Δημοτικό ή Γυμνάσιο;

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Γυμνάσιο τελικά διότι μετά την προσαρμογή όλα είναι πιο ωραία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ,10000000000000000000000000000000000000000000000................φορές προτιμώ το γυμνασιο!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazgio

Νεοφερμένος

Ο lazgio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
χιλιες φορες δημοτικο.εισαι πιο χαλαρος.ιδηκα στην 6 δημοτικου διαβαζα μονο μιση ωρα την μερα.με την παρεα μου μια φορα οταν ειχαμε διαλειμα πηγεναμαι στον δευτερο οροφο που ηταν η αιθουσα τον καθηγητων και ενω ολλοι ηταν μεσα εμεις πεταγαμαι μπουκαλια και αυτοι τιποτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giani0

Νεοφερμένος

Ο giani0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσει καλητερα το γυμνασιο επειδη εχει τη φαση του εχει, δικο σου ντουλαπακι στη γυμναστικη παιζης μονο ποδοσφαιρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Serious John

Νεοφερμένος

Ο Serious John αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει το Γυμνάσιο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betoni

Νεοφερμένος

Η Bέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Σίγουρα Γυμνάσιο!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
Γυμνάσιο και πάλι γυμνάσιο !!!!!!!!!!!!!!!!​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
εμενα μου φαινεται πολυ καλυτερο το γυμνασιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emmanouelaVAG

Νεοφερμένος

Η Εμμανουέλα Βαγιανού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
πρωτιμό κατά πολύ το γυμνάσιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire14<3

Νεοφερμένος

Η Claire(tvd 4everr):) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Νομίζωω θα πωω το γυμνάσιοοο!Καλό και το δημοτικό αλλά δν συγκρίνεται με το γυμνάσιοοο!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Βλακεία θέμα...Καλύτερο ως προς τί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Το γυμνασιο ειναι η μακρα καλητερη βαθμιδα ανλογικα και με το λυκειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Αυτο το θεμα αναφερεται στις διαφορες γυμνασιου και δημοτικού
αλλα και στο τι απο τα δυο προτιματε, θετικα και αρνητικα,υπερ
και κατα και να μπορεσουμε να καταληξουμε καπου
Περιμενω γνωμες κι αποψεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Λοιπόν... στο δημοτικό τα πράγματα είναι πιο ήρεμα, πιο χαρούμενα, πιο ήσυχα... γενικώς δεν υπάρχει αυστηρότητα. Μόνο αθωότητα! Όλα τα παιδιά γελάνε και φωνάζουν. Άμα θέλουν, μπορούν σε όλο το διάλειμμα να μείνουν μες την τάξη. Στο γυμνάσιο, είναι όλα τα αντίθετα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
2 λεξεις:
Γαμα γυμνασιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Χαχαχαχα... όχι μωρέ! Μου αρέσει πολύ το γυμνάσιο εμένα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Μου φαινεται τοσο μακρινο το δημοτικο!
Σαφως το γυμνασιο ειναι καλυτερο
Το λεω για τα παιδακια που πηγαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitraKapa

Νεοφερμένος

Η DimitraKapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Πιστεύω το ενα με το αλλο δεν μπορουν να συγκριθούν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Απο μια μεγαλυτερη φιλη μου ακουγα οτι το γυμνασιο
ειναι καλυτερο.Βεβαια απο την συγκεκριμένη αυτο
περιμενα να ακουσω γιατι το μονο που της αρεσει ειναι
οτι τωρα θα γνωρισει περισσότερα αγορια και θα κανει περισσοτερες
σχεσεις.Εγω ομως δεν ειμαι τετοιου τυπου,
εχουμε καιρο για σχεσεις.
Τελος παντων εγω απο την μια πρωτιμο
δημοτικο γιατί εκει δεν σε εκριναν για το
πως ντυνεσε, το αν εχεις σχεσει η αν
εισαι η πρωτη φιρμα.
Αλλα απο την αλλη και το γυμνασιο καλο
ειναι.(Υπενθυμίζω οτι μενω σε "χωριό")
Γνωριζεις περισσότερους ανθρωπους,
ωριμαζεις, αρχιζουν να σε υπολογιζουν.

Αλλα το πιο ωραιο στο γυμνασιο
ειναι οτι το πρωι πηγαινεις
και ολοι σε καλημεριζουν.
(Βεβαια εγώ εχω και μια
αδερφή στη 3η γυμνασιου οποτε αλλαζει το
πραγμα.)
Μπορεί να φαινεται λιγο χαζό ομως οσα
περισσότερα παιδια υπαρχουν τοσα περισσότερα
"Καλημέρα" ακους.
Και αυτό μου φτιαχνει την διαθεση...

Απο μια μεγαλυτερη φιλη μου ακουγα οτι το γυμνασιο
ειναι καλυτερο.Βεβαια απο την συγκεκριμένη αυτο
περιμενα να ακουσω γιατι το μονο που της αρεσει ειναι
οτι τωρα θα γνωρισει περισσότερα αγορια και θα κανει περισσοτερες
σχεσεις.Εγω ομως δεν ειμαι τετοιου τυπου,
εχουμε καιρο για σχεσεις.
Τελος παντων εγω απο την μια πρωτιμο
δημοτικο γιατί εκει δεν σε εκριναν για το
πως ντυνεσε, το αν εχεις σχεσει η αν
εισαι η πρωτη φιρμα.
Αλλα απο την αλλη και το γυμνασιο καλο
ειναι.(Υπενθυμίζω οτι μενω σε "χωριό")
Γνωριζεις περισσότερους ανθρωπους,
ωριμαζεις, αρχιζουν να σε υπολογιζουν.

Αλλα το πιο ωραιο στο γυμνασιο
ειναι οτι το πρωι πηγαινεις
και ολοι σε καλημεριζουν.
(Βεβαια εγώ εχω και μια
αδερφή στη 3η γυμνασιου οποτε αλλαζει το
πραγμα.)
Μπορεί να φαινεται λιγο χαζό ομως οσα
περισσότερα παιδια υπαρχουν τοσα περισσότερα
"Καλημέρα" ακους.
Και αυτό μου φτιαχνει την διαθεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Στο δημοτικό όλα ήταν τόσο ωραία, δεν είχαμε να διαβάσουμε και πολλά, εκτός αυτού δεν ήταν τόσο υπαρκτός ο ανταγωνισμός όπως είναι στο γυμνάσιο και στο λύκειο. Εμένα μάρεσε το γυμνάσιο περισσότερο, είναι εντελώς αλλη φάση. Γνωρίζεις και άλλα άτομα της ηλικίας σου, δεν εχεις τον ιδιο καθηγητή σε όλα τα μαθήματα, νιώθεις μεγαλύτερος ρε παιδι μου και ας πηγαίνεις α γυμνασίου. Βλεπεις τα υπόλοιπα παιδιά και ψαρωνεις λες "ααα αυτος παει στην γ" ενω σε παιρναει μονο δυο χρονια αλλά που να ξερεις τοτε πως τα δυο χρονια δεν ειναι τίποτα. Ωραια ήταν στο γυμνάσιο..8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top