Δεν μπορώ να κάνω φίλους στη σχολή μου

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,555 μηνύματα.
Ποιος σου είπε ότι συστήνομαι με το επίθετο μου ?
Αν καταλαβαινα μονο οτι μου λενε, δεν θα ειμουν αυτος που ειμαι, διοτι αν ειμουν αυτος που δεν θελω να ειμαι, δεν υπηρχε νοημα να ειμαι.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Αν καταλαβαινα μονο οτι μου λενε, δεν θα ειμουν αυτος που ειμαι, διοτι αν ειμουν αυτος που δεν θελω να ειμαι, δεν υπηρχε νοημα να ειμαι.
Δύο πουλάκια κάθονταν και πλεκανε πουλόβερ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ωραία και πως συστήνεσαι? αφού και εδώ με το επώνυμο σου σε γνωρίσαμε...
Με το όνομα μου καλέ ή προσπαθώ να πιάσω κουβέντα κάνοντας ερωτήσεις. Εσύ συστήνεσαι ως citylights???
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,555 μηνύματα.
Δύο πουλάκια κάθονταν και πλεκανε πουλόβερ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Με το όνομα μου καλέ ή προσπαθώ να πιάσω κουβέντα κάνοντας ερωτήσεις. Εσύ συστήνεσαι ως citylights???
Εστι μπραβω το χιουμορ κερδιζει και ανοιγει πορτες
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Δύο πουλάκια κάθονταν και πλεκανε πουλόβερ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

δεν σε τρολαρει.. ξαναδιάβασε το

Με το όνομα μου καλέ ή προσπαθώ να πιάσω κουβέντα κάνοντας ερωτήσεις. Εσύ συστήνεσαι ως citylights???

ασε μην μου θυμίζεις το όνομα μου.. :/: ξέρεις απο που βγαίνει το Citylights?
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Όχι για πες

Έχει δυο νοήματα το ένα είναι μυστικό, το άλλο που είναι και το σημαντικότερο είναι λέξη απο τους
στοίχους ενός τραγουδιού που πρέπει να το βρω, όμως δεν εχω άλλο στοιχείο genre pop, house
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Έχει δυο νοήματα το ένα είναι μυστικό, το άλλο που είναι και το σημαντικότερο είναι λέξη απο τους
στοίχους ενός τραγουδιού που πρέπει να το βρω, όμως δεν εχω άλλο στοιχείο genre pop, house
Αααα ωραία
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Αααα ωραία

Αλλά θα μπορούσα να συστήνομαι και ως Citylights, στα meetings πως νομίζεις λεει ο ένας
τον άλλο με το καλημέρα??

εσυ πχ θα είσαι η κ. Ioannidou, εχει κατοχυρωθεί δεν μπορείς να κάνεις κάτι. :no:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Αλλά θα μπορούσα να συστήνομαι και ως Citylights, στα meetings πως νομίζεις λεει ο ένας
τον άλλο με το καλημέρα??

εσυ πχ θα είσαι η κ. Ioannidou, εχει κατοχυρωθεί δεν μπορείς να κάνεις κάτι. :no:
Κάνετε κ συναντήσεις από κοντά ? Κάποιους έχω πολύ περιέργεια να τους δω ... 🤣
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Α
Ααα έχετε πάρα πολύ καιρό να κάνετε. Δεν ξέρω γενικά όλους . Νομίζω όμως ότι τον Γιάννη τον έχω δει στο Facebook

παράδειγμα ήταν.. εχει και πιο πρόσφατες νομίζω.

τον Γιάννη νομίζεις οτι τον εχεις δει στο facebook; δλδ τυχαία και λές αυτός είναι ο Γιάννης;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Ναι είδα κάποια κοινά στοιχεία .

χαρακτηριστικά ας πούμε; οπως στην photo που εχει για avatar;

αν είναι να θες να δεις ενα άτομο μην βάλεις ολόκληρο το φόρουμ να τραβιέται σε συναντήσεις...
του το λες με pm.

:lol2:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
χαρακτηριστικά ας πούμε; οπως στην photo που εχει για avatar;

αν είναι να θες να δεις ενα άτομο μην βάλεις ολόκληρο το φόρουμ να τραβιέται σε συναντήσεις...
του το λες με pm.

:lol2:
ε πέσμας.. εξήγησε καλύτερα τι εννοείς.. δεν κάνω κάτι εχω χρόνο και βαριέμαι.
χαρακτηριστικά ας πούμε; οπως στην photo που εχει για avatar;

αν είναι να θες να δεις ενα άτομο μην βάλεις ολόκληρο το φόρουμ να τραβιέται σε συναντήσεις...
του το λες με pm.

:lol2:
Δεν θέλω να δω κάποιον συγκεκριμένο απλά είναι μια ανώνυμη πλατφόρμα κ έχω περιέργεια ανθρώπος είμαι . Όσο για το facebook δεν λέω κάτι γιατι μπορεί να μην είναι αυτός κ δεν θέλω να τον εκθέσω. Τι ήθελα κ το είπα 🤣
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Δεν θέλω να δω κάποιον συγκεκριμένο απλά είναι μια ανώνυμη πλατφόρμα κ έχω περιέργεια ανθρώπος είμαι . Όσο για το facebook δεν λέω κάτι γιατι μπορεί να μην είναι αυτός κ δεν θέλω να τον εκθέσω. Τι ήθελα κ το είπα 🤣

μην νομίζεις.. πριν προλάβεις να πατήσεις enter 95 μέλη και 8 επισκέπτες ηδη ψάχνουν στοιχεία
του Γιαννη στο fb...

τώρα είναι αργά για συγκινήσεις.. :yawn:

άσε που δεν ήμαστε 'ανώνυμη πλατφόρμα' που γράφεις...
εσύ είσαι η κ. Ioannidou
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,555 μηνύματα.
Δεν θέλω να δω κάποιον συγκεκριμένο απλά είναι μια ανώνυμη πλατφόρμα κ έχω περιέργεια ανθρώπος είμαι . Όσο για το facebook δεν λέω κάτι γιατι μπορεί να μην είναι αυτός κ δεν θέλω να τον εκθέσω. Τι ήθελα κ το είπα 🤣
Δεν με εκθετεις καλη μου , ειναι ενδιαφερον να γνωρισω τον σωσια μου.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top