Διάβασμα για την εξεταστική του Σεπτέμβρη

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:mad:

πολύ εκνευρίζομαι να διαβάζω στο κατακαλόκαιρο αλλά πρέπει ...

δυστυχώς δεν είναι θέμα φυτουκλιάς αλλά επιβίωσης.

εχει αρχίσει κανένας άλλο διάβασμα;
θα δώσω 5 :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Μπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Κι εγώ έχω αρχίσει δειλά δειλά,αλλά δεν τραβάει ρε συ...Γύρω στα 5 υπολογίζω να δώσω κι εγώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
εχω ψιλοαρχισει να διαβαζω γιατι εχω 4 να δωσω και για την ψυχολογια εχω χιλιες διαφανειες οποτε πρεπει:/:καλη επιτυχια σε ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Και γω, 5 θέλω να δώσω και λέω να ξεκινήσω σιγά-σιγά από Δευτέρα. Είναι ζόρι!!! Μόνο με πρόγραμμα βγαίνουν. π.χ. 3 ώρες το πρωί, ξεκινώντας γύρω στις 11 και 2 ώρες το απόγευμα (5 - 7 ας πούμε).
Καλό διάβασμα σε όλους μας.:wall::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αρχές Αυγούστου θα ξεκινήσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εγώ 3 θα δώσω, ίσως και 4 (αλλά το 1 είναι Αγγλικά και δεν νομίζω ότι είναι "σοβαρό" καν :P ) αλλά δεν πρόκειται να αρχίσω διάβασμα πριν τον 15Αύγουστο. Δίνω πολύ σκόρπια τα μαθήματα οπότε έχω άπειρο χρόνο τον Σεπτέμβρη, και άλλωστε είναι όλα διαβασμένα.

Καλό κουράγιο σε όσους ξεκινάτε τώρα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Και γω, 5 θέλω να δώσω και λέω να ξεκινήσω σιγά-σιγά από Δευτέρα. Είναι ζόρι!!! Μόνο με πρόγραμμα βγαίνουν. π.χ. 3 ώρες το πρωί, ξεκινώντας γύρω στις 11 και 2 ώρες το απόγευμα (5 - 7 ας πούμε).
Τον παλιό καλό καιρό που ήμουν φοιτήτρια... :P πάντα έδινα αρκετά μαθήματα τον Σεπτέμβριο γιατί μου άρεσε να διαβάζω με ζέστη. Τις χειμερινές εξεταστικές δεν τις πάλευα, έδινα 3 μαθήματα έτσι για το καλό και τα άλλα κατευθείαν Σεπτέμβριο. Το πρόγραμμα είναι η καλύτερη στρατηγική. Όλα τα μαθήματα έτσι τα έδινα, περισσότερες ώρες διάβασμα το πρωί, λιγότερες το απόγευμα και ποτέ διάβασμα μετά τις 10 το βράδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Τώρα που επιστρέψαμε από διακοπές να δούμε τι διάβασμα θα κάνουμε....:P
Σεπτρέμβρη, δεν σε κυνηγάει κανείς, μην βιάζεσαι να ρθεις....πλιζ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freak Of Nature

Νεοφερμένος

Ο Freak Of Nature αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
μπα... Ένα μάθημα έχω για Σεπτέμβρη το οποίο είναι ήδη διαβασμένο, οπότε αρχές Αυγούστου θα ξεκινήσω . :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Για Σεπτέμβρη μόνο φυτά δε διαβάζουν
οποτε η Εξεταστικη΄του Σεπτεμβρίου είναι η μοναδική εξεταστική που δίνουμε χωρίς φυτά (αν εξαιρέσουμε φυσικά αυτά που δίνουν για βελτίωση βαθμού).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μπα... Ένα μάθημα έχω για Σεπτέμβρη το οποίο είναι ήδη διαβασμένο, οπότε αρχές Αυγούστου θα ξεκινήσω . :)
δεν είναι μεγάλη διάρκεια ο ένας μήνας για ένα μοναδικό και διαβασμένο μάθημα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Θελω συμβουλη απο παλιους. Δινω ενα μαθημα 23/9 το οποιο εχει σχετικα γιγαντια υλη(αν και με διαβασμα(καψιμο) 3-4 ημερων και συνεχη παρακολουθηση εγραψα 5). Ποτε λετε να αρχισω να διαβαζω?

Ξερω , υποκειμενικο θεμα, αλλα να δω γνωμες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Θελω συμβουλη απο παλιους. Δινω ενα μαθημα 23/9 το οποιο εχει σχετικα γιγαντια υλη(αν και με διαβασμα(καψιμο) 3-4 ημερων και συνεχη παρακολουθηση εγραψα 5). Ποτε λετε να αρχισω να διαβαζω?

Ξερω , υποκειμενικο θεμα, αλλα να δω γνωμες

απο 1 σεπτεμβριου με καθημερινο διαβασμα γραφεις(γνωμη μου):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

werip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο werip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Θελω συμβουλη απο παλιους. Δινω ενα μαθημα 23/9 το οποιο εχει σχετικα γιγαντια υλη(αν και με διαβασμα(καψιμο) 3-4 ημερων και συνεχη παρακολουθηση εγραψα 5). Ποτε λετε να αρχισω να διαβαζω?

Ξερω , υποκειμενικο θεμα, αλλα να δω γνωμες

απο 1 σεπτεμβριου με καθημερινο διαβασμα γραφεις(γνωμη μου):)
Θα συμφωνήσω.Σιγα σιγά με καθημερινή ενασχόληση για να σου μείνει κιόλας.

Έγω έχω 2 για Σεπτ με διάφορα 16 ημερών,5 και 21 Σεπτ..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
απο 1 σεπτεμβριου με καθημερινο διαβασμα γραφεις(γνωμη μου):)

Ναι ,αυγουστος ειναι λιγο νωρις μαλλον ,απλα δεν θελω να χτυπαω 12ωρα παλι για να προλαβω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
εγω εχω 4 2 3(με δυο μαθηματα)και 13παμε γερα

Ναι ,αυγουστος ειναι λιγο νωρις μαλλον ,απλα δεν θελω να χτυπαω 12ωρα παλι για να προλαβω

οχι βρε ξεκινα απο σεπτ και τα βγαζεις καλη επιτυχια να εχεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
3 θα δώσω Σεπτέμβρη, με το πρώτο στις 3 του μήνα, και το διάβασμα τώρα κατακαλόκαιρο και με πυρετό 38,5 μετά από διακοπές είναι ΘΑΝΑΤΟΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για Σεπτέμβρη μόνο φυτά δε διαβάζουν
οποτε η Εξεταστικη΄του Σεπτεμβρίου είναι η μοναδική εξεταστική που δίνουμε χωρίς φυτά (αν εξαιρέσουμε φυσικά αυτά που δίνουν για βελτίωση βαθμού).

Έχουμε ένα μικρό κόμπλεξ με τα "φυτά" fockούλη μου; :sly:

Ξεκίνησα κουτσά στραβά μήπως και διαβάσω τίποτα. Βέβαια, δεν έχω και κανένα δύσκολο μάθημα, αλλά αν βγάλω την ύλη τέλεια πριν τις 18 Αυγούστου, θα δώσω και ένα για βελτίωση βαθμού. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top