Διάβασμα για την εξεταστική του Σεπτέμβρη

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Μα έχει ζέστη!!! Και νυστάζω!! Δεν μπορώ :| 3 χρωστάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μα έχει ζέστη!!! Και νυστάζω!! Δεν μπορώ :| 3 χρωστάω...
έχεις τότε ακομα 20 μέρες κενό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
έχεις τότε ακομα 20 μέρες κενό:)

Δεν θα βγουν αν τ'αφήσω μέχρι τότε :P Έχω και γάμο κοντινού προσώπου στις 31 και πρέπει να τρέχω στις Αθήνες και τα ζώα τα γράφω 3. Υπάρχει πρόβλημα σου λέω!! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.


Δεν θα βγουν αν τ'αφήσω μέχρι τότε :P Έχω και γάμο κοντινού προσώπου στις 31 και πρέπει να τρέχω στις Αθήνες και τα ζώα τα γράφω 3. Υπάρχει πρόβλημα σου λέω!! :whistle:
μην αρχίσεις πριν τις 15 Αυγούστου, δεν αξίζει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εγω έχω αρχίζει να διαβάζω εδώ και πολύ καιρό παιδια αλλά πάω και για θάλασσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
16 είχαμε, αλλά χρωστάω άλλα 10 από άλλα έτη (σύνολο 26, απλά ευελπιστώ να δώσω 20 :P )

Γιατι δεν παρατας τη συγκεκριμενη σχολη;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Και τι να κάνω αν την παρατήσω; Τουλάχιστον όταν τελειώσω θα έχω ένα πτυχίο στο χέρι μου (κι ας μην έχει πολύ μεγάλη αξία).
Συν το γεγονός ότι μ' αρέσει η σχολή μου, απλά έχω χάσει λίγο τη μπάλα με το διάβασμα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Και τι να κάνω αν την παρατήσω; Τουλάχιστον όταν τελειώσω θα έχω ένα πτυχίο στο χέρι μου (κι ας μην έχει πολύ μεγάλη αξία).
Συν το γεγονός ότι μ' αρέσει η σχολή μου, απλά έχω χάσει λίγο τη μπάλα με το διάβασμα... :(

Δεν θα την τελειωσεις.Και ειναι κριμα χανεις τον χρονο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LoLapalooza

Νεοφερμένος

Η LoLapalooza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Το βρίσκω υπερβολικό κάποιος να χρωστάει λίγα μαθήματα και να ξεκινάει το διάβασμα για Σεπτέμβρη νωρίς.

και το βρίσκω υπερβολικό κάποιος να βρίσκει υπερβολικό το τι θα κάνει ο άλλος με το προγραμμά του.

Deal? !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
και το βρίσκω υπερβολικό κάποιος να βρίσκει υπερβολικό το τι θα κάνει ο άλλος με το προγραμμά του.

Deal? !
Ευτυχώς που δεν έχεις νεύρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LoLapalooza

Νεοφερμένος

Η LoLapalooza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Απλά πριν 2-3 χρόνια (αρκετά πρόσφατα θα έλεγα), οι σπουδές δεν αποτελούσαν 1η προτεραιότητα για την Ελληνική φοιτητική νεολαία, αν λάβουμε υπόψιν ότι 7 στους 10 δεν παίρνουν πτυχίο ποτέ (σύμφωνα με τα λεγόμενα της ΠΟΣΔΕΠ) και ότι τα βιβλία έκλειναν Ιούνιο μήνα μετά την εξεταστική και ξανάνοιγαν Σεπτέμβριο.. αφού οι Μύκονες περίμεναν. Αλλά ειλικρινά ρε παιδάκι μου, γιατί πετάχτηκες; Εντύπωση μου έκανε και είπα να το σχολιάσω. Μου κάνει εντύπωση η "καραγκιοζίστικη" νοοτροπία της ξαφνικής κάψας για μάθηση και σπουδές, χωρίς να υπονοώ κάτι για σένα: εσύ μπορεί να είσαι η ιδιοφυϊα του πλανήτη Γη..οπότε τι σε νοιάζει τι λέω; α;:hmm:

δεν νομίζω ακόμα και την ιδοφυία του πλανήτη να άφηνε ασχολίαστα τα ανεκδιήγητα πόστ σαν και τα δικά σου.

Καλή επιτυχία παιδιά!! Και καλή δύναμη!

Ευτυχώς που δεν έχεις νεύρα.

είμαι πάρα πολύ ήρεμη,

ευτυχώς που έχεις άψογη αντίληψη των γραφομενων.

Υ.Γ Σαρκασμός. Όχι για να μη θεωρείται ότι έχω νεύρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
είμαι πάρα πολύ ήρεμη,

ευτυχώς που έχεις άψογη αντίληψη των γραφομενων.

Υ.Γ Σαρκασμός. Όχι για να μη θεωρείται ότι έχω νεύρα :)
Who cares?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LoLapalooza

Νεοφερμένος

Η LoLapalooza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

maroulucky

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ψάχνω να βρω κουράγιο να το αρχίσω αυτό το ρημάδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Δεν μπορώ να διαβάσω.....Άλλα διαβάζω,άλλα σκέφτομαι :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Θα είναι μεγαλη καφρίλα να γράψω εδω ότι δεν χρωστάω κανένα μαθημα και θα ξίνομαι μέχρι αρχες Οκτώβρη;;;:P

Πέρα απο την πλάκα...καλη δύναμη παιδια είναι πολύ δυσκολο να διαβάσετε με τετοια ζεστη και με τετοια διαθεση.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Θα είναι μεγαλη καφρίλα να γράψω εδω ότι δεν χρωστάω κανένα μαθημα και θα ξίνομαι μέχρι αρχες Οκτώβρη;;;:P

Πέρα απο την πλάκα...καλη δύναμη παιδια είναι πολύ δυσκολο να διαβάσετε με τετοια ζεστη και με τετοια διαθεση.;)
Έτσι είναι τα πράγμαται τι να κάνουμε ας τα περνούσαμε και εμείς στις κανονικές του εξεταστικές.
:P Για έναν που του αρέσει το διάβασμα μπορεί να διαβάζει ευχαριστα όλες τις εποχές του έτους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Θα είναι μεγαλη καφρίλα να γράψω εδω ότι δεν χρωστάω κανένα μαθημα και θα ξίνομαι μέχρι αρχες Οκτώβρη;;;:P

Πέρα απο την πλάκα...καλη δύναμη παιδια είναι πολύ δυσκολο να διαβάσετε με τετοια ζεστη και με τετοια διαθεση.;)

Ναι,θα είναι.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top