Διάβασμα για την εξεταστική του Σεπτέμβρη

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Ήδη έβαλα πρόγραμμα για την εξεταστική του Σεπτέμβρη και διαβάζω..Καλή μας Επιτυχία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Ήδη έβαλα πρόγραμμα για την εξεταστική του Σεπτέμβρη και διαβάζω..Καλή μας Επιτυχία :)

Φέτος βλέπω μεγάλο αριθμό φοιτητών να διαβάζουν..αντί να χαίρονται τα μπάνια του λαού σε κάποια Πάρο ή Μύκονο..και δεν ξέρω το γιατί. Ξαφνικά τους έπιασε η όρεξη της μάθησης; :hmm: Πρωτόγνωρα Ελληνικά δεδομένα..χεχ

Απλά πήρα αφορμή από το post σου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Φέτος βλέπω μεγάλο αριθμό φοιτητών να διαβάζουν..αντί να χαίρονται τα μπάνια του λαού σε κάποια Πάρο ή Μύκονο..και δεν ξέρω το γιατί. Ξαφνικά τους έπιασε η όρεξη της μάθησης; :hmm: Πρωτόγνωρα Ελληνικά δεδομένα..χεχ

Απλά πήρα αφορμή από το post σου. :P

έχω την εντύπωση ότι το ischool δεν αποτελεί αντιπροσωπευτικό δείγμα πάντως:P Η πλειοψηφία του φόρουμ αποτελείται απο διαβαστερά παιδάκια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Φέτος βλέπω μεγάλο αριθμό φοιτητών να διαβάζουν..αντί να χαίρονται τα μπάνια του λαού σε κάποια Πάρο ή Μύκονο..και δεν ξέρω το γιατί. Ξαφνικά τους έπιασε η όρεξη της μάθησης; :hmm: Πρωτόγνωρα Ελληνικά δεδομένα..χεχ

Απλά πήρα αφορμή από το post σου. :P

Καταρχήν που ξέρεις αν δεν έχω κάνει ήδη μπάνια? Και δεύτερον, δεν μπορώ να καταλάβω πως το κάτι το φυσικό ( να διαβάζεις για την εξεταστική ) αποτελεί περίεργο και κακοπροαίρετο..:/: Επειδή κάποιος το παίρνει απόφαση να διαβάσει και να τελειώσει για να ασχοληθεί και με κάτι άλλο εκτός από σπουδές είναι κακό?

Αυτό το πράγμα να τσουβαλιάζετε ανθρώπους με την μάζα καταντά κουραστικό..:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Έλεγα να ξεκινήσω δειλά δειλά τέλη Ιούλη διάβασμα αλλά παπάρια, ξυπνούσα 2 το μεσημέρι!!:P
Ο Αύγουστος θα πάει άπατος μιας και έχω σχέδια...;)
Οπότε θεού θέλοντος θα ξεκινήσω Σεπτέμβρη λογικά όπου θα πρέπει να βρω και νέο σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

werip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο werip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Μετα τις 20 Αυγουστου ειναι μια καλη ευκαιρια για να διαβασω για το μαθημα της 5 Σεπτ,και ενδιαμεσα διαβαζω και για το μαθημα της 21 Σεπτ.
Πιο χαλαρα δεν γινεται...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Εχω 20 μαθήματα για Σεπτέμβρη (δεν πέρασα σχεδόν κανένα στις εξεταστικές Φλεβάρη-Ιούνη) και λέω να ξεκινήσω σιγά σιγά διάβασμα...
Προλαβαίνω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Εχω 20 μαθήματα για Σεπτέμβρη (δεν πέρασα σχεδόν κανένα στις εξεταστικές Φλεβάρη-Ιούνη) και λέω να ξεκινήσω σιγά σιγά διάβασμα...
Προλαβαίνω; :P

εγω που εχω 10 να παρηγορηθω που υπαρχουν και χειροτερα? :P

περα απο την πλακα, δεν ξερω τι να κανω....:confused: δεν μπορω να στρωθω με τιποτα. Φταιει το καλοκαιρι? Φταιει η τεμπελια μου? δεν ξερω... παντως εχω αγχωθει πολυ γιατι θελω να περασω εστω τα μισα ....αλλααα......δεν το βλεπω, αμα συνεχισω ετσι. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Εχω 20 μαθήματα για Σεπτέμβρη (δεν πέρασα σχεδόν κανένα στις εξεταστικές Φλεβάρη-Ιούνη) και λέω να ξεκινήσω σιγά σιγά διάβασμα...
Προλαβαίνω; :P
20 μαθήματα είχατε στο έτος σας;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
16 είχαμε, αλλά χρωστάω άλλα 10 από άλλα έτη (σύνολο 26, απλά ευελπιστώ να δώσω 20 :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
έχω την εντύπωση ότι το ischool δεν αποτελεί αντιπροσωπευτικό δείγμα πάντως:P Η πλειοψηφία του φόρουμ αποτελείται απο διαβαστερά παιδάκια :P

Καταρχήν που ξέρεις αν δεν έχω κάνει ήδη μπάνια? Και δεύτερον, δεν μπορώ να καταλάβω πως το κάτι το φυσικό ( να διαβάζεις για την εξεταστική ) αποτελεί περίεργο και κακοπροαίρετο..:/: Επειδή κάποιος το παίρνει απόφαση να διαβάσει και να τελειώσει για να ασχοληθεί και με κάτι άλλο εκτός από σπουδές είναι κακό?

Αυτό το πράγμα να τσουβαλιάζετε ανθρώπους με την μάζα καταντά κουραστικό..:|

Τι παρεξηγηθηκες εσυ παλι? Τ παιδι χαβαλε εκανε... και τι σουδαζεις τ λογου σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
16 είχαμε, αλλά χρωστάω άλλα 10 από άλλα έτη (σύνολο 26, απλά ευελπιστώ να δώσω 20 :P )
Κουράγιο τότε. Καλά αποτελέσματα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Αμήν. Ας δώσει ο Θεός/Αλλάχ/Δίας κλπ κλπ κουράγιο, φώτιση και όρεξη μπας και πάρω ποτέ πτυχίο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Καταρχήν που ξέρεις αν δεν έχω κάνει ήδη μπάνια? Και δεύτερον, δεν μπορώ να καταλάβω πως το κάτι το φυσικό ( να διαβάζεις για την εξεταστική ) αποτελεί περίεργο και κακοπροαίρετο..:/: Επειδή κάποιος το παίρνει απόφαση να διαβάσει και να τελειώσει για να ασχοληθεί και με κάτι άλλο εκτός από σπουδές είναι κακό?

Αυτό το πράγμα να τσουβαλιάζετε ανθρώπους με την μάζα καταντά κουραστικό..:|

Απλά πριν 2-3 χρόνια (αρκετά πρόσφατα θα έλεγα), οι σπουδές δεν αποτελούσαν 1η προτεραιότητα για την Ελληνική φοιτητική νεολαία, αν λάβουμε υπόψιν ότι 7 στους 10 δεν παίρνουν πτυχίο ποτέ (σύμφωνα με τα λεγόμενα της ΠΟΣΔΕΠ) και ότι τα βιβλία έκλειναν Ιούνιο μήνα μετά την εξεταστική και ξανάνοιγαν Σεπτέμβριο.. αφού οι Μύκονες περίμεναν. Αλλά ειλικρινά ρε παιδάκι μου, γιατί πετάχτηκες; Εντύπωση μου έκανε και είπα να το σχολιάσω. Μου κάνει εντύπωση η "καραγκιοζίστικη" νοοτροπία της ξαφνικής κάψας για μάθηση και σπουδές, χωρίς να υπονοώ κάτι για σένα: εσύ μπορεί να είσαι η ιδιοφυϊα του πλανήτη Γη..οπότε τι σε νοιάζει τι λέω; α;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Από βδομάδα με το καλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Έχω ξεκινήσει ήδη. Κυνηγάω καλούς βαθμούς! Για να δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Απλά πριν 2-3 χρόνια (αρκετά πρόσφατα θα έλεγα), οι σπουδές δεν αποτελούσαν 1η προτεραιότητα για την Ελληνική φοιτητική νεολαία, αν λάβουμε υπόψιν ότι 7 στους 10 δεν παίρνουν πτυχίο ποτέ (σύμφωνα με τα λεγόμενα της ΠΟΣΔΕΠ) και ότι τα βιβλία έκλειναν Ιούνιο μήνα μετά την εξεταστική και ξανάνοιγαν Σεπτέμβριο.. αφού οι Μύκονες περίμεναν. Αλλά ειλικρινά ρε παιδάκι μου, γιατί πετάχτηκες; Εντύπωση μου έκανε και είπα να το σχολιάσω. Μου κάνει εντύπωση η "καραγκιοζίστικη" νοοτροπία της ξαφνικής κάψας για μάθηση και σπουδές, χωρίς να υπονοώ κάτι για σένα: εσύ μπορεί να είσαι η ιδιοφυϊα του πλανήτη Γη..οπότε τι σε νοιάζει τι λέω; α;:hmm:

Καλά βρε άνθρωπε πας καλά? Απαντάς σε μήνυμα μου, λες ότι λες και μετά μου γράφεις "γιατί απαντάς"??Εσύ εξαρχής ασχολήθηκες με τα γραφόμενα μου και σου απάντησα..Αν σε ζορίζει τόσο που κάποιοι (και δεν αναφέρομαι σε εμένα) θέλουν να τελειώσουν, πρόβλημα σου..Δεν θα κάτσω να λύσω τα κόμπλεξ και την βλακεία του καθενός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το βρίσκω υπερβολικό κάποιος να χρωστάει λίγα μαθήματα και να ξεκινάει το διάβασμα για Σεπτέμβρη νωρίς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna_KZ

Νεοφερμένος

Η Ioanna_KZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εγω 5 έχω... αλλα λίγα πράγματα κάναμε... Το θέμα δεν είναι αν το βρίσκει κανείς υπερβολικό, αλλά αν αυτός που το κάνει το βρίσκει φυσιολογικο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top