Δημοτικό ή Γυμνάσιο;

Volkswagen Fan

Well-known member

Ο Mein Name ist Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου (Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,695 μηνύματα.
Τι μου θυμίσατε τωρα,τελείωσα το δημοτικο το 2012 και μπορω να πω οτι μου λειπει πολυ ωραια χρονια τοτε.
Το γυμνασιο το τελείωσα το 2015, τα ωραιότερα χρονιά για εμενα ωραιοτερα απο το δημοτικο .
Το γυμνασιο ηταν καλυτερο για εμενα.
Το λυκειο απαίσιο.

Johnny15

Well-known member

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,017 μηνύματα.
Τι μου θύμισες τώρα. Το 2012 έδινα πανελλήνιες.

Emilonop

Active member

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Φωτη το δημοτικο με τι βαθμο το εβγαλες;

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Global Health and Disaster Medicine και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,471 μηνύματα.

Νίκοs

Active member

Ο Νίκοs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Δημοτικό χάλια, γυμνάσιο έτσι κ' έτσι, λύκειο ανεξαιρέτως το διάβασμα είναι τέλειοοοο.

Volkswagen Fan

Well-known member

Ο Mein Name ist Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου (Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,695 μηνύματα.
Καλα με 10 εβγαλα το δημοτικο.Το γυμνασιο ειναι καλυτερο για εμενα.

Χαρουλιτα

Well-known member

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής . Έχει γράψει 1,734 μηνύματα.

Johnny15

Well-known member

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,017 μηνύματα.

DarthFederer

New member

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.
Που να δειτε στο Νηπιαγωγιο τι γαματα που περνουσαν. Αχ, που ειναι τα ωραια χρονια...

johnietraf

Well-known member

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,246 μηνύματα.
το πρωτο τριωρο ολων ηταν γλωσσα γλωσσα μαθηματικα να φανταστω:P

Panakeia

New member

Η Panakeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Μονο εγω δε θυμάμαι τίποτα απο καθημερινοτητα δημοτικού; :clapup:

Νίκοs

Active member

Ο Νίκοs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Προτιμώ δημοτικό.. ακόμα και το λύκειο αν και το διάβασμα είναι περισσότερο είναι καλύτερο απ' το γυμνάσιο.

SweetGirl

Active member

Η SweetGirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Λύκειο με τα χίλια! Αφού εκεί γνώρισα τον έρωτα! :D:P

Ιππολύτη

Well-known member

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.
Λύκειο με τα χίλια! Αφού εκεί γνώρισα τον έρωτα! :D:P
Απαπαπα, έχεις πανελλήνιες τώρα, άσε τους έρωτες. Ο καθηγητής μου στο φροντιστήριο έλεγε "όλες οι αγκαλιές θα σας προδώσουν, μόνο η αγκαλιά των βιβλίων σας είναι αξιόπιστη".

Άνιελ

New member

Ο Άνιελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εγώ προτιμώ το Δημοτικό γιατί το Γυμνάσιο και το Λύκειο έχουν περισσότερα μαθήματα.

ioannaion

Well-known member

Η ioannaion αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) . Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Δημοτικό. Ούτε ευθύνες, ούτε τίποτα.

Μάρκος Βασίλης

Well-known member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής σε MSc in Cognitive Systems, OUC και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Δημοτικό, απλά και μόνο γιατί τότε είχαμε ΠΑΣΟΚ.

blanc

New member

Η blanc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Δημοτικό με τρελα και έχεις το κεφαλι σου ήσυχο!

Χρήστες Βρείτε παρόμοια