχω αλλαγή κτιρίου! Καθηγητές το περιμέναμε αν και έχουμε ακούσει (για τους καθηγητές) διάφορα από τα μεγαλύτερα παιδιά και είμαστε λίγο πολύ προετοιμασμένοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Θυμάμαι τον εαυτό μου το καλοκαίρι της Γ προς Α. Πω! Είχα μαζέψει όλα τα βιβλία Βιολογίας, Μαθηματικών, Φυσικής, Χημείας, Κ.κ.Π.Α. και ό,τι άλλο βάλει ο νους και είχα αποφασίσει να κάνω γερές επαναλήψεις για το Λύκειο. Στην αρχή του καλοκαιριού αυτά. Τώρα πώς τα έφερε ο καιρός και τελικά δεν άνοιξα βιβλίο, δεν ξέρω. :P

Όπως κι αν έχει μην αγχώνεστε και μην ανησυχείτε. Μια καινούρια εμπειρία είναι, θα συνηθίσετε με τον καιρό.

Come on!Εγω δεν ειχα κανει επαναληψη τιποτα!:P.Μονο μαθηματικα και Αγιος ο Θεος!:D
-----------------------------------------

Για το "λύω-λύομαι" λέγαμε τόσο καιρό;;;;;
:D
-----------------------------------------


Και γιατί δεν ρίχνει μια ματιά στις καρτέλες των μαθητών της τάξης;;;:P
-----------------------------------------


Αυτό το εννοείς ή...............;;;;

Γιατι δεν εχει περασει ενα τετραμηνο,για να τις κοιταξει με ανεση ;).Καινουργιοι ειστε γι'αυτον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
μην ανησυχειτε για τα διαγνωστικα ειναι συνηθως ευκολα και πανω σε γενικες γνωσεις(ιδιαιτερα των θεωρητικων μαθηματων).
παντως εχω την αισθηση πως ωφελουνται κυριως οι καλοι μαθητες που "στηνουν" ονομα και οχι τοσο οι μετριοι οποτε την ωρα του τεστ δωσ'τε βαση =/
(επαναληψη παντως δεν χρειαζεται.Ολη η α λυκειου επαναληψη ειναι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Πιθανότατα αύριο θα γράψουμε τεστάκι στα μαθηματικά! Ο μαθηματικός μας δεν μας έχει πει τίποτα όμως ένα άλλο τμήμα (που ο μαθηματικός τους τους είχε ενημερώσει για το τεστ) έγραψε σήμερα! Είπαν πως δεν ήταν τίποτα το δύσκολο οπότε δεν πανικοβαλόμαστε!!:xixi::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εμείς ήδη έχουμε γράψει 3.Άλγεβρα-Γεωμετρία-Αρχαία.Στην Άλγεβρα που γράψαμε εχτές μου είπε ο καθηγητής ότι έγραψα 70%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
εμας δεν ειπαν για κανενα τετοιο τεστ..στα επαλ αντθετως που παει η αδερφη μου, τους ειπαν για τα αγγλικα κ τα μαθηματικα νομιζω :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εμείς, μέχρι στιγμής, θα κάνουμε σε Αγγλικά και Μαθηματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Εμείς ήδη έχουμε γράψει 3.Άλγεβρα-Γεωμετρία-Αρχαία.Στην Άλγεβρα που γράψαμε εχτές μου είπε ο καθηγητής ότι έγραψα 70%
αα σου το βαθμολόγησε??γιατί εμάς υπήρχαν πολλοί καθηγητές που δν το βαθμολογούσαν καθόλου!εμείς βασικά απ'ότι θυμάμαι είχαμε γράψει στην έκθεση-άλγεβρα-φυσική-γεωμετρία..ήταν εύκολα,τίποτα το ιδιαίτερο!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Εμάς μας τα ανακοίνωσαν ήδη αυτά τα...διαγνωστικά τεστ, οπότε δευτέρα γράφουμε αρχαία-κείμενα-γλώσσα, τετάρτη μαθηματικά-φυσική-χημεία και παρασκευή αγγλικά...Βασικά μας είπαν ότι σ' όλα τα σχολεία γράφουν αλλά στα περισσότερα απροειδοποίητα(τώρα αν είναι αλήθεια θα το διαπιστώσετε μόνοι σας:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Σήμερα γράψαμε άλλο.Χημεία,δεν έβαλλε κάτι δύσκολο,τα περισσότερα ήταν απο την Γ Γυμνασίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aetos

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Εχω ακουσει για ενα τεστ στην ΑΛγεβρα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Εχω ακουσει για ενα τεστ στην ΑΛγεβρα !

So what?Ενα διαγνωστικο ειναι...Για να δουν τι μαθατε στο Γυμνασιο.

Εγω,πχ,φοβομουν παρα πολυ τα μαθηματικα στο Γυμνασιο και στο διαγνωστικο εγραψα 70/100.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Σήμερα γράψαμε άλγεβρα!! Δεν υπήρχε καμιά δυσκολία, επανάληψη του Γυμνασίου ήταν. Κάτι εμβαδά, περίμετρο, εξισώσεις, παραγοντοποίηση κτλ. Βέβαια σχεδόν κανένας δεν πρόλαβε να το τελειώσει γιατί αργήσαμε να ξεκινήσουμε!!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Σήμερα γράψαμε άλλο.Χημεία,δεν έβαλλε κάτι δύσκολο,τα περισσότερα ήταν απο την Γ Γυμνασίου
μα δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο τα διαγνωστικά τεστ!!ούτε τα πιάνουν στο βαθμό τετραμήνου...είναι άχρηστα τελείως δεν αντιπροσωπεύουν κάτι!απλά ορισμένοι καθηγητές τα βάζουν απλά για το "τυπικό"..:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo 93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo 93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
μα δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο τα διαγνωστικά τεστ!!ούτε τα πιάνουν στο βαθμό τετραμήνου...είναι άχρηστα τελείως δεν αντιπροσωπεύουν κάτι!απλά ορισμένοι καθηγητές τα βάζουν απλά για το "τυπικό"..:iagree:

Έτσι ακριβώς είναι. :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top