Δημοτικό ή Γυμνάσιο;

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ποτέ δεν ξέρεις...Μπορεί να συμβεί τίποτα που να με εμποδίσει να παρεβρεθώ στα μαθήματα..Χτύπα κεφάλι:Pχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimgiovas

Νεοφερμένος

Ο δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ανδραβίδα (Ηλεία). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
εγω μιας και ειμαι πρωτακι προτιμω το δημοτικο(ειχαμε πολυ κλο δασκαλο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
Eμενα παλι μου αρεσει περισσοτερο το γυμνασιο γιατι μπορεισ να το παιζεισ εξυπνοσ στα μικροτερα!!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Eμενα παλι μου αρεσει περισσοτερο το γυμνασιο γιατι μπορεισ να το παιζεισ εξυπνοσ στα μικροτερα!!!!!:no1:

Σοβαρος λογος... :lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
ναι φιλε μου το ξερω εδω και μηνες:no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mapa

Νεοφερμένος

Ο mapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
δημοτικό είναι πιο λάσκα τα πράγματα!!!:niki:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogoulinos21

Νεοφερμένος

Ο gogoulinos21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Eμενα γνωμη μου ειναι πως το δημοτικο ηταν καλυτερο απ'το γυμνασιο και το γυμνασιο θα ειναι καλυτερο απ'το λυκειο!!:)

Θα θελα πολυ να γυρισω στο δημοτικο:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
και εγω θελω να γυρισω στο δημοτικο γιατι εχεις πιο λιγα μαθηματα και πιο λιγες υποχρεωσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
γυμνασιο αλλα και στο δημοτικο ειναι ωραια ομως για καποιες κακες στιγμες-αναμνησεις προτιμω το γυμν.κι οπως και να το κανουμε ειναι αλλιως,μ' αρεσει πιο πολυ προς το παρον με εξαιρεση τα μαθηματα που ειναι περισσοτερα,λιγο πιο δυσκολα κ εχω λιγοτερο ελευθερο χρονο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Εγω προτιμω (και κατα πολυ μαλιστα) το δημοτικο.Γιατι τοτε ειμασταν ακομη ξεγναστα παιδακια και πιο αθωα απ' οτι τωρα.Τα τελευταια χρονια προσεχω σ'ολουσ πως μολις μπαινουν στο γυμνασιο αλλαζουν .Λες και εχει μαγια το σχολειο ή η ολη εννοια.Αλλα αλλαζουν προς το χειροτερο.Πολλοι μαλιστα χανουν το χαρακτηρα τουσ,τον εαυτο τουσ,επηρεαζονται παρα πολυ και καταληγουν ασχημα πολλες φορες.Θα μου πειτε φταιει και η εφηβεια αλλα αυτος θα ταν ενας παραπανω λογος (για μενα τουλαχιστον)να θελω να ξεφυγω απ' αυτην και να παραμεινω το παιδι που παντα ημουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ε λογικό είναι πως όσο μεγαλώνουν οι τάξεις αυξάνονται οι απαιτήσεις και οι υποχρεώσεις.

Πάντως μεταξύ Δημοτικού-Γυμνασίου-Λυκείου προτιμώ το Λύκειο. Παίρνεις πλέον αποφάσεις για τον εαυτό σου, γίνεσαι ανεξάρτητος, πιο ώριμος.. άλλο πράγμα ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Εγω προτιμω (και κατα πολυ μαλιστα) το δημοτικο.Γιατι τοτε ειμασταν ακομη ξεγναστα παιδακια και πιο αθωα απ' οτι τωρα.Τα τελευταια χρονια προσεχω σ'ολουσ πως μολις μπαινουν στο γυμνασιο αλλαζουν .Λες και εχει μαγια το σχολειο ή η ολη εννοια.Αλλα αλλαζουν προς το χειροτερο.Πολλοι μαλιστα χανουν το χαρακτηρα τουσ,τον εαυτο τουσ,επηρεαζονται παρα πολυ και καταληγουν ασχημα πολλες φορες.Θα μου πειτε φταιει και η εφηβεια αλλα αυτος θα ταν ενας παραπανω λογος (για μενα τουλαχιστον)να θελω να ξεφυγω απ' αυτην και να παραμεινω το παιδι που παντα ημουν.
:iagree: 100000000000000000 φορες το δημοτικο δν αντεχω στ γυμνασιο ενω στο δημοτικο περναγα ευχαριστα τωρα καθε μερα στ σχολειο ειν ανυποφορη!:mad: μεσα μου τουλαχιστον εγω νιωθω ακομα οτι ειμαι παιδι του δημοτικου που με καποιο τροπο βρεθηκε χωρις να θελει στ γυμνασιο:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
:iagree: 100000000000000000 φορες το δημοτικο δν αντεχω στ γυμνασιο ενω στο δημοτικο περναγα ευχαριστα τωρα καθε μερα στ σχολειο ειν ανυποφορη!:mad: μεσα μου τουλαχιστον εγω νιωθω ακομα οτι ειμαι παιδι του δημοτικου που με καποιο τροπο βρεθηκε χωρις να θελει στ γυμνασιο:'(
Πρέπει να το πάρεις καλά.Εγώ ξεκίνησα χαρούμενα και περνάω τέλεια.Αν ξεκινήσεις με αρνητική διάθεση τότε θα συνεχίσεις έτσι τουλάχιστον στην α γυμνασιου και μπορεί και σε όλο το γυμνάσιο.....Be cool:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
τπτ! ελευθεριαααααααααααααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
λοιπον ακουστε, το δημοτικο ειναι ωραιο και στα παιδια του γυμνασιου στη αρχη φενεται ωραιο γιατι μολις αλλαξαν και δεν εχουν προσαρμοστει. το γυμνασιο κατα τη γνωμη μου εχει περισσοτερη φαση....2βαθμια best of!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Τώρα είμαι σε δίλλειμα.Το δημοτικό είναι ωραίο γιατί δεν διαβάζεις τόσο έχεις χρόνο να κάνεις ό,τι θες και είσαι πιο αγνός.Το γυμνάσιο είναι ωραίο γιατί νιώθεις πιο μεγάλος και μπορείς να βγεις κάπου έξω μέχρι αρκετά αργά.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Τώρα είμαι σε δίλλειμα.Το δημοτικό είναι ωραίο γιατί δεν διαβάζεις τόσο έχεις χρόνο να κάνεις ό,τι θες και είσαι πιο αγνός.Το γυμνάσιο είναι ωραίο γιατί νιώθεις πιο μεγάλος και μπορείς να βγεις κάπου έξω μέχρι αρκετά αργά.:no1:
Και δεν είναι μόνο αυτά!Γνωρίζεις καινούρια παιδιά,κάνεις περισσότερους φίλους,μερικά μαθήματα γίνονται πιο ενδιαφέρον...:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Και δεν είναι μόνο αυτά!Γνωρίζεις καινούρια παιδιά,κάνεις περισσότερους φίλους,μερικά μαθήματα γίνονται πιο ενδιαφέρον...:iagree:


+φωνώ(αν και εγώ δεν έχω γνωρίσει πολλούς καινούργιους γιατί οι περισσότεροι είναι παλιοί...):jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
+φωνώ(αν και εγώ δεν έχω γνωρίσει πολλούς καινούργιους γιατί οι περισσότεροι είναι παλιοί...):jumpy:
Εγώ έχω γνωρίσει όλο το Γυμνάσιο...ωραίο είναι τελικά να περνάς στο προαύλιο και όταν λες για να σου απαντάνε επιδή σε ξέρουν:no1:
(δεν μου έχει ξανατύχει αυτο π.χ στο Δημοτικό που αν και δεν ήταν πολύ μεγάλο είχε αρκετά παιδιά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiroc_av

Νεοφερμένος

Ο spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Σίγουρα το Δημοτικό ! Μπορεί να προτιμούσα το Γυμνάσιο αν δεν πήγαιναν σε άλλο σχολείο οι φίλοι μου…αλλά πάλι θα ήμασταν σε διαφορετικό τμήμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top